Jump to content

handballer

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

handballer

  • Tase
    Vaatleja
  1. Recovery 3

    Tahaksin täspemalt teada teie poe nädala pakkumise recovery 3 taastaja kohta... Millega seda juua on kõige parem, mitu korda seda võtta tuleb(Sest kahjux paki peal seda kirjas ei olnud)...Ja kui kaua seda jooma peaks(mitu pakki) enne kui see korralikult mõjuma hakkab... Ette tänades...
  2. Tere Mul oleks selline küsimus: Ma mängin käsipalli ja mul hakkab 10 päevane euroopa meistrivõistluste valiktsükkel ja ma tahax teada mis toidulisandeid(pulbreid) olex kõige parem kasutada ning milline peaks toitumine nende päevade jooksul välja nägema , et ma jõuaks mängida ka viimasel päeval. Meil on seal umbes üx mäng päevas ja vahepeal on ka üx päev vaba. Tahaks ka veel teada, kust seda ainet olex võimalik saada, mul ei ole enam aega seda amazonist tellida, ma pean juba homme õhtul ära sõitma. Tänan ette
  3. Kiiruslik jõud

    Ma tahx teada, mis olex kõige kiiremad viisid, teha kiiruslikku jõudu, ma olen nagu pallimängu harrastaja ja siis mul on enda vanuse kohta üpriski palju raskuslikku (või kuidas seda kutsutaxe) jõudu ja treener ütles et ma peax nüüd hakkama tegema kiiruslikku...ehk oskax keegi soovitada mingeid häid harjutusi ja toidulisandeid sinna juurde....tänan juba ette
  4. massi kasvatamine

    Tahaksin teada, kuidas on kõige kiirem viis massi kasvatada, eriti just mida peax sööma, et kasvatada massi, olen kuulnud et valgu söömine pidi massi kasvatama( muidugi koos trenniga) Ja mis olex õige valk sellel juhul, kas pro1 on hea...
×