Jump to content

pizza13

Kasutajad
  • Sisu loend

    76
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

pizza13

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 10.12.1989

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. IPF 12. Noorte & 30. Juunioride Jõutõstmise MM 2012 Poolas

    Kahjuks videosi ei teinud, kuna olin yksinda ja ss eriti ei jõua.
  2. IPF 12. Noorte & 30. Juunioride Jõutõstmise MM 2012 Poolas

    Käisime juba ullaga allmäge ära . Enne sõime muidugi siinse hotelli restoranis kõhu täis. Linn on ikka päris omapärane ja väga ilus ka mäed ja selline kliima. Millegipärast ajab mi meeletult vett jooma. Lõpuks sain transpordi ka homseks hommikuks korda. See oli korraldajate poolne viga et nad olid meid vist äraunustanud. Kirjutasin ennest et korraldus sipa segane sest see on minu viies kord jõutõstmise MMil ja siiani on siinsed asjad kõige rohkem segased olnud. Aga pole hullu igalpool hakkama saanud.
  3. IPF 12. Noorte & 30. Juunioride Jõutõstmise MM 2012 Poolas

    Hommikust kõigile. Jõudsime ka Ulvariga eile õhtul kohale. Siiani pole siin hottellis veel kuskil poodigi näinud et saaks syya ega juua osta. Ulvar hetkel ootab kaalumisjärjekorras ja kell 1O siinse aja järgi hakkab võistlus. Korralduse poolega ise rahule ei jääks kuna siiani pole võistleja kaarte saanud ja ei teagi veel kus võistlus toimub kuna siltidest on puudus. Aga eks paistab.
  4. Panin meie tiimi lehele feisis ka pilte sellest vüistlusest aga panen neid millalgi juurde nii et kes soovib võib sinna aegaejal piiluda. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.266576650101625.61921.191112080981416&type=1
  5. Team KOOVIT

    Poisid registreerumas: Gunn kohtunikele esinemas: Posedownist ka midagi: Aimar küljelt topelt biitsa näitamas:
  6. Team KOOVIT

    Olin ka üle pika aja korra spartas trennis, Gun ja Aimar harjutasid poseerimist ja mõtlesin et teen ise ka poosid läbi , samas tegime ka paar pilti:
  7. Team KOOVIT

    No ott eks vanus ikka õpetab, aga jh mul pükse ei olnud see oli rätik, ja kui siin metsas üksi oled siis on suht raske leida inimest kes pilti teeks ja mingi ühe pildi jaoks just eriti tervet kaameravarustust ei viitsinud ka püsti panna
  8. Team KOOVIT

    Tere kõigile kes veel puhkavad ja vana aastat hakkavad ära saatma. Nüüd juba kaks nädalat jutti korralikku trenni saanud teha ja vaikselt hakkab vorm tulema. Plaanin 27 jaanuar võistleda Politsei lahtistel meistrivõistlustel jõutõstmises, tulemuse tahaks ligilähedasele eelmise aasta tulemusele saada, kuid vaid 10 kilo kergema kehakaaluga. Eile sai juba natuke raskemalt kükki tehtud ja jalad annavad korralikult tunda, üleüldse mingi väsimus on sees. Täna tegin rinda ja biitsepsit. Lamades surumine 120 paar kordust , siis 110-ga siis 100-ga ja siis 90-ga teiseks horisontaal pingil hantlitega surumine ja kohe plokil lend otsa Biitseps hantlitega vaheldumisi ülevalt alla püramiidi ja juba oli käsi täis siis plokil sirge pulgaga biitseps küünarvarred põlvedel ja kolmandaks plokil biitseps ülevalt Lõppu veel kõhtu ja põiklihaseid Kaal on püsivalt stabiliseerunud , sipa isegi madalam kui peale eestikaid esmaspäeval. Hommikune kaal on kusagil 80,5 kg. Kükis hakkasin ka raami jälle sisse tooma , kuna muidu ei harju suure raskusega ära. Panin 280 ja tegin kõrgele raamile kordusi, kuid jah peab vist enda võõle veel ühe augu juurde tegema kuna siiani on suur vöö Aga lõppu veel üks pilt ka hetke vormist:
  9. Team KOOVIT

    Pole ka midagi siia ammu kirjutanud, aga ega pole ka erilist midagi toimunud. Trenni olen teinud kuda juhtub , kuna selline väsimus on koguaeg sees ja ei ole lihtsalt aega õppekõrvalt jõusaali rabama minna, üritan kuidagi ülepärva käia aga ega ka sellest midagi erilist pole välja tulnud. Kaal seisab pingsalt 81 peal, aga hetkel ei ole kavatsustki rasvasemaks minna lasta, pigem ikka võtta lihase arvelt juurde, eks jaanuarist kavatsen tihedamini tegema hakata et 1-2 võistlust enne praktika kuivamist ära teha, nimelt jaanuaris politsei omad ja siis veebruari peaks ka rootsis toimuma politsei sõprus võistlus kuid too ei ole nii kindel. Üritan seekord võistleda 83 ja seal teha samad tulemused mis eelenvatel aastatel kõrgemates kaaludes, kükk iseenest peaks tulema, teistes alades ei ole nii kindel, kuna mida olen märganud et kükk ei lähe nii kiirelt kehast minema kui surumise vorm. Viimati kui tegin kükki 18 okt siis peale 3 nädalast pausi oli 200 suhteliselt lihtne, siis hea trenni puhul peaks 250 samakaaluga rauas olema. Homme peab juba soome sõitma , väike nädalane koolitus soomlastega, ja seal ikka üritan ka kaalu ja vormi hoida. Kahjuks saab magada praeguse seisuga vaid ca 3 tundi, aga millegipärast olen juba harjunud sellega, et pole hullu , eks seal laevas hakkab see korralik tiksumine. Aga hääd õõd kõigile kes unetud pole
  10. Team KOOVIT

    Nii võistlustest on juba kaks nädalat möödas, ja kui ikka süüa saab siis on tunne ikka teine. Kolisin ka metsa tagasi(muraste) ja nüüd teen trennid siin, noh niipalju kui vähemalt jõuab. Õppimist on ka millegipärast maru paljuks läinud, seetõttu muidugi võib ka mõni trenn vahele jääda. Nüüd muutsin ka natuke trenni süsteeme, hakkan suuremat rõhku andma mahajäänud lihasgruppidele, ehk siis peaaegu terve keha . Jõud on ka juba päris taastunud, vähemalt ülakehal, kuna alakeha pole veel jjõudnud ega ka tahtnud teha( põlve vigastus). Aga tänane trenn oli: 1. Hantliga küljele tõsted 5x8 2. Hantliga ette tõsted 4x8 3. Hantliga tagumine õlg 4x10 4. Trapets kangiga 4x8 5. Trapets hantliga 4x12 6. Kõht 7. Hantliga küljele kallutused Toitumist püüa ka hoida kontrolli , kaal püsib vaikselt 82-82,5 vahel, mulle sobib, kuna järgmine teisipäev on SKAs surumis võistlus siis tahaks kolmandat aastat ikka oma võita , ja kuna iga aasta olen kaal allapoole liikunud siis kolmas kord võimalik liikuda, Aga seniks edu , poistele kuna nädalavahetusel aasta suurim võistlus ees ja peab ka seda kaema minema Nüüd Hannibal Rising peale ja tundub tuleb jälle poole hommikuni filme nillida, siis pare loengus tiksuda:D
  11. Team KOOVIT

    Kuule Ott, eks Arnold siin vaikselt üritab ja sisse pürgida, kuid katsed on rasked ja pole veel pääsenud :PPPPPP
  12. Team KOOVIT

    Tubli Jura, ja medalite saaga jätkub Aga Taavi soovil panen ka eestikate lavataguse pildi meeskonnaga
  13. Team KOOVIT

  14. Team KOOVIT

    Täna toimus Narvas NAC liiga võistlus , kus osales ka meie tiimi liige Jüri Leinvald , kes saavutas oma kategoorias ESIMESE KOHA ja ka absoluut arvestuse pani kinni. Supper tulemus ja muidugi vorm oli ka proportsioonide ja kuivuse poolest supper. Muidugi mina, Roska, Ahti ja Kenny saime ka oma hääle täitsa ära karjuda, aga see oli seda väärt, elamused missugused. Mõni pilt ka meie Kangelasest:
  15. Team KOOVIT

    noh ega see kaal nii kiirelt ka ei tõuse ja isegi võin süüa niikaua kui tahan , vähemalt siiani pole piiri tulnud siis hommikune kaal ikka alla 80 kilo
×