Jump to content

Lenovo

Kasutajad
  • Sisu loend

    24
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Lenovo

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.07.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    :blink: :blink: nii suur ja tugev mees
  2. Lemmikloomaga jõukasse?

    Hahh, mulle kohe "meeldivad" sellised inimesed kes alati hakkavad mingit teemat üles tõmbama. Kes SÜÜDI jääb SINA jääd.
  3. Lemmikloomaga jõukasse?

    Sul on küll väga ilus amstaff aga poleks eriti okei kui trenni temaga läheksid ja veavalt sellist saali leidud kus koeri kaasa saab võtta.. aga sa tee selline ja siis staffid saavad samal ajal mängida kui me trenni teeme
  4. Trenni.ee - teeme videoid!

    Kus like nupp on? Good, very
  5. Pehmendus kangile

    Mu probleem leidis lahenduse.. vahetasin klubi ja nüüd saalis pehmendus olemas. (valuvaba kohta pole endiselt leidnud) Jeyy
  6. head pick-up-line palun

    i feel you .. aga teemasse, nõustun ka Offence kommentaariga, et ütle lihtsalt tere ja kui joppab mehega siis ta ei ütle ainult tere vastu vaid kindlasti teema jätkub
  7. Pehmendus kangile

    OK
  8. Pehmendus kangile

    ja-ja, tegelikult tahtsid õletuseda niikuinii
  9. Pehmendus kangile

    Ma palunud ka oma ala spetsialistil üle vaadata kangi asend, ta korrigeeris seda. Nüüd on kindlasti turjal aga ikkagi surub seal mingile lüile ja põhjustav valu.
  10. Pehmendus kangile

    Tänan asjaliku vastuse eest vb ostangi
  11. Pehmendus kangile

    Ma ei saa aru mis see siia puutub?!?
  12. Pehmendus kangile

    Tahan osta seda kangi pehmendust. Teab keegi, et kus müüakse?
  13. Rinnalihase rebend

    Olen nüüd tibens-tobens back on track. Ja ainuke "ravim" oli aeg Kätekõverdusi, rööbaspuid muidugi veel teha ei julg veel, neid proovin võib-olla kuskil kuu pärast, aga muud asjad saan saalis kõik aetud. Whohoo! :D
  14. Rinnalihase rebend

    Ikka tuleb optimistlik olla (ei maksa seda rõõmu ära võtta mul, las ma vähemalt loodan)! Konkreetselt seda harjutust (juba selle peale mõteldes jooksevad mul külmavärinad üle kere) ja nii mõndagi veel, mis koormavad rindkere, ei tee ma kindlasti lähima 2-3 kuu jooksul. Vähemalt sain kõva õpetuse endale ,et ilma soojendamata ja niisama ,et "oh läheks teeks seda harjutust kah " ei ole tee ma enam midagi, samamoodi hakkan enne ja peale trenni nüüd korralikult venitama, et edaspidiseid vigatusi vältida. Targad õpivad teiste vigadest, aga mina nende tarkade sekka kindlasti ei kuulu
  15. Rinnalihase rebend

    Mul ei ole seda "kõva raha" , seega selline teema jääb küll ära. Aga muidu ma paranen ka juba päris edukalt, täna hommikul sain isegi kingi endale jalga aidata ja kallistada iseennast saan juba ka (väike valu lööb küll veel rinnakorvi keskele sisse aga see on üleelatav.) Ma väga väga väga väga väga väga(!!) loodan back on track olla järgmiseks nädalaks
×