Jump to content

alkeemik

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About alkeemik

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 04/24/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  m
 1. Küsimus treeningkava kohta.

  Võtsin selle kava käsile mida soovitasid. Seal vähem kordusi ning suurendasin ise intensiivsust ja raskusi võrreldes mu eelmiste trennidega. Hardcore, mulle väga meeldis. Nii jätkangi.
 2. Küsimus treeningkava kohta.

  Muutsin kava järgnevalt. E rind, õlg, triits T jalad K selg biits N erinevad kere ja stabilisatsiooni ja taastusravi harjutused R vaba ja siis jalle L rind õlg triits P jalad E selg biits jne jne. (kere harjutusi on mul tegelikult pea iga päev või ülepäeviti, kuid nad erineva suunitluse ja teguviisiga). Suurematele lihastele teeksin 12 seeriat ja väiksematele 9 seeriat. Kas sobib kui teen kolmel järjestikul päeval vastavalt rinnalevõttu, jõutõmmet ja kükke? Kas see tapaks õla ära kui seda jalapäeval hoopis teen? Kas sellega võin soodustada lihaskasvu seal piirkonnas või hoopis pidurdaksin seda? Korrektsioone?
 3. Küsimus treeningkava kohta.

  Too palun täpsem näide mida sa minu kavas siis muudaksid ja kuidas sa selle nelja päeva peale mahutaksid nii, et keha saaks rohkem vatti. Mul on jaotatud lihased erinevate päevade vahel laiali, sest ma kasutan suuri raskusi ja pingutan harjutuste viimased seeriad üldjuhul suutlikuseni. Kui ma näiteks rinnaga lõpetan siis mul lihtsalt pole enam jaksu, et näiteks õlga või triitsepsit treenida raskusega mis seda piisavalt stimuleeriks. PS: Panin tähele, et siin leheküljel oleval massikaval töödeltakse ka üks lihasgrupp nädalas kord läbi, kuid samas olen ka teadlik kaua peaks vahe suurtemate ja väiksemate lihaste erinevate trennide vahel olema.
 4. Küsimus treeningkava kohta.

  Mul on ka selline küsimus. Mul on kolm lemmikharjutust kujunenud välja. Jõutõmme, kükk ja rinnalevõtt ( tänu erinevatele jalavigastustele on need varem suures osas kavadest välja jäänud, nüüd saan suure lustiga järgi teha ). Kuidas neid omavahel kombineerida ning kas ma võin neid ka rohkem kui kord nädalas teha?
 5. Küsimus treeningkava kohta.

  Ma ei saanud sinu teise postituse lõpust hästi aru kahjuks, seega küsin üle. Kahe stimulatsiooni vahele jääb liiga pikk aeg( 7 päeva umbes ) Kas targem oleks siis jagada näiteks kolmeks ja nii, et kava ei ühti alati nädalaga? No näiteks E1 K2 R3 ja siis P1 T2 N3. Või veel tihedamalt? Näiteks E1 T2 K3, R1 L2 P3 ?
 6. Küsimus treeningkava kohta.

  Mul on rumal komme olla täpne ja põhjalik ning tihtipeale ka umbusklik, seega ma küsin - Miks pole mõtet? Puhtalt informatsiooni kogumiseks.
 7. Küsimus treeningkava kohta.

  Olen 12 aastat korvpalliga tegelenud ning aastad 2008-2010 ka tõsisemalt jõusaaliga ( viisin enda kehakaalu 126kg'i , rasvaprotsent oli küll kusagil 20% ringis ), kuid viimased aastad on asi pisu unarusse jäänud vigastute tõttu. Olen viimase kahe aasta jooksul ikka aegajalt jõusaali külastanud, kuid vaid säilitamise eesmärgil. Võtsin asja oktoobrist jälle tõsisemalt kätte. Alustasin 2Xnädalas treeningutega, siis 3X jne. Olen nädal aega teinud uut kava, kuid enne kui jätkan sooviksin natuke teadjamate meeste arvamust selle kohta. Kaks kuud tagasi olin 105kg, kuid täna kaaludes olin juba 113 ( pikkus 205cm ). Peegelpilt on märgatavalt muutunud, kuid kardan suure motiveerituse tõttu ületreeningut või vigastust. Treeningute eesmärk on kasvatada lihast/massi. Kõiki harjutusi teen üldiselt 4X10 või kuni suutlikuseni. ( Kui pole märgitud teisiti ) E - Rind Hantlitega surumine Hantlitega kaldpingil surumine Lendamine Pullover Trosside ristamine trossplokil + katekõverdused Rullimine kõhule(rollouts) + 8 minutiline kõhulihaste rutiin T - Selg Jõutõmme Tõmme küljele hantliga Tõmme plokil ülevalt alla ette Kangiga vastu rinda tõmbed Tõmme plokil kitsa haardega vastu kõhtu Kerekallutused hantliga Alaseljapingil +15kg kettaga K - Õlg Õlgadelt surumine kangiga kuklast Küljele lendamine hantlitega + 2X trossplokil Eest üles tõmbed hantliga Ette lendamine gantliga + 2X trossplokil Variatsioon õlakehitusest raskusega Põlvetõsted rippudes Renegade row Pallof press ( ei oska tõlkida emakeelde kumbagi ) N - Aeroobne. Mängin vanema generatsiooni meestega korvpalli või teen spurte ja hüppeid niipalju kui jalad lubavad. R - Jalad 5X Täiskükid 5X Jalapress Säärepress jalapressi masinal Reie sirutamine ette Jala kõverdamine kõhuli Hantel käes säärte sirutamine seistes Füsiopalliga kergemad kere harjutused L - Käed Seistes kangiga biitseps Trossplokil alla surumine Kontsentreeritult biitseps Prantsuse surumine lamades Seistes hantlitega biitseps Tagant surumine rippudes Käsivartele kolm erinevat harjutust mis vajaksid pikemad seletust Suitcase deadlift ( ehk siis jõutõmme ühe käega küljelt ) Farmeri kõnd 8 minutiline kõhulihaste rutiin P - Kas aeroobne või siis äärmisel juhul puhkus kui keha nõuab.
×