Jump to content

SanderLopatin

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

SanderLopatin

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.09.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Asi on lihtsalt põhimõttes , kogus oleks võinud jääda samaks , siis oleks okei , aga nohjah ...
  2. No aga mis mõte sellel on ? Miks kogus vähem on ja kas ta on siis HT-r ist parem ?
  3. Oskab keegi tark öelda , et miks HT-R muutus HPR-iks ning hind tõusis 2.40€ võrra ja kogus läks 200 g võrra vähemaks ??
  4. Milline oleks normaalne kogus valke , süsivesikuid ja rasva , kui eesmärk on vähendada rasva % . Kehakaal 77 kg - 79 kg , pikkus 183 cm
  5. Arvatavasti sobib mul III ja IV tase , sest käin sparta jõusaalis ja need tasemed on seal täiesti saadavad.
  6. Aga mille järgi ma otsustan mis tase mulle sobib , hinnavahe väga ei huvita.
  7. Mõni tark oskab öelda , mis vahe on toitumiskava I - V ? Endal oleks vaja toitumiskava millega saaks keha rasva % vähemaks.
  8. Ott oskad ehk aidata mind , miks sinu leiba nii vähe poes ringi liigub ? :D
  9. Ma vaatasin ,et teil seal mingi tegevus , panite kraami lajali ja midagi veel ei jagatud ..
  10. Kella 15.00- 16.00 seal küll mingit kokteili proovimist veel ei toimunud .
  11. Oskab keegi soovitada , kas jõusaali kindaid peab pesema iga nädal, ostin just uued ja ei taha kohe neid ära rikkuda kindad muidu :Better Bodies randmesidemega . Ja kas neid võib pesumasinas pesta ?
×