Jump to content

Helerin

Kasutajad
  • Sisu loend

    128
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Helerin postitused

  1. Vastupidavuse tugevdamiseks?

    Pulssi mõõdan Polari pulsikellaga; rauaga on selline lugu, et pikalt oli mul rauavaegusaneemia, nüüd peabki taas laskma uuesti mõõta, et näha, kuidas seis on; vererõhk on alati madal olnud, pidevalt probleemid peavaludega juba mitu-mitu aastat. Olen eelmise aasta jõuludest alates tegelenud regulaarselt erinevate rühmatreeningutega, aga Body Pump'i ei ole julgenud siiani minna, sest nii palju kui kursis olen, oleks see minu vastupidavusele liig mis liig... Jooksuga tegelemisele lisandus juurde ka jõusaali treening.
  2. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Olen nüüdseks aasta aega teinud regulaarselt trenni, varem rohkem aeroobset, nüüd rohkem ka jõusaalis. Hetkel on minu jaoks oluline tõsta oma vastupidavust, mis seni on mul olnud üsna nõrk(hakkan ruttu hingeldama, pea hakkab valutama jne). Olen tasapidi jooksulindil hakanud vahemaa pikkusi tõstma ja asi on paranenud. Sain jõuludeks omale pulsikella- Polar FT4F'i. Kui uurisin netist, milline siis oleks kõige õigem pulsisagedus, sain nii erinevaid valemeid selleks. Seega- milline ikkagi oleks kõige parem pulsisagedus, arvestades, et jälgiksin seda just eriti jooksu tehes ja eesmärgiga vastupidavust tõsta. Kas see erinev väga nö rasvapõletuse pulsisagedusest? Jooks on seni olnud mu nõrgim ala, kuigi keha iseenesest on heas vormis. Mai kuus on Sisekaitse akadeemia kehalised katsed, kus muuhulgas vaja joosta 1500m ajaga vähemalt 7:30, mis mind on üldse motiveerinud jooksma, varem hoidsin sellest kaarega eemale, sest teadsin oma enesetunnet peale seda.
×