Jump to content

superkaak

Kasutajad
  • Sisu loend

    74
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

superkaak

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 28.03.1987
  1. vargad

    ma jäin ka oma tossudest ilma, vahetult enne seda jäin jopest ilma, jope leiti üles, tossud siiamaani võõra isiku käes
  2. jõusaalid Rakveres

    http://www.amazon.ee/main.php?main=club&com_drawClub=1&id=80 http://www.rakverespordikeskus.ee/
  3. jõusaalid Rakveres

    jah, on küll. ma praegu ei peaks üldse pikemalt vastama, sest seda pole küsitud, aga siiski...need asuvad rohuaia tänaval ja spordihallis.
  4. Kirjand

    mina olen üks, kes sinna alla kuulub
  5. Ragisevad liigesed

    mis sa arvad, et ainult põlemisest eraldub CO2 vä? Naljamees ikka! Igatahes pean Sphinxiga nõustuma
  6. sarapuupähkel

    omast kogemusest tean nii palju, et sarapuupähkleid süües saab igatahes kõht suht ruttu täis - arvan, et kalorsus peab suht paika. Rasva kohapealt ei oska nagu midagi kommenteerida, minu arust peaks see 63 g ka suht paika pidama, ei oska põhjendust hetkel tuua
  7. keskkoht

    ära muretse, mul rind umbes 105 ja talje kuskil 90 lähedale juba, ja kõhulihaste väljapaistmisest on asi kaugel, nii et su 80 cm kõhtu on väga hea!
  8. Kj kaloriteks?

    1 cal=4,2 J ehk siis 1 kcal=4,2 kJ kilojaulid kaloriteks on siis kJ/4,2*1000
  9. swartz

    irw...samahästi võin oma vanaisalt küsida, miks ta nii vana on . No ma arvan sellepärast ikka et ta sündis juba eelmise sajandi keskel
  10. pausid saalist

    ma võtsin kuuse pausi, pidevalt juba viskab kopa ette...a mingi tahtejõud veel sees püsib...pausi võtsin ka selleks et liigeseid puhata, suht valulikud olid, pärast pausi sain kohe õlavigastuse
  11. Kaasvõitlejatele

    1. 2 2. 1-2 3. 1-1,5h 4. enne raskuste tõstmist, ehk siis enne õige trenni algust 5. 5+ 6. 3-4 h tagant 7. ei 8. 7-8h 9. 1-2l 10. kord nädalas väheke, kord kuus korralikumalt umbes 11. ei 12. kala 13. kala 14. söön siis seda mida ihkan kui isu tuleb, ei oska praegu öelda mis see on 15. eesmärk oli rammumeheks saada:P...a jääb ära, nüüd lihtsalt ennast vormis hoida vanus 18 ja staaži umbes 3 aastat
  12. Uus tiitel

    VÕLL:D
  13. Kükkimine - täiskükk

    17-aastane, 75 kg, täiskükk 110 kg ühe korra.
  14. kreantiin

    Jah Sphinxi jutt õige. irw
  15. trenni pikkus

    mul ikka tuleb oma 1,5-2h ära...
×