Jump to content

martinkink

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 002
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    15

Koik martinkink postitused

  1. Martinkink blogi

    Töö uksed avan kell 10:00. Käin enne ära lihtsalt, muud põhjust ei ole. Selge. E kell 7:55 ootan sind poes. Kerge jalg
  2. Martinkink blogi

    E. Teeme jalgu, ma tahan näha su 9kg hantlitega astumisi
  3. Ansjuu- blogi

    Tähtis on siin all olekus lasta venitusse, et ripud täiesti ja siis uuesti üles. Saad parema koormuse
  4. Martinkink blogi

    Spartas on nad tõesti suht lahti. Eesti Branch-id ikka
  5. -40 kg omal käel, edasi vajan abi

    Söö ükspäev 3000 ja siis lase oma kaloraažiga edasi. Toitu vähemaks ära mingil juhul võta. Lihaseid hoiab alles vastav jõutrenn. Aeroobset lisa natuke. Trenn, toitumine puhkus - viga on kuskil neis kolmes. Ära otsi mingit imedieeti. Söö normaalselt (vähem kui kulutad) ja kõik ongi hea. Ei ole mõtet üle mõelda pisiasjadega - kas ma võin küpsist süüa või mitte. Kõik sõltub.
  6. -40 kg omal käel, edasi vajan abi

    Kui päev läbi valget saia süüa siis usu mind, see tekitab probleeme. Selleks ei pea eriline teadlane olema
  7. Martinkink blogi

    Rakvere - koju
  8. Priibe Blogi

    Trennis käidud
  9. Martinkink blogi

    I`M BACK Kerged trennid on oma töö teinud. Omal nahal peab ikka tundma, mis tähendab astuda samm tagasi, et astuda edasi kaks sammu. Täna oli minekut nii, et tolmas. Uued isiklikud lendasid uksest aknast Selga 9 seeriat Rinda 6 seeriat - tegin vana tulemuse üle ja siis lisasin veel juurde Õlga 4 seeriat E-T viimased trennid myfitnessis ja edasi on veel tume...
  10. Priibe Blogi

    9GAG ja DropBox
  11. Priibe Blogi

  12. Ansjuu- blogi

    Kolm nädalat tagasi jaksas teha 3tk poole peale Korra nädalas teeb nii, korra nädalas tõmbab plokil.
  13. -40 kg omal käel, edasi vajan abi

    Veregrupidieet - mitmekümne € eest öeldakse sulle, et ära söö kommi ja tee sporti. Kui inimene vajab seda siis jah, kurb
  14. Priibe Blogi

  15. Annika Pärteli BLOGI

    Kusjuures kirjutatakse kokku. Enam ei kannata
  16. Priibe Blogi

    Väljaasted 8kga. Mul sõbranna kaalub 55kg ja täna tegi 15kg hantlitega väljaasteid. Ma arvan, et sa peaksid ikka pingutama hakkama
  17. Võileivad

    Hakkame sellest pihta, et mida me "naistekast" arvame
  18. Martinkink blogi

    Peaasi, et igav ei hakka
  19. Martinkink blogi

    Mul jõulud
  20. Martinkink blogi

    Praegu olen kükki teinud sellise suunitlusega. Ülakeha rohkem kulturismi treeningut. Kükkida tahaks 150kg siis tõmbaks tuure maha ja hakkaks 10seid seeriaid tegema.
  21. Ansjuu- blogi

  22. Ansjuu- blogi

    Pane kummid jalgade alt läbi. Homme teen video ja näitan kuidas saab teha Ülalt tõmbed on kõik need, mida sa tõmbad ülevalt alla. Tõmme plokil kitsalt ette ei ütle tegelikult kust kohast on tõmmatud
  23. Enesehinnang

    Tee mõlemat vaheldumisi. Kord on raske trenn väikesed kordused ja kord on kerge trenn kõrgemad kordused. Nii katad suure korduste vahemiku ja ei teki küsimustki, kumb on parem. Mõlemad on paremad.
  24. Martinkink blogi

    Täna tegin raske jala. Üle pika aja korralik trenn. Ja tunne, kordades parem kui mingi kerge pumpamine. Nii imelik kui see ka ei ole. Lõbus oli trennis Kükk - 142,5kg 3x1, 100kg 2x5 all pausiga. Suur vahe. Ise saan juba täiesti aru, mis vahe on kulturismi treeningul ja jõutõstja treeningul. Mis vahe on 3 kordust vs 8 kordust jne. Asted - 35kg - 3x12 sammu Reite eemaldus - 3x12 - tuhar on nõrk, väga nõrk. Kõhtu 6 seeriat Täna sain ka teada, kuidas neid bodybumpi kange kasutatakse Väga hästi võttis kõhu läbi ja mugav oli teha.
  25. Ansjuu- blogi

    Sõltub inimesest ja treenitusest. Ott teeb ka siin 100 seerialisi trenne - seal on ka aastakümned treeningud taga. Sina teed praegu 28 seeriat seljale. Eile tegid 18 seeriat biitsepsile. Mitu harjutust, oleneb sinust endast kui palju tahad erinevaid harjutusi teha. Samas ma ei ütle midagi mahu kohta. Kui sinu keha võtab seda hästi vastu siis tee edasi. Mina nt sureks, seega ei saa ma sinu kavale vastu vaielda. Kui töötab, siis töötab. Inimesi on erinevaid. Kas areng oleks parem/halvem kui harjutusi vähendada, ei oska ma öelda. Kõik sõltub. Raskused suurenevad?
×