Jump to content

jyrxmees

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jyrxmees

  • Tase
    Algaja
  1. WDGP?

    Millega siis soovitate GP Whey Drinki segada.....soovin just hea maitse põhjal teada...et siis millega teil köige paremini alla läheb? Ise kasutan õunamahla....Aga äkki teil midagi paremat...oodatud oleks kõik nõuanded
  2. Kreatiin ja proteiin koos....

    Nii valisin endale toote välja- WGPD Tai Kane....äitähh soovituse eest. 1.Küsiksin veel, et millisel ajal päevast soovitaksid seda täpsemalt kasutada. Minu tüüpiline pävaplaan Hommik kell 7-8 jöusaali trenn...........öhtu kell 16-18 pallitrenn või jõusaal (jalgadele ning köht ja selg, enamjaolt üppeharjutused) või jooks. Sooja toitu söön kell 12.00 ja kell 15.00 harva ka hommikuti üsna tihti juhtub, et söön veel sooja toitu kell 19.00, kuid olen sellisest toidukorrast nõus loobuma. Arvan, et parim aeg oleks hommikuse trenni kandis...??? 2. Tahaksin ka veel teada, kui kaua peaksin seda vötma? Kas teen seda ikka iga päev? Millal peab pause pidama? Soov oleks koguda ilusat, kiiret lihast mitte muutuda VÄGA suureks, aeglaseks.... Äitäh igaljuhu abi eest...
  3. Kreatiin ja proteiin koos....

    sry ei lugenud löpuni kreatiin ju seal sees....minu viga
  4. Kreatiin ja proteiin koos....

    jõudu olen korralikult teinud 4aastat. Milline kratiin sinna juurde?
  5. Kreatiin ja proteiin koos....

    Lisainfoks veel see, et kreatiini sooviksin kasutada isostari lisades ning proteiin peaks olema u 56g valguga...Palun soovitage kindlaid tooteid....
  6. Kreatiin ja proteiin koos....

    Aga koos kasutamine ja millised kindlad tooted?
  7. Mul oleks 2 küsimust: 1. Millise efekti annab kreatiini ja proteiini koos kasutamine ning millised kindlad tooted oleks selleks sobivamad...proteiin peaks olema u 56valgu%..., et säilitada kiirus.... 2. Kas kretiini pulber on kapslitest efektiivsem? Teen 6 nädala päeva trenni, 5 päeval on hommikul kell 7 jöusaal umbes tund aega ning öhtul pallitrenn...(võrkpall)
  8. Milline toidulisand

    See on kunagine arusaam vörkpallist.praegu ttevad mehe näiteks prantslast 60-ga, poolkükki 280-ga(seeriaid)......tahaksin endale sellist tugevat keha...piisavalt muskulaarset.....loomulikult mitte mingit müstiliselt laia meest, et baarist mehi välja visata.....teen 6 erinevat jöutrenni nädalas ja veel palju pallitrenne...vajan midagi.....sooviks siis uusi soovitusi kuidas peaks midagi tarbima.....minu küsimus oleks just et kuidas....näiteks selle väljatoodud toote puhul...
  9. Milline toidulisand

    Kas siis süsivesikud mitte rasvaseks ei tee?.....Kui palju ma neid kokkku pean päevas saama?.........Tahan, et lihas ikka välja tuleks....süsivesikute kohalt minu teadmised minimaalsed......palun valgustage!
  10. Milline toidulisand

    Valisin välja endale sellise toote: Whey Lemon Super (1800 g) - Tai Kane Kas soovitate mulle seda, kuidas seda peaks tarbima(just mina), kas on midagi veel lisaks vaja?
  11. Milline toidulisand

    Tere, Olen 17aastane 182 pikk ja 72 kg kaaluv võrkpallur. Minu küsimus oleks, millist toidulisandit peaksin kasutama? Eesmärk oleks saada üleliigsest rasvast lahti, kasvatada lihast.........rasva on suhteliselt vähe..... Ette tänades, Jyrxmeez
×