Jump to content

Kaisa_A

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

5 Neutraalne

1 Jälgija

Kaisa_A

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.01.1991

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    https://www.instagram.com/kaisaabner/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f

Viimase Profiili Külastajad

2 310 profile views
  1. Kas kellelgi live töötab? Minul mitte
  2. Alice missioonil: offseason!

    Nende toitutega on mul sama keiss. Minu lemmik lõunasöök on kanafilee, Härmavili pajaroog ja odrakruup. Ja mis iganes variatsioone ma proovin, siis kõige rohkem maitseb just see. Ja senikaua, kui kõik töötab ja reaalselt lõunasöök süljenäärmed tööle paneb, siis milleks leiutada Vahepaladeks olen samamoodi proovinud küll erinevaid omlette ja riisipalaga võileibasid, aga kõhule meeldib enim just proteiinipudingud keefiriga või Oti kohupiimad Igav või mitte igav- peaasi, et kõht õnnelik on. Ja no sind on alati Spartas hea näha, iga päev näeb muutusi.
  3. IFBB Open Latvian Championships 2017

    Kas kuskil on ka mingi ajakava avaldatud? Teaks, mis kell inimeseks peab saama
  4. Nii palju ilusaid ja tublisid inimesi ühel pildil. Ma ei kahtlegi, et teil hästi läheb!
  5. HelenaMangFitness.com

    Helena - äkki räägid vahepeal, kuidas sul ka läheb?
  6. IFBB Open Latvian Championships 2017

    Aitäh Peep info eest. Eile hakkas peale selline paanika registreerumise ümber
  7. Annaliisa fitnessi teekond

    Ma arvan, et tee täpselt seda, mida süda õigeks peab ja kõik ülejäänud loksub ise paika. Ma olen ise viimase aastaga ka kuidagi töö ja karjääriplaanid tahaplaanile jätnud ja üritanud aega pühendada ainult sellele, mis mind reaalselt õnnelikuks teeb - ja mis on tulemus? Ma olen kuradi õnnelik! Elab selle kevade kuidagi üle ja siis vaatab plaanid uuesti üle Jõudu!
  8. Riga Pearl - Protokoll

    Wowwww, milline etteaste eestlaste poolt! Super!
  9. Minu nö ämblikmehe kätekõverdused näevad välja küll rohkem nagu konnapoja esimesed tantsusammud, aga harjutamine pidi meistriks tegema
  10. 1.Leesmann 2.Mäe 3.Rast 4.Kuusnõmm 5.Kraav 6.Mumm
×