Jump to content

freshman

Kasutajad
  • Sisu loend

    160
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik freshman postitused

  1. Pea valud.

    Mul on sama asi olnud. Aga loe varasemaid teemasid. Siin on üks : Peavalu
  2. Ema leiab oma 15-aastase tütre toast kirja:

    Buratino tuleb papa Carlo juurde ja räägib: ”Ma armusin Pierrosse!” ”No ja mis siis?” Buratino: ”Puuri mulle nüüd üks auk tahapoole.” Naine on paks kui ta: Peal ei saa olla hästi. Tagant ei ulata. Alla ei julge jääda. Värskelt abiellunud paar laulatuspeol. Peigmees õrnutseb: "Kallis, ma kutsun sind edaspidi Eevaks..." "Miks siis just Eevaks?" "No sellepärast, et oled mul esimene, kullake." "No siis pean mina sind ju Boeinguks kutsuma." "Misasja?" ei saa peigmees aru. "No, oled mul ju seitsmesaja neljakümne seitsmes," ohkab pruut. Mehed omavahel: "Minu naine on kohe nii puhas, et vahetab oma aluspesu kolm korda päevas!" "Minu oma küll sihuke pole. Tema kannab oma trussasid kuu aega ühtpidi, siis pöörab teistpidi ja kannab veel kuu. Seejärel lõikab jalgevahele augu ja mina kannan neid, kui maikat, veel aastakese..." Meeste mõttetera. Ebameeldiv on astuda reha peale, kuid veel ebameeldivam on astuda laste reha peale. Noormees otsutas oma tüdrukut nöökida ja ütleb: ”Kuule, miks sul jalad nii kõverad on?” ”Et sinusugused idioodid oma kõrvu ära ei nühiks!” Noormees korjab metsas seeni. Vastu astub mammi kaheraudsega. "Noormees, kas te tahtsite mind vägistada?” "Mis te nüüd vanaema, polnud mõtteski!” "Aga peab pojake, peab!” Tuleb 2 meest kergelt tuikudes kodu poole, kui üks ütleb: “Kuule, teeme veidi nalja, teeme, nagu sa rööviksid mind, ma hakkan vastu jne.” Teine nõus, hõiguvad ja kähmlevad, kui järsku ilmub välja politseiauto, “röövel” lükatakse sisse ja viiakse minema. Teine mees läheb sõbra koju, annab uksekella, ukse avab ehmunud naine: “Hull oled, et nii hilja? Mu mees tuleb varsti koju.” “Vaevalt küll: mingi 15 päeva on ta ikka komandeeringus…” Rühm jalaväelasi on kõrbes, eesotsas nende vapra leitnandiga. Nälg ja janu on vaevanud mehi mitu päeva ja kõrbes on 40 kraadi kuuma. Järsku, juba lootust kaotades, märkab leitnant kitsekarja. Varjates enda suurt õnne, juhatab ta oma mehed kangelaslikult kitsede juurde ning annab juhised: “Pange kitse nisa suhu ja imege!” Nii ka rühm teeb. Pärast rühma elu päästmist otsustab rühm leitnandile endale kõige vägevama kitse leida. Leitnant imeb, loputas suu ja ütleb vihaselt sülitades: “Anna nendele võit, anna nendele elu, kuid nad ikka jätavad sulle soku!” Sumomaadleja naise käest küsitakse: “Öelge, milline on seks sellise suure mehega?” Naine vastab: “Kujutage ette, et teile kukub kapp selga ja kapile on võti ette jäänud.” Ühel ristmikul toimus liiklusõnnetus. Kokkupõrge Kamazi ja bemari vahel. Politseile esitatud protokollis seisis bemari juhilt: “Mõtlesin, et lipsan läbi.” Kamazi juhilt aga: “Mõtlesin, et sittagi sa lipsad.” Vene sõjaväes pidid mehed end ära maskeerima. Läheb natuke aega mööda ning mees kurdab majorile: “Ma ei suuda enam – sipelgad ja koera kuse kannatasin ära aga siis tahtsin küll jooksu panna, kui kaks oravat püksis arutasid, et: “Ühe pähkli sööme praegu ära, teise hoiame talveks.” Üks mees küsib teiselt: “Kuidas sa selle sinika endale silma alla said?” Teine mees vastab: “Juhtus selline lugu, et sõitsin bussis. Minu ees seisis kena näitsik. Vaatan, neiul kleidisaba tuharate vahele jäänud. Viisakas, nagu ma olen, tõmbasin selle sealt ära. Näitsik pööras seepeale ümber… ja nii ma selle sinika sain.” Esimene mees: “Aga kustkohast on pärit sinikas sinu teise silma all?” Teine mees: “Ma ei saanud hästi aru, mida ma valesti tegin ja püüdsin kleidisaba tagasi toppida.” Juku kõnnib mööda tänavat ning märkab naabrimehe väraval silti “Ettevaatust, kuri koer!” Juku kirjutab sildile täienduseks “Aga ilma hammasteta”. Naabrimees tuleb välja ja märkab, et keegi on sildile sodinud, kustutab Juku lause pahaselt maha ning kirjutab asemele: “Aga lutsutab surnuks!”
  3. Ema leiab oma 15-aastase tütre toast kirja:

    Päris hea
  4. Mida teete kui..

    üksinda ei ole soovitatav selliseid harjutusi teha kus alla kinni võid jääda. Alati peaks julgestaja olema.
  5. Proteiin ja selle manustamine

    ei noh, kasu on muidugi, aga see kohupiim, mis pärast sööd, tuleks süüa kusagil tund aega pärast valgupulbri manustamist.
  6. Fat Burner fitness drink !

    huvitav, kuidas mõjub aura ice tea rohelise tee oma ? Rohelisel teel ka ju omadus rasva põletada.
  7. Fat Burner fitness drink !

    Nojah, parem sulle, et sa nii ei mõelnud. Muidu oleks varsti uus küsimus, et mis jama on, kasutan seda head jooki, aga sentimeetrid kaovad.
  8. Rinnalihase kava

    järgmine mees, kes pole vaevunud otsingut kasutama.
  9. Fat Burner fitness drink !

    Mis lihasmassi sa selle joogiga saada loodad ? See jook on ju rasvapõletaja.
  10. rinnalihas

    3 tundi trennis...mees, mida sa seal nii kaua teed ? Tundub, et kui sa ka kõik rinnaharjutused ühes trennis ära teeks, läheks ka vähem aega. Seda juttu ma ei usu, et peab 3 tundi treenima, et lihas läbi saada. Aga kui tõesti on sul nii, siis usun, et vehid lihtsalt kangi/hantlitega ilma mingi tunnetuseta. Muide, proovi venitada iga seeria vahel rinda. Tuleb veelgi parem pump.
  11. muusika

    Küsimuse mõte oli lihtsalt teada, mida keegi kuulab, mitte see, et teiste muusikamaitseid maha tegema hakata A la stiilis - see, mida sina kuulad, on ju täielik jama. Ise saan treenida põhimõtteliselt iga muusika saatel. Peab olema lihtsalt piisavalt tempokas. Kui oleks võimalik, kuulaks energy fm-i või powerit.
  12. Fat Burner fitness drink !

    MV-s seda sees pole - ei teagi, kas ei tooda üldse, või osteti kogu kupatus nii kiiresti ära. Lõunakeskuses ka ei olnud. PS. Kas keegi teab, kus seda tartus saada võib ?
  13. Fat Burner fitness drink !

    kas ostis või ei, seda saan öelda alles homme. Aga üsna suure tõenäosusega on see seal müügil.
  14. Fat Burner fitness drink !

    Tartus MV-s nägin juba seda jooki. Tõsi, oli vaid 1 pudel, kuid täna õhtul otsustatakse, kas seda ostetakse sisse või ei. Igatahes lõunakeskuses seda ma veel müügil ei näinud.
  15. Kuidas?

    St-l on õigus. Õige sooritus on väga tähtis. MV- s on ka üks tegelane, kes juba 4-5 kuud surub kogu aeg sama raskusega, mingit arengut märgata pole. Mõnikord heidan pilgu tema tehnikale surumisel - ajab ennast hirmsasti silda, põrgatab kangi rinnal, kang kõigub käes ja veel mitu asja. Tüüp teeb rinnalt surumist mingi üle 10-ne seeria. Kindlasti oleks õige tehnikaga tulemused näha selle ajaga.
  16. Triceps

    rinda ja triitsepsit koos teha on natuke raske. Triitseps on lihtsalt nii läbi juba kui rinnaga lõpetad. Ise teen triitsepsi ja biitsepsi samal päeval. Töötab väga hästi. Samuti teen suurema lihasgrupi (ehk siis triitsepsi) enne.
  17. mis viga

    2 korda nädalas treenida suuri lihasgruppe nagu selg ja rind on kurjast. Proovi teha 1 kord nädalas. Antud olukorras (kuna tundub, et tahad rinda järgi aidata)oleks asjalik teha rinnatrenn esmaspäeval. Ja miks jalad on kavast välja jäetud? Hale vaadata majakesi kanajalgadel...
  18. Kaela treening

    kael läheb hirmsat moodi jämedaks kui teha trapetsit - vahet pole, kas kangi või hantlitega.
  19. mõtisklus

    Kui näiteks kolm venda tulevad ja küsivad, kas vahele saab teha, siis tavaliselt ütlen, et pausid läheksid pikaks. Mõni küll kortsutab kulmu, aga ega midagi muud teha ei saa ju Kellegagi kordamööda võib alati teha.
  20. Lihasmassi kasvatamine

    Miks ma pean küsima mingite tegijate käest, kui ma tean omast käest, et kangiga saab väga edukalt massi kasvatada. Arvad vist, et kui keegi suur mees kusagil arvab, et kang on jama, siis hakkan ka mina samamoodi arvama? Ära viha pea, aga lapsik käitumine, eriti veel see sõim.
  21. Lihasmassi kasvatamine

    rumaluse tipp. vabandan väljenduse pärast, aga midagi nii rumalat pole ma vist siin enne lugenud, pidades silmas kangi puudutavat osa.
  22. rusika kava

    sa pole nagu üldse viitsinud siin väheke ringi vaadata, ega ju? Vana teema, pole väärt vastamist...soovitan lukku panna
  23. Söömiskordade arv

    7 korda
  24. Jalad.

    Ise ei jõuaks kindlasti rohkem teha kui korra nädalas. Kui treenin jalgu, sääri ja teen venitusi, siis maksimum trenni pikkus on tund ja veerand. Aga jah, kindlasti ei teeks kaks korda nädalas!
  25. Keemia

    ise ka usud mida räägid?
×