Jump to content

martinkink

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 002
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    15

Koik martinkink postitused

  1. Martinkink blogi

    Kui töö juures on igav siis peab omale sõbra ise meisterdama Panin vähe uuema pildi, koos sõbraga
  2. Tahaks sellest bubble buttist lahti saada

    Maitse asi Üleüldine rasva kaotus sobib. Ei ole võimalik ainult ühest kohast rasva põletada. Treeni ülakeha ning siis muutub kehakuju ning ka üleüldine välimus. Tähelepanu koht istmikult hajub veidi ülakehale ning siis muutub su tuhar "visuaalselt" väiksemaks. Enamustel naistel on sama flat nagu taburet. Ole rahul oma võludega ja naudi ennast
  3. Fred Vunk blogi

    No just. Ma ei saa ka hästi aru sellest harjutusest
  4. Fred Vunk blogi

    Proovisin, päris lihtne oli Ma ei teagi, mis seal rasket on
  5. Martinkink blogi

    Täna tuli pauku igast august Õlale surumine x5, x3, x1 Rööbaspuud 5x15 - julm, aga tuli ära Lõuatõmbed 6 seeriaga 50 kordust Erinevaid harjutusi külgedele. Varsti peab ju lippu mängima Pärast trenni läks supp, praad magustoit - borš sealihaga, kolm kanakintsu, kohupiim mahlaga smuutiks
  6. Enforcer'i blogi

    Ise hoian pisut laiemalt kui õlad ja keeran ka välja natuke. Tasakaal parem Ja alla on mugav minna. Jalatööd tunnetab ka hästi. Kangi asukoht määras minul kogu tehnika. Saad selle paika, lähevad ka teised korda
  7. Enforcer'i blogi

    Selg vajub ära jah. Õla taga on selline tühi koht kuhu hea kangi panna. Vaata jõutõstjate videosi. See aitab hästi selg kõva hoida ja saad jalgadega rohkem suruda 😉
  8. SKG transformation journey

    Vähemalt liigutas õigesti mitte ei visanud lihtsalt eest ära. Oleks võinud veel kätte võtta ja ise sind filmida😁
  9. Martinkink blogi

    Mulle ei meeldi konsoolide peal FPS mängud. Ma hiire fänn. Konsoolide peal on head rallimängud Täna siis jalg Kükk 105x3, 120x3, 135x3. Tuli kindlalt Press 5x15 Kõverdus 5x10 Kastile peale ja maha hüppamine. Maha hüpates jääd kaitseasendisse pidama. 3 seeriat Vahepeal proovisin ka toru peal trikke teha ja enda imestuseks ronisin üles. Vägev
  10. Fred Vunk blogi

    Ise suudad? Kas seda on üldse võimalik teha?
  11. Martinkink blogi

    Rinnapäev tore päev, tore päev... Kangiga surumine 3x3 Hantlitega surumine 5x15 Hantli tõmme küljele 5x10 Kõhule rulliga rullimist 3 seeriat Homme jalad, vast teen filmi ka Täna jootsin 2 tundi koolis skeemilt takisteid lahti. Krt kõrvetasin näppu Sain omale Xbox originaali. Kellelgi põnevaid mänge on siis võib pakkuda. Ütleme nii, et õhtud on sisustatud
  12. Martinkink blogi

    Täna tõmme Jõutõmme 3x3 Tere hommikust 5x12 Rippes jalgade tõsted 5x15 Ketaste hoidmine 3 seeriat Näitan kah siis mille eest minule palka makstakse TARVAS 2:2
  13. T-T blogi (+20)

    Kui sa oleksid mõnesse päeva lisanud veel hommikusöögiks kelloggsi helbed siis oleks su toitumine huumor olnud tõesti. Hakka aga sööma, palju ja kogu aeg. šokolaadiga ja jogurtiga tõstad kaloreid, aga lihastele jääb natuke väheks. Neljapäev: 3 praemuna 3 saia klaas piima 1kg jogurt 3 lihapirukat 3 toorvorsti lambasooles klaas piima 3 saia kebabi burger Ma ei söönud dieedi ajal ka nii vähe Hakka aga toitu armastama
  14. Martinkink blogi

    Uus nädal. Tugevam kui eelmine nädal Surumine õlale 3x3 Rööbaspuudel surumine 6 seeriaga 75 kordust. Eelmine nädal 7 seeriaga Lõuatõmbed 8 seeriaga 50 kordust. Eelmine nädal 9 seeriaga. PROGRESS Põhieesmärk suve lõpuks suruda 120kg rinnalt ehk nelja kuuga +10kg.
  15. Martinkink blogi

    Huvitav teadmine. Ega ta tõesti muud ei ole. Ise olen 193cm pikk. Annab ikka neid jäsemeid liigutada
  16. Martinkink blogi

    Jalapäev Kükid - 97,5 x 5, 112,5 x 5, 127,5 x 5 - Mõnusalt, varuga, nii nagu peab Press - 5 x 15 Kõverdus - 5 x 10 Kastidele hüpped erineva kõrgusega ja palju. Lõpus turnisime kangi otsas, kiikusime köitega ja niisama hullasime mattidel, nagu 10 aastased ikka üksinda saalis Ja pukk, millele hüppasime oli siis 130cm kõrge. On seda palju või vähe, ei oska öelda.
  17. Jõusaali harjutused

    Tahad suurt biitsepsit siis tuleb kükkida
  18. SKG transformation journey

    Korralik magustoit
  19. Martinkink blogi

    Homme tuleb töine päev, seega tegime täna trenni ära Kangiga surumine 3x5 Hantlitega surumine 5x15 Hantlitõmme küljelt 5x10 Kõhurull 3 seeriat Homme, ülehomme puhkame. Laupäev kiusame jalgu
  20. Martinkink blogi

    Spordihoones ruumi kolmele kossuväljakule. ca 300 õpilase kohta on see ikka suur saal.
  21. Martinkink blogi

    Seadmetel polnud häda midagi. Õpetajate tuba on teil ka suurem kui TÖÖKODA
  22. Martinkink blogi

    Liitrine "jogurt" on nagu nuusata juba eluaeg olnud
  23. Martinkink blogi

    Tänasest trennist. Tuli välja küll Jõutõmme - 113 x 5, 130 x 5, 150 x 5 Tere hommikust - 5 x 12 Rippes jalgade tõsted - 5 x 15 Ketaste hoidmine sõrmedega Ei tea veel kas homme puhkan või ülehomme. Neljapäeval lõputöö eelkaitsmine. Kellaajast sõltub kõik. See nädal jäänud veel rind ja jalad.
  24. Martinkink blogi

    Sind ma ei kohanud, kui sa seda mõtled Saal on teil ülikõva. Nii väikses kohas nii uhke saal. Vägev Tööõpetuse kohapealt on muidugi asi väga nutune Selline "kõrvalaine"
×