Jump to content

freshman

Kasutajad
  • Sisu loend

    160
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik freshman postitused

  1. rinnalihas

    Rinnale 6 harjutust ja triitsale 6 harjutust? Ületreeningut ei karda?
  2. Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

    Olgu, lugesin. Sain veidi targemaks. Kuid see, et Kalmus ja Kiivikas eri liigades võistlevad, ei tähenda ju, et mingit uudist Kalmuse kohta siin lehel olla ei võiks. Härra Rebase näide, et pallid on mõlemad ümmargused ja puha, on küll vaimukas, kuid erinevate liigade kulturismivõistlus pole siiski sama erinev nagu korvpall ja jalgpall. Seda jama, et uudis kellegi poolt saatmata jäi ja et see ongi ainuke põhjus, miks mingit uudist pole, võib kellelegi teisele rääkida.
  3. Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

    Üks asi on see, kui foorumis lihtne teema alustatakse, teine asi on, kui oleks vastav uudis olemas. Arvan, et eriti ei eksi, kui ütlen, et lihtsalt mõne mehe tulemusi ei respekteerita nii nagu mõne teise omi...
  4. Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

    Ükskõik, mida Fitness.ee juhatus ka väidab, usun päris kindlasti, et asi on siiski konkurentsis. Muc väitis, et ise kusagilt midagi välja ei ime. Kahtlane ju - paarirealise kokkuvõtte tulemusest ja õnnesoovi oskaks ju iga mees valmis teha...
  5. Kava!!

    Sooviks isegi. Pole kunagi ekstra jõudu teinud, oleks viimane aeg seda muuta. Trenn on 4 korda nädalas. Mail : fresh.maker@mail.ee
  6. valk?

    Tartus Lõunakeskuse maksimarket näiteks
  7. valk?

    30 krooni 200 grammi ? hea hind muidugi. Hea, et ise ostan maksimarketist 14-16 krooni eest 500 grammi...
  8. Treeningkava

    kas natuke hoogu ei lähe? seeriate asemel mõtled ehk kordusi? usun, et mõeldi siiski seeriate arvu. loe tekst veelkord rahulikult läbi.
  9. Treeningkava

    kükk ja jõutõmme on puudu..
  10. MAREK KALMUS 2x MAAILMAMEISTER NÜÜD !!!

    Tubli, Marek. Õnnitlused ka minu poolt. Jõudu.
  11. Kehakaalu Suurenemine Pärast Võistlusi???

    bohemian, sa olid nr. 7 ?
  12. Teie päeva plaan

    9.00 - ärkan 9.15 - söök 11.30 - söök 13.00 - saal 14.45 - Pro Gainer 16.30 - söök 19.00 - söök 21.45 - kergem valgurikas söök 00.00 - valgukokteil
  13. Sheigi tegemine

    Jaah, nii palju "tarku" on tekkinud, et ei teagi enam, kelle postitusi uskuda ja kelle omi mitte ValguShake 2 tundi peale trenni...see nagu midagi uut...
  14. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tartu ja MV spordiklubi
  15. asjaga tegeleja

    Minu soovitus on õelutsejatest mitte välja teha vaid rahulikult edasi treenida. Praegu on kõige tähtsam teha selgeks põhitõed ja siis ei lase tulemused ennast kaua oodata. Minu poolt jõudu.
  16. Kuidas nõrka kehaosa järele aidata?

    Kui ise kunagi trenniga algust tegin, kasutasin Jay Cutleri treeningkava algajatele. Selle mõte oli järgmine : 1. kava jaotada neljaks - e, t, n, r 2. igale lihasgrupile teha 2 korda nädalas, kusjuures esmaspäev ja teisipäev olid kordused 12-15, neljapäev ja reede 6-8. Mõjus ülihästi igatahes. Jaotus oli midagi sellist : 1 päev - rind, õlg, triitseps, trapets, kõht 2 päev - reied, selg, biitseps, säär
  17. Virumaa NÄDALALEHT...

    HEA !
  18. Kükkimine - täiskükk

    koli jippii`sse. Täiskükk endal : 125 kg 4 korda (seitsmenda tööseeria ajal).
  19. Bio. uurimuse (uued) küsimused. Palun vastake!

    No ma siis vastan. Esimest kreatiinikuuri ei mäletagi, kui aus olla, kuid see-eest viimase tulemused võin küll öelda. 1) juurde tuli umbes 1,5 kg 2) kuur kestis 3 nädalat 3) rasva ei lisandunud
  20. huvitav

    Mina ise võtaks (ükskord ma selle joogi ikka kätte saan ) nii, et enne trenni pool pudelit ja kõik. Järgmisel päeval sama. Nii jätkuks ühest pudelist kaheks päevaks.
  21. BNS Nitrix

    niipalju veel, et see 40 taala on purgi hind, purgis on 180 kapslit ja päevas soovitatakse võtta 6 tükki - kolm hommikul enne söömist ja kolm tükki lõuna ajal(enne söömist). Muidugi võiks enemy täpsustada, palju eestis selline purgitäis maksaks. Endal oleks huvi küll, kuid kahjuks alles suve lõpus
  22. BNS Nitrix

    uurisin veidi...hind on usas 40 $
  23. kurguvalu!!!

    Neo Angiin on parim rohi !
  24. mis jama????

    Aga mis see sinu asi on ? Ahve otsi oma sõprusringkonnast mitte siit. PS. Varsti püstitab keegi jälle teema "kreatiin" ...loodan siis sinupoolset asjalikku vastust näha.
  25. Lihasmass lihtsalt?

    Oleks kena, kui kasutaksid edaspidi kirjavahemärke ja pööraksid tähelepanu õigekirjale. Tänan.
×