Jump to content

martinkink

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 002
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    15

martinkink viimane päevavõit oli September 7 2014

martinkink's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

209 Kõrvad kikki - tark mees räägib

martinkink

  • Tase
    Tegija
  • Sünnipäev 05.03.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male

Viimase Profiili Külastajad

9 202 profile views
  1. Martinkink blogi

    Tänud. Jutt ja kõik on hea. Kastile hüpetega ongi, vähemalt minul, hea enesetunne, et kui kõrgele suudan hüpata (suudan jalgu kiiresti liigutada). Ning neid 130cm hüppeid teengi vaid kord kuus äkki kui viitsimist ja tahtmist, mitte iga trenn
  2. Martinkink blogi

    Diplom käes, nüüd vähe vabam olla natuke Teine on naise oma.
  3. Varajase päevaraamat

    Väga hea areng on toimunud piltide järgi
  4. Martinkink blogi

    Huhh, õpetajalikult kiired ajad Eile trennis tundsin seda jälle, et hea kui jälle kerge nädal tuleb, sest suht tühi juba, Rinnalt olen surunud 100kg x 6, aga eilne 95x3 oli ikka raske. Samas 105kg x 1 tuli raskelt, aga kindlalt. Täna jalad. Sooja tehes tundsin, et minekut ei ole (miss my preworkout). Soojendusseeriad tehtud - rasked. Tööseeriad - 117,5x5, raske aga kindel, 132,5 x 3 tunduvalt raskem, aga jõudu oli. 147,5 x 1 jällegi raske, aga tuli korralikult ja probleemideta. Võibolla oli asi soojas ilmas võibolla...Lõpuks tegime kang turjal astumisi 40kg 5 x 16 sammu. Fckin hell.... Selle kavaga olen saanud kinnitust sellele, et minu jaoks on olemas ainult rinnapäeval kas hea päev või halb päev. Kang kas liigub või ei liigu. Küki ja tõmbe puhul on samuti tunne nagu kang oleks raske või kerge, aga tuleb alati. Sa kas jaksad või ei. Rinnapäeval on alati keerulisem olukord. Kummaline see keha Homme romurallile. Pole ammu käinud, aga kärtsu ja mürtsu on oodata palju. Bensiini, suitsu ning töölõhna on homme kõvasti, loodame
  5. Martinkink blogi

    Täna oli tõmbepäev. Hea tunne oli ja kang tundus hea kerge. Liikus mõnusalt ja sujuvalt Tõmme - 126kg x 3, 144kg x 3, 162kg x 3 Tere hommikust 5x12 Jalgade tõsted rippes 4x15 Töna tähistasime naisega puupulmi. Läksime lapsega neerutisse matkama ja piknikule. Ümber järve tammudes muutus see vesi aina ahvatlevamaks. Ei suutnud vastu panna ja sai pisut kastetud end PS! Kes kasetohu vastu huvi tunneb siis nüüd läks koor lahti
  6. Taavi Merisalu Blogi

    Mul tulid samamoodi, ei tea jah mis siin nii võimatut on. Filmitrikk
  7. Martinkink blogi

    Kükk - 132kg x 5
  8. Martinkink blogi

  9. Martinkink blogi

    Diskussioon on hea Nädal läbi. Kiire nädal oli, kooliga tegemisi Täna olid jalad Kükk 100kg x 5, 115kg x 5, 132kg x 5 - uus isiklik, sest eelmine oli 130 x 5. Video peaksin õhtu poole kätte saama. Jalgadele proovisime astumisi 4 seeriat. Kopsudele hakkas ja jalad võttis makaroniks. Hiljem lisan ka sellest video. Töötas hästi
  10. Martinkink blogi

    Valus vaadat, seda kindlasti😀 JuJuuksuri juurde on veel aega minna😝
  11. Martinkink blogi

    Täna oli jalapäev, et asja huvitavamaks muuta proovisime rinnalevõttu. Tehnika poole pealt teoorias oleme kõvemad kui praktikas 60kg 90kg 100kg ja lõpuks pisut huumorit 105kg Lõppu tegime pressi 5x15 200kg ja kõverdusi 5x12
  12. Fred Vunk blogi

    Olen tahtnud ka seda rinnalevõttu proovida, et palju jaksan. Kõigil meeskonnasportlastel on esimene asi palju rinnale võtad. Peaks ka proovima. Tundub huvitav
  13. Martinkink blogi

    Ma olen terve elu teinud intensiivsemalt trenne. Paus seeriate vahel üle minuti ei lähe. Seega üle mitme aasta proovingi sellist jõu kava, kus pausid pikemad ja jõudu rohkem. Lõuatõmmetes ei ole kunagi hiilanud. Vähemalt nüüd hea tunne tõmmata kümme lõuga järjest. Vahepeal tegime ka lühema pausiga 10x5, täitsa sobis, aga nüüd proovimegi teistmoodi läheneda. Neli päeva nädalas, kolm harjutust trennis. Esimene põhiharjutus - surumine õlale, jõutõmme, rinnalt surumine ja kükk. Nendes üle 5 korduse ei lähe. Kaks abistavat harjutust otsa kordustes 10 - 15 Inimesed ei ole olemas ideaalset kava. Tuleb lihtsalt tunnetada oma lihaseid, magada normaalselt, süüa korralikult ja rutiini sees hoida. 12x lõuatõmme laialt 5x lõuatõmme kitsalt 5x lõuatõmme laialt kukla taha 5x lõuatõmme kitsalt kukla taha 10x upside down lõuatõmme Sellist asja ma ei jaksa teha. pärast 12 kordust on vsjo Praegu on põhilisem progresseeruda neljal põhiharjutusel. Kava lõppeb septembris ma arvan. Siis üritan näitajaid suurendada. Surumine 110, Kükk 150 ja Tõmme 175
  14. Martinkink blogi

    3-4 kuud tavaliselt ühega
  15. Martinkink blogi

×