Jump to content

Marlon

Kasutajad
  • Sisu loend

    52
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Marlon

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 25.07.1982

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Asukoht
    Tallinn
  1. Motivatsioon..

    Mis motiveerib ja inspireerib sind tegutsema?
  2. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tallinn ja zelluloosis
  3. ausõna ei valeta, tahan suureks ja tugevaks saada hoopis
  4. naised jõusaalis

    vääga ?eff tibens
  5. Atkinsi dieet + trenn

    no aga siis jäta lihtsalt igast jahutooted jms oma toidusedelist välja ja tee rohkem aeroobset ja küll siis pekk ka kaob
  6. Atkinsi dieet + trenn

    vast ikka vabaned aga siiski ma soovtaks ikka rohkem trenni teha korralikult süüa nii nagu seal kalmuse postituses öeldud on, siis ei teki ka seda pekiprobleemi kui aastaringselt normaalselt sööd ja trenni teed..
  7. Atkinsi dieet + trenn

    no kohvi ja teed ma küll jõin aga ilma suhkruta ja piima panin ka kohvi peale, see paar süsivesikut mis sealt saab ei tee ka midagi hullu ja siis dieetpepsit, paras keemia küll aga magus
  8. Atkinsi dieet + trenn

    seda ei tarbi ma niikuinii
  9. Atkinsi dieet + trenn

    ei teinud nädal aega, ikka kuu tegin, lihtsalt dieedi algul alaneb kaal kiiremini sest sa ehmatad organismi, pärast läheb kaal aeglasemalt alla.... kokku sain misiki 6-7 kilo alla, rohkem polnud vajagi, kaotatud kaal ei tulnudki tagasi kuna hakkasin rohkem uurima kuidas normaalselt toituda. Ühelgi dieedil pole mõtet kui piinad end dieediga mingi perioodi ja siis kukud õgima ja endale aru andmata igast jama sisse lahmima!
  10. Atkinsi dieet + trenn

    No siis kui pidasin hakkasin alles jõusaalis käima ja siis ei mõõtnud ega kaalunud ennast pidevalt, nädalaga läks neli kilo ja kõht ikka päris mõnnaks läks. Siis ma näpuga mingit järge ei ajanud kuidas süüa sõin põhiliselt liha ja juustu, isegi rasvakogust ei pidanud jälgima, tähtis oli et süsivesikuid ei sööks, magusaisu rahuldasin dieetpepsi ja indiapähklitega. Enne trenni sõin liha juurde miskit värsket salatit või puuvilju natuke, et rohkem energiat saada. Kuna ma siis nii intensiivselt ei treeninud, siis mingeid hädasid küll ei tulnud. Praegu olen juba 2 pool aastat tugevalt jõudu teinud ja nüüd kui suveks "saledaks" tahan, siis jätan oma menüüst välja leiva ja riisi ja igast jahutooted, söön põhiliselt liha ja värdkeid asju, õhtuti söön süsivesikuid minimaalselt, enne trenni püüan rohkem süsisvesikuid saada et energiat oleks.
  11. Atkinsi dieet + trenn

    no trennis kaotad jõudu ja esimestel päevadel natuke raske aga siis näed kuis rasv särisedes ära läheb kiiresti võtab alla, aga kindlasti lihast kaotad ka
  12. Atkinsi dieet + trenn

    omast kogemustest tean et see dieet töötab väga hästi, aga kui samal ajal tahad teha tugevalt jõusaali siis ma küll ei kujuta ette seda, ise tegin nii et päev otsa vältisin süsivesikuid ja siis trennile eelneval toidukorral sõin natuke süsivesikuid ka...
  13. nn õhtusöök

    seda küll jah, ma eelistaksin kohupiimale pigem kodujuustu, aga eks see vast maitseasi ka ja oleneb millist kohupiima süüa, kas suhkruga või suhkruta...
  14. nn õhtusöök

    aga kui inimene tahab allla võta siis minu arvates ta õhtul võiks ikka sellist sööki süüa kus vähem süsivesikuid, nii et igast värsked asjad ma jätaks küll söömata(õunad jne)
×