Jump to content

OOOlgo

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

OOOlgo

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.09.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Olen "suure raamistikuga" noormees, kes senini tegelenud kehakultuuriga ja jõutreeningutega veel vähe. Kuna mitmed sõbrad-tuttavad arvavad, et minust võiks saada pikemas perspektiivis asja, otsustasin end alates märtsi algusest (2013) pühendada keha arendusele. Töötan kõige efektiivsemalt grupis, sest üksipäi kipub mott aegamööda kaduma. Loodan, et saan olla eeskujuks noortele ja sõpradele enda keha eest hoolitsemisel.
  1. Silvar Rückenberg

    Tervist! Selline küsimus, et kuidas liituda Team Fast'iga? Kas on mingid eelnõuded, mingi liikmemaks? Olen 20-aastane noormees Märjamaalt ja tegelesin nooruses aktiivselt kergejõustikuga. Ühel hetkel jäi see aga katki, sest otsustasin keskenduda enda teisele kirele muusikale. Ehkki muusikaga ja õppimisega tegelen tänini Tartus, olen leidnud endale ka aega, et hakata uuesti trennis käima. Kuna mitmed mu sõbrad, sealhulgas regulaarselt jõutrenniga tegelev noorem vend, on öelnud, et mul on loomupäraselt suurem raamistik ja, et minus on "potentsiaali" (mis on veidi irooniline, sest reaalset füüsilist jõudu on minus tegelikult praegusel hetkel üsna vähe, ei suuda 50 kätekõverdustki järjest teha või palju lõuatõmbeid), olen andnud endale lubaduse, et annan siis jõutreeningule võimaluse, et saada tervislikum ja võimekam keha ning olla seeläbi aktiivsem ka igapäevaelus. Ehk isegi eeskujuks oma sõpradele, et näed, on küll võimalik end üles töötada, kui piisavalt suure pühendumusega trenni teha. Alustasin treeninguid juba märtsis TÜSK-is, kuid individuaalne treening pole mu tugevaim külg. Tunnen küll mõningast arengut, aga tean, et olen võimeline enamaks. Arvan, et koos mingi grupiga oleks mu treeningud efektiivsemad ja mõnusamad, annaks ehk lisamotivatsiooni. Sõber soovitas mul võtta ühendust Team Fast'iga ja Silver Rückenbergiga. Niisiis, kas on lootust, et minusugune algaja võetaks kampa? Luban enda poolt sihikindlust, positiivset energiat ja järjepidevust. Kõike parimat, Otto Oliver Olgo
×