Jump to content

Philyra

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Philyra postitused

  1. Jooksmise asemel??? Palun soovitage!

    Just, ma ei teagi, kust neid saaks! Tahaks ise ka... Aga Soomes on need väga moes!
  2. Jooksmise asemel??? Palun soovitage!

    Neist käimisekeppidest rääkides... Kui palju need umbes maksavad? Ma ei ole uurinud... Ja mis vahe on käimiskeppidel ja neil, millega saab rulluisutada? Kui on vahe...
  3. PIZZA

    Aga mina olen tänulik inimesle, kes pitsa leiutas! Saan aru, kui mingid elu-sportlased seda ei söö v ei tohi süüa, aga kes lihtsalt oma tarbeks sporti teevad ja kõigist elumõnudest loobuda ei taha, siis... ah, pitsa on lihtsalt hea!
  4. Kas keegi on huvitatud osalemast?

    Jap, arvan, et saan veel täpsustusi selle asja kohta, kuidas täpselt töö lahti läheks... Saada mulle mail kristel.k@sjg.edu.ee v kui see ei peaks juhuslikult toimima, siis krissu55@hotmail.com ja pealkirjaks pulss näiteks. Siis saaksin hästi täpselt rääkida Praegu tuleks selline liiga üldine jutt... ok, kuulmiseni
  5. Kas keegi on huvitatud osalemast?

    Üks võimalus on laenata ja teine, lihtsalt kindlatel aegadel pulssi mõõta. Kui oled ikka veel huvitatud, siis kirjuta mulle mailile ja pane pealkirjaks mingi pulss näiteks, võin muidu ajada sassi mingi spamiga... siis saan täpsemalt rääkida oma mõtetest.
  6. Kas see on tõsi?

    A samas, kuidas saab sellega enda tervist rikkuda??? Ok, võib-olla olen algaja ja lihtsalt ei tea, aga ehk siis keegi valgustaks mind...
  7. Kas see on tõsi?

    Aga tegelikult, proovi järele. Arvan, et parim mõte on käia pidevalt hästi liibuvate pluusidega, siis üritadki kõhtu sees ja pinges hoida koguaeg Nii ei pea meeles pidama extra seda asja...
  8. Jooksmise asemel??? Palun soovitage!

    Usun küll, et sobib ka kõnd. Ja ujumine peaks olema üsna hea.
  9. Tenniselihas...

    Kas keegi oskab öelda, milline lihas kõige enam tennisemängimisel tarvilik on? Ma ei mõtle nii, et nüüd hakkan ühte lihast pumpama , aga lihtsalt huvitav oleks teada. Või lihtsalt oma arvamustele kinnitust saanda
  10. Tenniselihas...

    Niisiis, võib öelda, et ikkagi pea kõik on tähtis... Tänud!
  11. Kas see on tõsi?

    Ma olen ka sellist asja kuulnud... Need mingites teleturgudes müüdavad elektroonilised lihastepingutajad v mis need ongi, peaksid samamoodi toimima... Tõmbab lihase kokku ja nii saadki vormi Kuigi mina neid asju ei usaldaks, usun siiski, et sellest võiks abi olla... Iseasi, kas on viitsimist pidevalt kõhtu kinni hoida:)
  12. Treeneriks!

    Tahaks ka küsida, et kuidas selle treeneriks õppimise asjaga on... Mis seal siis kõige raskem on, kui aktivist nii väidab? Tahaks jubedalt proovida, aga eks väike hirm on ikka ka...
  13. kõhulihased?

    Kuidas on kõige arukam hakata treenima kõhulihaseid. Nii kodustes kui jõusaali tingimustes? Aitäh!
×