Jump to content

amatöörpumpaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

amatöörpumpaja

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    uugametsa
  1. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    normaalselt paned siis
  2. Kohupiim enne magama minekut.

    rosinaid võid sinna hommikul toppida.kui sa muidugi sööd hommikul kohupiima
  3. kultrism kõigile

    a palju postikulu on?
  4. Mitu shake päevas? :)

    aint 1 sheik päevas,peale trenni lemonit.ülejäänd peaks tavatoidust ära tulema küll.
  5. trenni pikkus

    2h venib ikka ära,kui kiire on siis tuleb kiiremini teha.harjutuste vahele võib paar sõna juttu ka ajada kui pole teisi lobamokkasid mõnda aega näind..
  6. Liiga lihastes jalad?

    da fakk, müü ära need 6 kilo midagi targemat ma küll ei oska öelda...
  7. süsivesikud

    njah,pane seda glükoosi palju tahad,aga ühte asja võin küll öelda,ära sa valku arctic spordiga küll segada proovi.ükskord pold midagi muud käepärast ja siis sai proovitud, oi pläää, sitt või moos,aru ei saand
  8. rüht

    misasi see kiropraktik on ja mida ta teeb täpselt siis,väänab lihtsalt raks-raks selgroo sirgeks või?
  9. Kuidas oleks õigem?

    ei jõukas seeriate vahel ringi lapata on küll mõtetu, nii ei saavuta sa midagi.asja iva ongi selles, et lihas tuleb võimalikult verd täis ajada, et mingised värgid seal rebeneks ja hiljem nende asemele uued,suuremad ja võimsamad tekiks.aga kui sa teed ühe seeria rinnale ja siis kargad jala kallale korraks,siis tuiskab see veri juba jalga ja sellest rinnaseeriast pole enam kasu miskit.ja sama lugu on ka mingi konkreetse piirkonna lihastega,kui teed ntx horisontaalpingil rinna ära siis teed kaldpinnal ka kohe peale neid seeriaid, et kasutada ära aktiviseerunud verevarustust rinnalihastesse.vat nii arvan mina,aga vbla ka eksin.
  10. kopp ees

    tundub vist jah, et ma seadsin aint valgu kesksele kohale,ja vältisin vbla alateadlikult süsivesikuid ja rasvu.hmm,mul on nii haige ajakava ka et väga raske on normaalselt toituda,ideaalsed on ainult ehk hommikusöök ja enne magamaminekut,siis on mul aega vaaritada ja süüa.
  11. kopp ees

    kindlasti on seda teemat ka varem puudutatud, aga siiski. siuke värk et kas on olemas ka selliseid organisme mis ei taha üleüldse valku omastada.vähemalt mulle tundub, et minu oma on selline.trenni teen normaalselt ja üritan süüa kah nii et päevas tuleks söögist umbes 130 g valku (kaalun 65) ,peale trenni teen valgusheiki ja värki, aga sittagi,lähen hoopis kergemaks.tõsine blokk tuleb ette juba,sest pole nagu erilist stiimulit kui näed vaeva aga sellest halligi kasu ei ole.milles asi võib olla,ikka liiga vähe valku,või ongi mul mingi väärastund seedeelundkond ja valk tilgub kõik teadagi kust välja?
×