Jump to content

lifthard

Kasutajad
  • Sisu loend

    32
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

lifthard

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 02.08.1996

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. YouTube videod

    Nii bios3 tegi ka selle kohta video ja ma hakkasin mõtlema ,et äkki scooby oligi nii kaval ja moneyhungry. Vaadake lõpu poole siis hakkab sellest rääkima.
  2. YouTube videod

    Oli küll vanim jah , icf vend rääkis ka ta kohta. Julm ,et peab nii oma lehe kui ka channeli sulgema ja veel perega kohta vahetama..
  3. Kodune treening

    Red, mida sa spammid igalepoole enda küsimust kui sulle on mitu mitu korda öeldud ei.
  4. Kreatiin

    Jah ,seal räägib ka selle kohta.http://www.realweighttraining.com/common-creatine-myths-dispelled/
  5. Noorel mehel abi vaja

    võib nii üelda jah ,aga nagu ikka alati saab ennast parandada.
  6. Noorel mehel abi vaja

    Mune ja kodujuustu
  7. Martinkink blogi

    Et oli lõbusam treening siis täna?
  8. World's Strongest Toddler

    Kurat siin videos on rasvaseks asi läinud jah..
  9. World's Strongest Toddler

    Ei ütleks ,et see eelmine nii tavaline on tal on ikka veel väga hea vorm ja teeb trenni ikka.
  10. Noorel mehel abi vaja

    Hakka õhtuti tegema blendris jooki pane sisse piim , müslit ja siis näiteks mingi massilisajat või näiteks whey valku parem oleks veel kaseiini. Söö toitu kiiresti siis mahub ka rohkem kuigi pärast sant olla ja jäta näiteks kardio ära või tee vähem.
  11. 6 nädalane dieedikava

    Jood veega valku sisse koguaeg pm , nii et kõht ei saa eriti tühi olla
  12. JJ14-ne Blogi

    Mul on näiteks kodus toidu kaalumise jaoks kaal ostetud nii ,et soovitan sul ka osta teeb mitu korda elu lihtsamaks ei pea muretsema kas sööd piisavalt või liiga palju. Teiseks kasutan myfitnesspal-i jube hea programm sisestan sinna kõik asjad just kõik asjad isegi soola koguse kuna tahan enda sodiumi taset ka jälgida, hakka ka sinna enda asju sisse trükkima ja kaal teeb asja lihtsamaks ja soovitan osta ikka normaalse kaalu millel saad taara mahaarvestada. Edu!
  13. Toitumine ja trenn

    No ma olen lihtsalt väiksest saati trenni teinud ja enda eest hoolt kandnud et hea välja näha ja ma ei tahtnud sind kuidagi halvustada ma olen väga õnnelik ,et osad inimesed ikka proovivad ka ja sul läheb veel väga hästi nii et jaksu edasi.
  14. Kaotada rasva, et saada sixpack

    Täiesti nõustun sinuga.
  15. Kaotada rasva, et saada sixpack

    Ega kõhulihaste treenimine ei põleta kõhu pealt just nii ,et see on loogiline et paksu ei saanud. Ja mis värk kõigil nende kõhulihastega on ma olen ka 16 ,aga ma küll ei tahaks olla 59 kilo ja olla nagu sulg oma tite kõhulihastega.
×