Jump to content

kristain1

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kristain1

  • Tase
    Vaatleja
  1. Ujumine

    TERE Ma sooviksin teada kas, ujumisega saab kõhnaks, nu ülearusest rasvast lahti ???
  2. Õla treenimine

    Ma soovitan sulle ka ühte harjutust .... ise asi kas sa aru saad kuda seda teha sest ega ma eriti seletada ei oska......... oled püsti asendis kang on selja taga siis tõstad seda niipalju kui saad tähtis on see et õlad ei liigu üles alla, ainult kääd liiguvad üles alla!!!!!!!!!!!!!! algul on raske tagumisi õla lihaseid tööle saada aga küll harjutamine teeb meistriks tee nii kaua kuni ää väsivad hea harjutus on proovi
  3. kreatiin, clutamiin, karnitiin

    OTT KIVIKAS??? PALJU SIIS SELLISTE KUULUTUSTE EEST TULEB MAKSTA ????????? VÕI KUIDAS SEE TOIMIMA PANNA????
  4. kreatiin, clutamiin, karnitiin

    SOOME KRAAM EI LAKSA NII HÄSTI JUUU... JA KUI JUBA VÕTTA SIIS MIDAGI KORRALIKKU::::.... KUI ON VALIDA HEA JA PARIMA VAHEL KUMMA VÕTAD???? KUI MÕLEMAD ON ENAM VÄHEM ÜHE HINNAGA, KUID ÜHEST ON NATUKENE KÕVASTI ROHKEM KASU
  5. Tere Kui keegi soovib osta minult kreatiini glutamiini karnitiini..... Tellin USA st andke teada maili aadressil cccp007@hotmail.com Tooted on järgmised...... L-CARNITIIN 60 TAB, väga tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, aitab põletada rasva 500 Hind 399krooni KREATIIN 100% PUHAS,1000 G JA 500 G Kreatiin suurendab maksimaaljõudu, kiirusjõudu ja jõuvastupidavust. HIND 1000g-599krooni 500g-369 krooni L-GLUTAMINE PROFF 500G, Glutamiin aitab ületreenitus- ja väsimusnähte ennetada. Suurendab luude tihedust, lihasmassi ja -jõudu. HIND - 550krooni Lugupidamisega Kristian
  6. usa

    tere tahaksin teada kas usa -st võib tuua piiramatutes kogustes glutamini kreatiini karnitiini. Kas Eesti mingeid piiranguid neile ainetele pannud????
×