Jump to content

priibe

Kasutajad
  • Sisu loend

    314
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

priibe viimane päevavõit oli November 2 2013

priibe's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

45 Jagab matsu

priibe

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 16.04.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37767-priibe-blogi/
  • Skype
    espriit88

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tallinn
  1. YouTube videod

  2. SKG transformation journey

    Korralik muss on saalis vähemalt
  3. YouTube videod

    Hingega asja juures ikka
  4. SKG transformation journey

    Väga väga väga 10+
  5. SKG transformation journey

    Reie plokk põhjas ja kiigutad nagu teeks sooja Palju kangil on kükkides?
  6. Ikeas Soomes/ Rootsis on head toidukarbid tuulutus avadega 1-2 vahel
  7. Taavi Merisalu Blogi

    Eraldi nagu pole, peadki kangi välja tõstma ja julgestused eest võtma. Mõlemas ruumis siis
  8. Taavi Merisalu Blogi

    Tervetuloa Tallinna ! Sai tehtud täna härraga koos ühine seljatrenn, mõni video samuti. Hüpe 120cm kastile kahe jalaga. Hüpe ühe jalaga 100cm
  9. The Aesthetic Project | YouTube

    +1 samuti ropendamise kohta, see nagu jätab halva mulje. Eesti keeles oleks samas huvitavam kuulata, kui mõned kes alustavad treeningutega ja ja väga seda inglise keelt ei jaga oleks kindlasti parem oma keeles . Olen trennis olles näinud/jälginud, et mehed on hingega asja juures! Aga müts maha meeste ees, täiesti tore algatus ja edu kindlasti!
  10. Hei, Mina leidsin Tallinna Kaubamaja toidupoest , ennem seda olin läbi käinud Rocc al mare prisma, Kristiine prisma, Mustika prisma, Kadaka Selver, Merimetsa Selver, Pelguranna Selver, Pelgurannna Rimi, Ülemiste Rimi, Lasnamäe centrumi Rimi, Lasnamäe prisma, Viimsi Rimi . Prismadesse pole nagu üldsegi tulnud mainis mulle teenindaja ja Rimisse samuti. Tallinna Kaubamaja toidumaailmas kõik kolm toodet oli olemas 0,90 . Proovisin eile kakao oma seal seda kakao maitset oli suhteliselt vähe tunda aga kõhtu täitis kenasti !
  11. Okey, siis on käest lasknud ikka ennast.
  12. Mees teeb telestaari tööd, TV3 ilmapoisiks hakanud Ja tundub, et oma vana vormi tagasi saanud või teeb tv inimese suuremaks.
  13. Taavi Merisalu Blogi

    Ootame pealinna külastust härra poolt
  14. SKG transformation journey

    Veenilaiendid? Mul säär 2cm suurem
  15. magusaisu...

    Olen proovinud kõik 4 maitset. See on hea et selline asi on aga väike see 150ml see on 2 lusikat ja otsas hind on samuti liiga krõbe 3,5 fitshopis ja myfitnessis 3. Selle raha eest kas teha ise või poest see 1 ära süüa ja rahu majas. Ma pigem pooldaks seda puddingut, mida Sarge tutvustas
×