Jump to content

freshman

Kasutajad
  • Sisu loend

    160
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik freshman postitused

  1. Korralik jõusaal Tartus?

    ega jah, rahvas hakkab kohale tiksuma suuremates hulkades juba nii 4 ajal...ise proovin trenni ära teha enne seda...
  2. Kulturismiga seotud filmid?

    Kazaa on mõttetu programm...Pannakse igasugu vale asju üles ja muud praaki...peale selle pole üldse turvaline...
  3. Korralik jõusaal Tartus?

    9-10 inimest MV-s võib 8 ajal õhtul näha ligi 50 inimest. Ise muidugi nii hilja ei käi. Lihtsalt tekib ruumipuudus. Hantlitest rääkides on valik üsna viisakas. Võibolla tõesti - rääkides suurematest raskustest, näiteks üle 32 kg, siis tõusevad raskused hüppeliselt, aga siiski, ei kurda
  4. treeningkava

    jah, triitsepsiga ongi nii, et tuleb teha tunde järgi. Tavaliselt teen 4 harjutust, aga on ka päevi, kus ka juba kolm tundub liiast. Soovitaks sisse tuua ploki surumise. Eriti hästi (minu puhul) mõjub see teise või kolmanda harjutusena. Aga kavasse võiksid selle kindlasti tuua. Edu!
  5. Sheiker

    Muidugi tuleb ?eikerit pesta pärast kasutamist. Hais on normaalne nähtus pesemata nõude puhul.
  6. taandareng?

    Muidugi võiksid oma treeningut täpsemalt kirjeldada...näiteks puhkepäevade. Õlga ma ei märganudki su programmis näiteks.
  7. taandareng?

    jah, sellised naljamehed koligu tõesti kusagile lastekasse. Ja ka kellegi ###### saatmisel pole nagu mõtet. Endalgi oli sama jama, et pärast suve surusin tunduvalt vähem. Üle sain sellest asjast nii, et lihtsalt muretsesin vähem ja tegin alguses horisontaalpingil surumist, seejärel kaldpinnal hantlitega surumist, kolmandaks tegin lendamise ja lõpuks käte lähendamine rinnatrenazööril. Varieerisin kordustega. Eks see tulemuste saamine on üks suur katsetamiste jada, aga loodan, et saad oma probleemist jagu. Jõudu.
  8. Õlad valusad!

    oli sama asi...eriti oli tunda kõrvaletõstete puhul...ega ta ise üle ei lähe kui kogu aeg peale pressid, tuleb puhkus võtta ja õlga mitte liialt koormata.
  9. peale treeningut

    jah, kasulik on tõesti kohe need alla lasta, sest on ju tarvis seda, et valgud ja süsivesikud hakkaks võimalikult kiiresti imenduma.
  10. valu

    mul oli sama asi. Nüüdseks juba läinud, sest võtsin puhkuse ja hoidusin suuri raskusi tõstmast selle käega. Mina isiklikult arvan, et Fastum Gel on jama. Mul pole sellest kunagi abi olnud. Aga üroovida tasub igal juhul. Ja kindlasti tee trennist paus. Head paranemist
  11. Kuskohas neid hääli saab anda? Ma toetaks ka kulturismi oma häälega
  12. jälle kysimused

    jaa, oleks palju kergem, kui käiks tööl, aga... kuna raha eriti ei ole, siis ei saa ka trenni alla palju panna...muidugi panen sinna alla niipalju kui võimalik...2 kotti whey 8100 kuus, 50 päeva peale 500 grammi glutamiini, teen ka kreatiinikuure, samuti ostan glükoosi...tavatoitu söön see-eest kõvasti - kartulit, leiba, piima, puuvilju...
  13. Toidukorra asendajad???

    Tai Kane tooteid saad siitsamast Amazonist tellida. Vali ülevalt Pood ja küll sa seale leiad
  14. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    asi pole praegu üldse selles, mida ta küsis...räägime siiski elementaarsest viisakusest...kui inimene on laisk nagu kapsauss ega viitsi isegi vist kõige rohkem levinud küsimusele vastust otsida, siis ei ole ju midagi teha...mõttetutest vastustest rääkides ei ole mõttekas ka sinu postitus, hugo boss...vaevalt sergei30 selle arvel oma "probleemile" lahenduse leiab...
  15. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    mõttetu küsimus...sa pole vist mõelnudki siin natuke ringi vaadata, ega??
  16. MuscleTech Nitro Tech

    kui suure valgusisaldusega on nitro tech?
  17. mis treeningkava kasutada

    sa peaks lugema varasemaid postitusi, sellest on väga palju juttu olnud
  18. jõudu juurde

    suhteline asi see kordustega mängimine @ gannibal. Minule näiteks meeldivad kordused vahemikus 8-10, massi lisamise seisukohalt.
  19. valgust siis..

    olen seda märganud, et kui on soojem vesi/piim, siis vahutab hullemini. Muidu tarbin ise Whey 8100, see eriti ei vahuta.
  20. Mul sama asi. Tuli see värk paar nädalat tagasi. Peavalu tuleb just rinnalt surumise ajal (teen seda siis kitsalt, laia haardega või kaldpingil). Kui näiteks teen surumist viis seeriat, siis valu tuleb viimase seeria viimaste korduste ajal. Lööb kohe kuklasse ja teeb pea tuimaks. Jube ränk on trenni edasi teha. Seepärast võtsin nüüd natukeseks aja maha. Arvan, et see on tingitud seljast. Teie arvamus?
×