Jump to content

Helerin

Kasutajad
  • Sisu loend

    128
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Helerin postitused

  1. Minu poolt ka edu, super vorm!
  2. "Sulle, paksmagu"

    Esimese artikli juures oli ka kommentaar ala stiilis "see nolgist autor pole 25 aastat vanagi, pole elu näinud". Kuid tundub, et poisil rohkem mõistust, kui 40- aastastel, kes enda tervisega riskimist õigustavad.
  3. BCAA, leutsiin

    Tundub, et hetkel läheb see loosi: http://sportlab.ee/toidulisandid/aminohapped/bcaa-flash-540g.html.
  4. BCAA, leutsiin

    Üritan toituda, aga siiski üsna kindlalt endiselt päris kogu valku päevasest toidust ei saa kätte. BCAAd kasutan trenniaegselt vee sees. Intra oli enne, aga parseldasin maha, sest haises kohutavalt. Gmaster arvas ka, et ega paha ei teeks.
  5. BCAA, leutsiin

    Kindlasti on teil kogemusi- kas kõik BCAA'd tekitavad täiesti kohutava hingeõhu(ainult trenni ajaks siis, mitte pikemaajaliselt) nagu Intra? Ongi amino omadus või?
  6. Olimp Team - Tatjana Kurilova

    Miks ei või keegi asju teistmoodi näha? Kohe hüpatakse kõrri kinni.
  7. Olimp Team - Tatjana Kurilova

    Ilus on muidugi!
  8. Olimp Team - Tatjana Kurilova

    Gay või mitte, aga jutt jumala õige(kui mõned erandid välja arvata...).
  9. YouTube videod

    http://vojovideo.com/how-to-pick-up-women-at-the-gym-featuring-roosh-v/
  10. Yohimbine Hcl

    Netis on erinevat infot kuidas ja millal võtta- enne trenni, trenni ajal, enne sööki, enne kardiot. Lisaks mõjutab tulemust ka trenniaegse joogi tarvitamine. Kuidas parim oleks, on kellelgi ehk kogemust?
  11. Olin ise ka kohal, aga tunnistan, et kui bikini tuli, siis neid tulijaid oli nii palju, et ma olin rohkem juba oma mõtetes ja ei jälginud.
  12. Egle kohta ei saa ma tõesti mitte ühtegi vastulauset öelda, see on tase! Ja ega ma siis halvaga, ärge solvuge keegi, lõppude lõpuks nagunii koondume kõik saali kokku samade masinate taha!
  13. Still... Võinoh, okei, mõndade puhul tõesti midagi nagu oleks, aga väga paljude puhul tekib küll küsimusi.
  14. “Bikiinifitness on kujunenud päästerõngaks neile, kelle edevus on suurem, kui soov jõusaalis vaeva näha. Väga kenad naisterahvad kõik…aga, mis siin spordiga pistmist on…” Päeva lause, braavo!
  15. YouTube videod

    Pole küll trenniga seoses, aga ehk võttab kellelgi veel silma naerust märjaks... "Good morning Texas!"
  16. Marek, ei mõelnudki, et Mariliis bikinis oli vaid et ta oli kindlasti parem kui bikini tase nagu keegi siim rääkis.
  17. No bikinis üks neiu oli küll, kes võiks vabalt bodys olla. Mariliisil on liiga ilusad ja võimsad jalad bikini jaoks.
  18. Isiklikult küll Tauri ja Raineriga ei suhtle, aga kuna sama klubi ja koguaeg saalis näeb, siis väga hea meel oli küll meeste pärast. Lisaks Mariliisi(Liiv) võit- see neiu on mind algusest peale meeletult kadedaks teinud. Väike unistus on, et järgmine aasta saan ka ise samas katis tema kõrval seista... See bikinide rohkus pani küll lõpuks muigama, vaid mõne puhul nägin mina isiklikult väga head vormi. Nimesid nimetamata pani mind imestama üks võistleja sealt, kes minuteada alles asjaga alustas ja juba laval- see "alles alustas" oli muidugi ka vormist näha.
  19. Kahju, et Rückenberg Tartus on, tema käpaalused näitasid küll klassi! Kohe oli näha, et enamasti teistest üle oma kategooriates.
  20. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    20a; 177cm;65kg
  21. Team FAST - Kristina Koroljak

    Saad sa uurida, kust need "Hardcore Ladies" retuusid pärit on? EDIT: Juba leidsin.
  22. Vead lehel

    Mina ei saa juba pikemat aega pealehele sisse logida- panen andmed ära ja siis lihtsalt lööb kastid tühjaks ja kõik. Foorumisse logimisega muret pole.
  23. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    http://www.barbellapparel.com/ Selline tootja ka veel. Vaatasin, et vähemalt naiste mudel tuleks koos tellimisega alates 80 eurot.
  24. Materjal ei ole kiita jah kahjuks.
  25. Noh, käes! Jube harjumatu- suuruse kuidagi venitasin jalga, läbi ei paista, aga 177cm'sele pikkusele ikka järgi ei veni. Järeldades siin eelnevaid kommentaare, siis reielihas on ka veel liiga pisipisi nende jaoks.
×