Jump to content

kristofeles1

Kasutajad
  • Sisu loend

    87
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

kristofeles1 viimane päevavõit oli February 9 2014

kristofeles1's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

10 Natuke juba nagu teab midagi

kristofeles1

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 11.07.1994

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. JÕUSAAL mis seal on? Ja kas üldse on?

    kükipuur, surumispink, tõstepõrand
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Minu meelest 3.2 miili ehk 5.1km 14,5 minutiga joosta pole üldse paha. Küllap on siiski mõeldud 3.2km, mitte miili.
  3. SELLi mängude 2014 võistlejate nimekiri

    Kas kusagil -83kg kategooria kükkidest ka videod üleval on?
  4. Tasuta proovitreening

    Oskab keegi öelda, kus on Tallinnas lisaks Spartale, Zelluloosile ja Terasele veel tasuta proovitreeningud jõusaalides?
  5. Jõutõmme, haarde tugevus ja rikutud peopesad.

    Väga palju oleneb ka kangist. Osadel on väga kehv muster, mistõttu kang libiseb käest. Tugevama mustriga kangigil ei tohiks seda probleemi olla.
  6. Su konto andmetel on su vanuseks 26. Su postituste põhjal pakuks su vanuseks 11-12.
  7. Kõikvõimas KÜKK

    Ma loodan, et mina polnud see, keda sa nägid 3kordse madratsiga kangi ja turja vahel Ma tegin ka kunagi nii. Nüüd õnneks ümber harjutanud ennast.
  8. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Kas SELLi mängudele oled ennast juba kirja pannud, Rait?
  9. Archangel'i blogi

    Kui veidi veel kuivem oleksid, siis minu arust võiksid sa vabalt IFBB Men's physique PROdelegi kõva konkurentsi pakkuda, kuna lihasmass ja proportsioonid tunduvad olevat vastavad
  10. Puuvilja ja juurvilja süsivesikud õhtul?

    Ei tea, mis asi see on siis?
  11. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Eksid. Pane veel vormikaid endast siia pls.
  12. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Ma ei tea, aga mulle tundub, et Sa pole just kõige teravam pliiats. Võib-olla oled lihtsalt troll, aga praegu julgeksin väita küll, et ma olin 17 aastaselt ikka vähe asjalikum. Raske uskuda, et sa troll pole.
  13. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Ilmselgelt toitumine sul siiski pole paigas. Samas võib-olla eksin ka. Võimalusel katsu täpsed kogused siia kirja panna, siis saab toitumise kohta objektiivsemaid kommentaare jagada.
  14. toitumiskava

    Talutav, aga sellegipoolest rasva võiks olla 85g, ehk siis 1g iga kilogrammi kohta. Endal lihtsalt vähe kindlam.
  15. Üle tähtaja

    Võib ikka. ma ise olen kasutanud kreatiini, mis oli kuupäevast üle aasta möödas, ning töötas ikka ilusti ja ära pole surnud.
×