Jump to content

S11mPo1ss

Kasutajad
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About S11mPo1ss

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/08/1995

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Õlgade valutamine

  Ei, ta kindlasti ei lugenud vaid kordusi. Ta jälgis üsna hoolega kõverdusi iga külje pealt. Küll kükkis, et alt parem näha oleks ja iga nurga pealt. Mida muud ta ikka nii hoolega seal uuris, kui tehnikat? Aga eks ma võtan siin öeldud soovitused kuulda. Samuti ka selle pikema soojendusharjutuste koha pealt. Eks näis, kas muutub midagi.
 2. Õlgade valutamine

  Selle õige tehnika asjas tõesti jään vastuse võlgu, kas teen nüüd täiesti puhast ja õiget tehnikat. Kuigi nt käisin see suvi Sisekaitseakadeemia kehalistel katsetel ning seal see kätekõverduste kontrollija ei öelnud nagu midagi minu tehnika kohta, kuigi jälgis kätekõverduste tegemist iga nurga alt päris hoolega. Tundus sellest asjast teadlik meesterahvas olevat, ehk oleks ta siis midagi öelnud, kui tehnika oleks viltu? Samuti olen ka uurinud erinevatest kohtadest, milline õige tehnika oleks ning nende õpetuste/näidete järgi üritan ka teha, kuigi end jälgida selles suhtes on üsna keeruline. Samuti ka jah tõepoolest, ei ole väga seljale harjutusi teinud. Võtan arvesse ja üritan ka selga treenida. Kuid mida kosta selle kohta, et nt õlaringe tehes õlas midagi nagu nagiseks vms? Samuti ka kätekõverdustel üleüldse kätes veidike mingit raginat kuulda ja kükke tehes jalas.
 3. Õlgade valutamine

  Tere! Olen nüüd mõni kuu regulaarselt hakanud tegema kätekõverdusi ning muid aeroobseid ja jõuharjutusi. Kuid nüüd viimasel ajal on hakanud õlad valutama kätekõverdusi tehes. Mingi 20 tükki ehk suudan ära teha ning siis on valu juba päris tugev. Eriti lööb sellise teravama valu, kui olen jälle üles/lähteasendisse tulnud. Veidike tuleb oodata (mingi 10 min ehk) ning jõuab veel 10 ära teha ning siis tuleb jälle see just teravam valu sisse. Samuti olen täheldanud, et nt õlaringe tehes veidike õlas midagi nagu nagiseb vms. Lisaks ka, kui kükke teha, siis seal jalalaba või kuskil seal juures midagi ragiseb vahest. Olen lugenud, et tasuks nt Ultrageli tarvitama hakata. Või mida te soovitaksite või üleüldse milles viga võib olla? Eriti kardan selle pärast seda, et sügisel on minek ajateenistusse ning seal suurte koormuste tõttu ehk võib see asi väga hulluks minna.
 4. Treenerid jõusaalis

  Olen paari jõusaali hinnakirja vaadanud ning enamasti jääb 30-päevane pääse sinna 90-100€ juurde. Tallinnas jõusaalides siis keskeltläbi ongi sellised hinnad?
 5. Treenerid jõusaalis

  Tere! Kas keegi oskaks soovitada Tallinnas jõusaali, kus saab võtta endale ka kellegi abistaja/treeneri, kes tutvustaks erinevaid harjutusi ja õpetaks nende tehnikat? Pole väga jõusaalis käinud, kuid soov oleks selle külastamisega alustada, kuid oskaksin teha ilmselt seal üsna vähe harjutusi ja kas neid ka üldse õige tehnikaga - ei tea. Millised hinnad Tallinnas üldse jõusaalides on ning enda nö treeneri võtmine? Kohe-kohe kolin Tallinna ja seetõttu ei tea nendest suurt midagi seal.
 6. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Ma ei siis ei teagi, kas üle 100€ mõtet investeerida sel juhul, kui Sigma pidi ka igati hea olema? Ei ole tõesti mul väga vaja arvutis neid igasugu ajalugu jms vaadata. Sigma ühe kallima mudeli RC 1209 vöö tundub ka olevat väga mugav ning samuti sel olemas liikumisandus jms. Või oskab keegi vastu väita sellele? //Igatahes, ma võtsin selle RC1209 ära. Näis, kuidas siis tundub. Alati saab ka uuesti maha müüa ja millegi muu vastu ära vahetada aga kuna mul pole varasemalt üldse nende pulsikelladega mingeid kokkupuuteid, siis kuskilt pean alustama ja ehk see odavam investeering tasus täitsa ära ning polegi mul mingeid kallimaid vaja. Eks näis. Igatahes, tänud kõigile aitajatele. Sain suurema ettekujutuse pulsikellade maailmast.
 7. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Olen isegi mõelnud, et kas päris kõike funktsioone, mis need kallimad pakuvad, on üldse mulle vajalik kui sellisele tavalisele harrastussportlasele (jooks, ratas, suusk põhiliselt). Samuti olin arvamusel varem, et ehk need odavamad ei näita kuigi täpselt kõiki neid andmeid, kuid pole siis ka see nii?
 8. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Kui Sigmadest rääkida, siis uurisin praegu veidike nende kohta. Samuti olen arvamusel, et kui võtta mõni Sigma omadest, siis ehk hoopiski RC 1209. Sellel ilusti olemas ka see kiiruse funktsioon jms. Samuti tundub vöö hoopis mugavam olevat (terve vöö selline pehmest riidest vms vist). Siin tekibki küsimus, kas üldse mõtet võtta seal neid kallimaid Polari omi (nt RCX3, mis silma jäänud)?
 9. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Aga kuidas on Sigma pulsivöö võrreldes Polariga? Keegi siin varemalt rääkis, et pulsivöö on ebamugav vms. Jap, ka see võimalus olemas tegelikult. Ei oskagi enam valikut teha. Mis peamised erinevused oleksid tollel Polaril võrredes selle Sigma omadega? Sigma pea 100€ soodsam Polar RCX3-st.
 10. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Aga RCX5 maksab ka seal oma üle 100€ rohkem. Usun, et mulle piisab täitsa ka RCX3 kellast. Kuid RCX3-l ei tohiks vist ju GPS kaasas olla minu teada?
 11. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Kas kõik Polarid toetavad? Ning selle jaoks ka siiski vaja mingi lisavidin osta juurde? Muidugi tore boonus oleks, kui saaks selle raha eest ka tolle funktsiooniga kella. Tundub, et Polar ongi üks selline kõige kindlam valik vist? Pole küll jõudnud veel täpsemalt uurida, milliseid funktsioone ta oma raha eest ka pakub või lihtsalt see firmamärk maksab seal, kuid kui kallilt sul toda pakkuda oleks? Kuna ise ei soovi väga üle 150€ hetkel selle pulsikella investeeringuga minna, siis vast päris 100€-ga seda kella ei saa jah? Kuna nagu tuleb välja, on eraldi vaja veel pulsivöö ka osta, mis maksab ~50€. //Igatahes praeguse seisuga on pinna peale jäänud Polar RCX3... Mis teised kostaksid selle peale? Amazonist saaks ~130€-ga kätte.
 12. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Ehk siis selleks vaja GPS-seadet jah? Olen isegi selle üle mõelnud, kuid kohe ei plaani nii suurt investeeringut teha, et koos GPS-ga osta. Vb millalgi hiljem tõesti. Minu väljatoodud kelladel peaks vist seesugune võimalus ka täitsa olemas olema? Kui mis oleks selle peamised erinevused minu väljatoodud kelladega? Märgatavalt odavam minu omadega.
 13. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Suunto M5 ka silma jäänud mulle, jah. Pigem siiski vast investeerin rohkem (seal 100€+) kui vaevlen nende odavamatega. Ning jah, treeningu ajal võiks ta mulle ka näidata, kas on vaja tempot juurde panna või vähemaks võtta jm ehk väiksemaidki näpunäiteid anda. Pole just kõige sportlikum ja seetõttu selline boonus kuluks vähemalt alguses kindlasti mulle ära. Kuid siiski, keegi targem nende pulsikellade koha pealt võiks mõned peamised erinevused tuua seal näiteks Polari 100€-ste (või kas või odavamate Suunto omade) pulsikellade ning seal nende kallimate kellade vahel. //Aga Suunto omadel (vähemat M5-l) olen märganud, et tol on igalpool vist hind suht sama (s.h välismaal). Nt Amazon.de -s on suht sama hinnaga, Polar RCX3 aga Eesti hindadega arvestades 40€ soodsam (Eestis maksab üle 150€). Ma ei tea, kui suur erinevus tollel Suuntoga on, kuid RCX3 saaks seetõttu Suunto M5-st soodsamalt kätte.
 14. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Jap, need ühed odavamad. Kuid kõige rohkem olen kiitmist näinud just Polari suunas ja teagi, kas neid odavaid Sigma kellasi julgen osta? Või oskab keegi minu arvamust ümber lükata? Oleks eriti hea, kui oskaks keegi nende kellade suurimaid erinevusi välja tuua.
 15. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Tere! Olen taas pulsikellade otsingul, kuid valikut on üsna raske teha. Silma on jäänud järgnevad kellad: http://www.amazon.de/POLAR-Trainingscomputer-FT60M-black-white/dp/B001S6IEEY/ref=sr_1_1?s=sports&ie=UTF8&qid=1371978038&sr=1-1&keywords=Polar+FT60M http://www.popsport.ee/mod_shop_3546ab441e56fa333f8b44b610d95691_Pulsikell-Polar-RCX3-must_est http://www.popsport.ee/mod_shop_c2aee86157b4a40b78132f1e71a9e6f1_Pulsikell-Polar-RS300X-oran_est Tunduvalt kallim neist teisest kahest on tõesti RCX3, kuid on tal nende odavamatega väga suur vahe? Põhiliselt on mul siiski jooks jms aeroobne tegevus. Nii palju kui aru olen saanud, siis osad pulsikellad annavad treeningute ajal ka infot millist tempot nüüd vaja oleks jne. See oleks plussiks kindlasti, kui see olemas oleks.
×