Jump to content

Helerin

Kasutajad
  • Sisu loend

    128
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Helerin postitused

  1. Vast sobivad sellised mu tatoveeringutega paremini kokku kui lilled ja muu selline.
  2. Minule näiteks üldse ei meeldi need trikood ega need kirjud retuusid, aga siinsete reaktsioonide põhjal mu liharetuusid pole kohalegi jõudnud, aga tunne on, et ei julge neid ikka panna jalga...
  3. Jõusaali tolad...

    Tead, ega ma väga ei ürita ka, vähem konkurentsi... Paljudel on muidugi see arusaam, et kui jõusaal, siis järelikult mehelikult suur ja lihases keha ja muud variandid pole võimalikudki...
  4. Issand kui vale see on...
  5. Eks mul ole neid tavalisi Nike'sid ja Lonsdale'isid ja Adisid ka, pikki ja lühikesi... Ning sellist reielihast tõesti ei ole sinna sisse panna. Õnneks.
  6. Tellisin endale sellised.
  7. Mis vahet sel on, kas tellin nt Nike'i sealt või ostan sama asja Eestist, makstes mitukümmend eurot otsa? Lisaks naistevärk on see vist, et me nii kaua ei kannagi, et ära kuluvad, mul juba nii palju trenniriideid, et teiselt poolt olen hakanud juba maha müüma, mis ära on tüüdanud.
  8. Mina sain need Adid Buduaarist, kui seda mõtled, veidi kasutatud. Aga muidu tellin spordiriideid üldiselt sportsdirect.com'ist, Sportlandis ringi vaadates no 80 eurot pükste eest ei raats, olen jah kitsi.
  9. Toidulisandid internetist

    Mina isiklikult ei kannata pillide kõrvaltoimete all, aga ilmselt sarnane mure on meil siiski Piretiga.
  10. Antidepressandid ja kehakaal

    See selleks, asjad ei ole nii kerged ja tingitud vaid näiliselt mingitest välistest faktoritest. Lihtsalt jagasin oma kogemust.
  11. Toidulisandid internetist

    Tohib küsida, mis eesmärgil kasutad seda?
  12. Antidepressandid ja kehakaal

    Aaa, tuli meelde just, et kaks päeva proovisin Ixeli(milnatsipraanvesinikkloriid)nimelist ADd ka(viimane katse enne sertraliini, mida ma nii väga kartsin). No esiteks seda ei olnud isegi väidetavalt Eesti suurimas apteegis sees kohe, kus töötan, sest nii harva kirjutatakse seda. Juba siis tekkis nagu mingi eelaimdus. Lasin siis tellida spets omale seda. Kaks päeva võtsin ja siis oli ka kõik selle rohuga- alguses iiveldas tohutult ja järgmine päev läksime poisi juurde maale. Metsa minekuks anti mulle selga mingi vana jakk ja pähe mingi vana lotakas. Ja kui ma öösel magada üritasin, siis selle asemel ma terve öö lihtsalt kratsisin ennast! Mõtlesin, et nonii, nüüd sain mingid kirbud sealt riietest, kuid siis lugesin hommikul infolehte ja oli öeldud, et võib tekitada sellist nahareaktsiooni. Kusjuures mul pole kunagi mingit sellist asja olnud, ei ole tundlik vms. Ja noh, sinna see rohi jäi, sellest aitas.
  13. Toidulisandid internetist

    Ma proovisin isegi nt kakao kohupiimakreemiga, millel hea tugev maitse ja pudru sisse ka, aga no see tappis kõik muu maitse ära. Lõpuks suutsin kuidagi nii, et vesi+siirup+Maca ja ruttu alla, aga ikka jõle vastik. Tunned muidu ise mõju mingit?
  14. Toidulisandid internetist

    Ma isiklikult saan Herat 15 euroga, vaatasin lihtsalt, et okei hind oli sellel, mis leidsin, päris 4kg ei tahaks korraga osta.
  15. Toidulisandid internetist

    Ma arvan, et see on kallim. ... aga jah, ainult natuke, kui postikulu arvestada ka.
  16. Toidulisandid internetist

    Mis te sellest tootest arvate? http://www.iherb.com/EAS-100-Whey-Protein-Powder-Chocolate-2-lbs-907-g/40827#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=whey&rc=1218&sr=null&ic=8
  17. Antidepressandid ja kehakaal

    Päris nii palju sellest möödas ei ole. Ja noh, kes teab... kardioloog iseenesest kaks tundi uuris ja vaatas mind, ütles, et kõik on korras ja ei oskagi öelda, mida pulsiga teha, lihtsalt jälgida teda treeningu ajal ja mitte üle pingutada. Aeroobset ikka teen, lihtsalt vähem. Rikkusin ise sellega ka asja, et kui alles jõusaaliga alustasin, siis omal käel ja tahtsin kohe suure hurraaga treenida Sisekaitse akadeemia kehalisteks katseteks. Olen alati jooksmist vihanud, siis panin seal mingi 12km/h ja 200 pulsiga. Lõpuks hakkas nii halb, et jube.
  18. Antidepressandid ja kehakaal

    Nagu öeldud, siis täpselt Zolofti ei võta, hind liiga kallis, võtan Teva geneerikut ehk siis sama toimeaine(Teva geneerikuid kiidetakse üldse) ja hind normaalne. Pms jah järjest. Vahetasin alguses kahte kuna tundsin, et nõrgad on/ei aita ja üks nagu öeldud lõi pulsi korrast, siiani pulss jõusaalis normaalolekus 130-150, joosta pms üldse ei saa, siis pulss kerib end kuni 190ni umbes. See selleks. Olen rahul! Võtan 1tbl päevas. Eks muidugi elulõpuni neid süüa ei tahaks, kuid näis, mis saab... kui kõik üle pea koku lööma hakkab, siis enam väga ei huvita, et võtma pean. Päris ausalt, ma olen tegelikult normaalne inimene!
  19. Sain aru, lihtsalt igaksjuhuks... Kuna mul on niigi seedimisega jama, siis nende päevadel kuust tunnen end topeltsuure kerana.
  20. Just, tänan! Tegelt ma uurin igaksjuhuks materjali kohta, ta seal pildil küll tossudes, aga äkki ikka on hoopis puuvillased. Kuigi ma just täna sai oma uued Adi retuusid kätte, leidsin netist 6 euroga. LIIGA PALJU RIIDEID!
  21. Toidulisandid internetist

    Gingo- Biloba samuti kuna parandab ka aju verevarustust. Aga letsitiin veidi "täpsem".
  22. Facebookis mingisugune neiu müüb trenniretuuse, ise teeb hästi lahedatest materjalidest ja hind oli normaalne 15 eurot. Kahjuks ei suuda leida enam.
  23. Noh, seda me naised teame ilmselt kõik, et teatud ajal kuust on nagunii kõht punnis, tee mis tahad...
  24. Toidulisandid internetist

    Avokaado on nii fuhh ju.
×