Jump to content

Helerin

Kasutajad
  • Sisu loend

    128
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Helerin postitused

  1. Massilisajad

    Veega tehes on ka okei või ikka piimaga?
  2. Massilisajad

    Pole küll massilisaja, aga ehk oled seda ka proovida saanud, näiteks pirni-vanilje? http://pood.bonsuna.com/100-micro-whey-active-1kg.html
  3. Massilisajad

    Kaalungi nüüd jah ka nö naturaalse toiduga asendada see geiner, avastasin eile lihtsalt, et korralikult oma kaloritega miinuses, ikka väga korralikult. Samas söön palju ja kõht on täis. Võta siis nüüd kinni... Jube kalliks läheks see pulberdamine.
  4. Massilisajad

    Aga iiris-banaan?
  5. Massilisajad

    Mh, just tahaks seda shoko- pähklikreemi.
  6. Massilisajad

    On keegi proovinud seda? Kuidas maitsepoolest on? Ei julge ostma enne hakata, ma olen nii pirtsakaks muutunud maitsete osas. http://pood.bonsuna.com/active-whey-gainer-2kg.html
  7. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

    Teema küll veidi hääbunud, aga mõtlesin, et see link võiks siia sobida küll... http://www.doyoueven.com/2015/02/celebrities-look-like-bodybuilders-warning-cannot-unseen/
  8. No kammoon, kus on kulturistid? Kus on bodyfitnessi neiud??
  9. Georg paneks mulle üldse kolmekuulise saali keelu peale, me oleme rääkinud sellest.
  10. Loll küsimus vist, aga kui põlveliigesed ragisevad ja vahel ikka valu teevad, siis ikka täiskükki teha ei tohiks, isegi kui raskus suhteliselt väike ja tegemisel tunda ei anna?
  11. Sinu tennijärgse sheigi süsivesikute allikas?

    Minul ka peale trenni koju jõudes sheik(+kreatiin). Peaks vist hakkama võtma mingi puuvilja jälle... Muidu nagunii kõht tühi siis, söön midagi, eks sealt saab süsikaid ka...
  12. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Tahaks vabal ajal vähe naiselikmat joont hoida ja mitte dressiga käia, need retuusid on ka kuidagi kahtlased, endal ebamugav nagu alasti oleks. Hakkangi kohe vaatama netist, Denim Dreamil on ale hetkel, ehk saab teksad mingi normaalsema hinnaga neilt kallimatelt firmadelt. Samas hetkel mul Lee Cooperid jalas, kenasti läksid jalga, hästi madala vöökohaga, aga samas nagu ei ole ikka päris SEE. Kleidid jah seljas enamus kitsad, vahel riietusruumis on tunne, et ei saagi seljast ära, kui mees kaasas on, aitab sikutada. EDIT: Vaadake kindlasti kodulehte, väga head allahindlused on.
  13. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Ma väga suure tahtmise juures leiaks, aga tahaks midagi mis tõesti istuks hästi. Viimased ostsin Reservedist- jalgadest parajad ja ülevalt ikka üsna laiad ja kotti jäävad natuke. Replay on vaese meditsiinitudengi jaoks kallis lõbu, aga eks tuleb sendid kokku kraapida.
  14. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Naised- kus on Tallinnas normaalseid kitsa lõikega teksaseid, mis suurema lihasega/kurvidega jalga läheksid? Igasugused keskuste poed on nii palju läbi käidud, kuskil midagi jalga ei istu. -.-
  15. Beef Protein

    Otsisin toodet, mis ei sisaldaks erilisi magusaineid ning oleks võimalikult kõrge valgusisaldusega. Leidsin sellise toote, mis on väidetavalt vaba igasugustest lisanditest. Tekkis küsimus, mida targemad arvavad sellest veiseliha valgust? Tean, mis vahe on vadakuvalgul ning kaseiinil, kuid kuidas see nö toimib? Tasuks osta? Tegu on muidugi maitsestamata tootega, seega maitse osas suuri lootusi ei sea, kuid ühe portsjoni kohta 29g valku pole ju paha... http://www.workoutshop.ee/Toidulisandid/natural-supplements/my-supps-100-natural-beef-isolate-750g-veiseliha-isolaat-supps0002
  16. Beef Protein

    Leidsin vana teema üles, niiet võib selle siin ära kustutada. My bad!
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mis ma ikka oskan kosta...
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kujutasin kohe ette, et saaksid ka väheke teistsugustes seltskondades jõuluvanana tööd, punasest rüüst oleks vaid müts peas... Mingid naiskollektiivide jõulupeod.
  19. Jõusaalide arvustused

    Mis hüljatud??! Aga jah, elan sealt mõned majad edasi. Eks Sparta varustust see kohake küll üle ei suuda lüüa, kuid eks mõneks laisemaks päevaks, kui ei viitsi mõnda peatust bussiga sõita...
  20. Jõusaalide arvustused

    Nonii, sinna suhteliselt uude Valdeku tänava sauna-spordikeskusesse(Tallinnas) ehitatakse hetkel lõpuks ka jõusaali. Elame- näeme!
  21. Antidepressandid ja kehakaal

    Olen selle HTP kohta palju head kuulnud jah. Naistepuna kapsleid müüdi Eestis ka mingi aeg, aga kuna tal on suhteliselt palju koosteimeid, võeti müügilt maha, siiani inimesed käivad meilt küsimas, ütlevad, et aitas. Näiteks kes kasutavad antibeebipille, siis naistepuna(nagu ka nt greibiseemne ekstrakt) hakkab kuidagi mõjuma sellele, ilmselt nõrgendab toimet.
  22. Antidepressandid ja kehakaal

    Mina ka pulbrina ei suutnud võtta ja Eestis on kapslid kallid, seega tellisin iherb'ist.
  23. Bikini fitness(ja paks neiu)

    Ma oma arvamuse jätan siinkohal kõrvale, aga Kalmuselt saab Facebookis kavasid tellida ja väidetavalt tema internetiteel juhendatavad neiud võistlevad ja edukalt(need keda mina tema käealt tean, treenivad muidugi temaga siiski päris-, mitte virtuaalmaailmas). Hind on hea ja tasub vast proovimist.
  24. Antidepressandid ja kehakaal

    Mina tegin ka nädal aega tagasi lõpu. Ei julge lubada, et ei hakka uuesti võtma, iial ei tea, sest katseid on mul ennegi olnud ilma olla. Tellisin Macat omale, pidavat toimima loodusliku meeleolu tõstjana. Lisaks olen õnnelik, et saan lõpuks ometi minna verd loovutama!
  25. Leidsin siis internetiavarustest sellise mõtteavalduse. Minu arust tore, et keegi lõpuks välja julges öelda kogu selle asja. Ka minu tutvusringkonnas on mitu ülekaalulist inimest, nende kohta isiklikult INIMESENA pole mul ühtegi halba sõna ning pigem tahaks neid aidata, trenni kaasa kutsuda, tutvustada neile võimalusi jne. Aga noh... see "olen paks ja õnnelik" suhtumine ei ole normaalne ning tõepoolest tuleks sellise asja ülistamine lõpetada. http://nihilist.fm/sulle-paksmagu/
×