Jump to content

Helerin

Kasutajad
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About Helerin

 • Rank
  Kasutaja

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. X Innar Mardo Memoriaal 2015

  Tanel Tamme ja Kerdi vorm olid väga 5+! Bodyfitnessis võitis ka seekord õige inimene.
 2. Kreatiin

  Ma nüüd aasta aega järjest võtsin, mingi aja iga päev, hiljem trennipäevadel(mis tegi ikkagi 4x nädalas). Vaatasin, et pakk kohe otsakorral- tasub siis jätta kuu aegagi paus sisse või kütan edasi? Sest tunnistan, et mingit mõju otseselt ei tunne...
 3. Põlveprobleemid

  Oskab keegi soovitada mingeid häid põlvesidemeid jooksmas käimise ajaks?
 4. Ergutid ja stimulandid

  Täitsa huvitav, töötan ise apteegis. Ei mäleta täpsemalt, millega tegu?
 5. Ergutid ja stimulandid

  Ma natuke kardan seda kofeiini tegelikult, kuna pulss kipub kõrgele ronima. Samas vist enamustes ergutites ikka sees nagunii.
 6. Ergutid ja stimulandid

  Oskab keegi ehk ühte või teist nendest toodetest kommenteerida- http://sportlab.ee/eesm%C3%A4rgid/suutlikkus/aakg-shock-extreme-500ml.html http://sportlab.ee/toidulisandid/enne-treeningut/nitrox-therapy-340g.html Pole varem trennieelselt midagi kasutanud(trenni ajal on BCAA), aga tunnen, et väsimus hakkab võimust võtma ja tunda andma.
 7. Antidepressandid ja kehakaal

  Cirpralex, Nycoflox, sertraliin(kasutasin Zolofti geneerikut). Midagi võibolla oli veel. Viimane oli vist kõige parem, esines ka nö pos. kõrvaltoimeid, nt ärritunu soole südroomi puhul hea "abiline". See kõrvaltoimete esinemine ühel või teisel indiviidil on niivõrd suhteline. Mõnel tekivad palderjanist ka probleemid.
 8. Antidepressandid ja kehakaal

  Ma ei ütle midagi, ei viitsi vaielda. Ütlen vaid, et puht SSRI kasutamine emotsionaalselt juurviljaks küll ei muuda, emotsioonid olid täiesti alles.
 9. Antidepressandid ja kehakaal

  Nõustun eelnevaga. Kui olen tööjuures pidanud kokku puutuma kliendiga, kellel oli keskkõrvapõletik, aga ütles, et ei võta antibiootikumi, sest infolehel oli kirjas, et ala "ühel tuhandest" suhtes kellelgi esines mingi tõsisem kõrvanäht, siis minul tekib küsimus, et kui hull see põletik tal oli ikkagi? Kui minul oli keskkõrvapõletik, siis mul oli jumala savi, sest mul oli NII KURADI VALUS, ma võtsin antibiotsi ja sain terveks. Sama ka perioodiga, mil antideprekaid sõin- ma tahtsin ABI ja ma sain seda. Ma arvestasin võimalike kõrvaltoimetega(mis olid kusjuures ainult positiivsed).
 10. Mis võitja nimi on?
 11. Antidepressandid ja kehakaal

  Ja mina võin öelda, et eluohtlikum on sügavas depressioonis olla ja mitte midagi ette võtta. Seal ei aita enam see, kui psühholoog sulle õlale patsutab ja ütleb, et "ära masetse, elu on lill". Ma ei poolda seda, et topime inimesed ravimeid täis, aga kui seda on VAJA, siis tuleb kaaluda, kas kaalutõus(mis tekib liigsöömisest, mitte ravimist endast) on hullem kui see, et inimene võib endal iga hetk veenid läbi tõmmata.
 12. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Olgu, oletame, et käitusin valesti, aga lihtsalt niisama tühjast kohast ei ole mul kellegi vastu mjidagi, samuti mitte lihtsalt halvast tahtest. Info liigub ka ilma minuta ja ma ei taha mingit vihapidamist. Aimdused on aimdused, see pole fakt, ja kui kõik on nii nagu peab, siis mis kodaratest sa räägid? Kui kõik on ilus, puhas, siis olen ju mina lihtsalt valetaja, muud midagi.
 13. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Midagi valesti? Nimepidi pole mina midagi öelnud. Nagu ütlesin ka Bonsunas just- mina mingit jama omale kaela ei taha, võistlejad olid tublid ja on nagu on.
×