Jump to content

tyrbel

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

tyrbel viimane päevavõit oli February 22 2014

tyrbel's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

9 Neutraalne

tyrbel

  • Tase
    Algaja
  1. Treeningkava seljale

    Selge, ostsingi kolme päeva varu just pastat. Edaspidi tean.
  2. Treeningkava seljale

    Kes siin ütles, et 200g kohupiima on 30g valku? Kõigest 16g on ju?
  3. Treeningkava seljale

    Tahaks lisaks veel harjutusi seljale, mida on võimalik jõusaalis teha.
  4. Treeningkava seljale

    Kuna ma proovin süüa hästi palju, siis on päevi, kus lihtsalt ei söö mingitel põhjustel ning ma arvan, et siis on kohupiim parim valik.
  5. Treeningkava seljale

    Kokkuvõtteks võib siis öelda, et kava olgu tahes mis ning kohupiima tuleb näost sisse ajada? Ikkagi tahaks teada, kas nendest massilisajatest on üldse mingit kasu (ei kavatse kasutama hakata, huvitab lihtsalt)? Kuna tarvitseks kohupiima süüa? On sellel ka mingi kindel aeg (pärast suuremat sööki ehk õhtul)?
  6. Treeningkava seljale

    Väga ideaalselt lepin. Lihtsalt järelpärimised ei tee halba? Tahan asjast rohkem sotti saada.
  7. Treeningkava seljale

    Kas nendest nö massilisajatest kasu kah on? Kutid iga trenn loksutavad oma sheikeritest. Selle kasutamine on kah ilmselt toitumises kinni?
  8. Treeningkava seljale

    Miks see kohupiim siis selline valgupomm on? Tehtud piimast, miks piim siis nii valgurikas ei ole?
  9. Treeningkava seljale

    Kui vaadata kohupiima paki suurust, siis see on küllaltki pirakas. Kas 2 päeva peale 1 pakk ei või olla? Pool pakki päevas. Igapäevaselt seda endale lubada ei jõua.
  10. Treeningkava seljale

    Kas kohupiim on tõesti nii hea lihasekasvataja, nagu räägitakse? Millist firmat eelistada? Kas peab olema maitsetu? Kuidas kohupiima tarbida, kas kuskile sisse segades või paljalt? Ma olen hetkel äärmiselt tänulik Teie vastuste üle, sest kust ikka algaja oma põhja saab kui mitte kogenute käest.
  11. Treeningkava seljale

    Hommikuks söön neljavilja putru, lõunaks tavaliselt koolis midagi (enamasti ikkagi ei maitse see söök) ja õhtuks kas supp/kartul, kaste (lisaks mingi lihatoode)/makaronid + lihatoode). Kuidas tundub? Veel "kuninglikumaid" toidukordi lihtsalt endale lubada ei suuda. Kükkide tegemine ei ole mulle mitte kunagi meeldinud, sest see on liiga vaevaline, ja üldse ei viitsiks teha neid eriti.
  12. Treeningkava seljale

    Teen nende väiksemate kangidega. Olen 16, kaalun 55 kg ning olen ligi 170 cm. Olen võimeline tegema ka palju suuremate raskustega, kuid 12 ning 15 kordset ma lihtsalt ei jõua, sest see on vägagi raske.
  13. Treeningkava seljale

    12 kordset 17.5, 8 20, 6 25 ning 15 uuesti 17.5. Enamagi lihtsalt ei jõua. Kas see sääremarja ka treenib korralikult?
  14. Treeningkava seljale

    Alustasin selle tegemist. Kas jalale rohkem harjutusi võib teha trenažööri peal? Kas mingi harjutus selga treenib hästi?
  15. Treeningkava seljale

    Keegi võiks natukene lühidalt lahti seletada, kuidas see kava toimib. Hetkel ma nüüd päris täpselt aru ei saanud.
×