Jump to content

Philyra

Kasutajad
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Philyra

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 01/17/1987
 1. Soovitage Spordikeskust Tallinnas!

  Ashtanga Yoga Tallinn paistab sulle sobivat... http://www.ashtanga.ee/
 2. Rasv näol :S

  Pagana alakõht no.
 3. Põlveprobleemid

  Jooksmine on mulle täielik piin. Aga mõnikord ikka käin. Ja tennist mängin ka, peaaegu lemmikspordiala. "Tänu" sellele on ka randmetega muresid. Hakkasingi abi glükoosamiinist otsima, samas kuulsin, et nii kaua, kui seda tarbida, on ka vaevused väiksemad, kui aga lõpetada, siis tuleb kõik tagasi. Aga see selleks, kui kõike vältida, kartes, et midagi juhtub, siis ju elada ei saakski. Aitäh OldManile heade nõude eest:)
 4. Põlveprobleemid

  Aga kuidas siis kõhrepindade kulumist vältida? Või ennetada... Või seda protsessi aeglustada...
 5. Rulluisutamine!

  Tõsiselt mõnus värk juu! Kahjuks on vähe normaalseid khi ja teid, kus sõita. Vähemalt minu kandis. Ja tavalne uisutamine on ka ülimõnus!
 6. Uus lemoni maitsega fat burner

  Minule meeldib rohelin fatburner rohkem kui see lemoniga. Jõhvika omaga kogemus pole, aga loodan, et asi nii ei jää Kuidas teile tunduvad need maitsed?
 7. jooksmine

  3 korda nädalas nii tund v poolteist tennist. Jõusaalis käin ka kuidas juhtu. Ja jooksen ka enesetunde järgi hetkel. Tahakin lihtsalt jooksmistrenni natukene süstemaatilisemaks saada. Samas kord on jõudu ja tahet ja teinekord eiole.. Selline mure siis:P
 8. selg

  Mulle on koguaeg räägitud, et seljaga ei ole kõik õigesti. Rötgen midagi ei näidanud... Samas üks massöör märkas esimse korraga, et kõik ei ole korrs. Ilma, et ma talle midagi kurtnud oleksin. Juba mitu aastat on plaan midagi ette võtta.. Kuid vist ainult plaaniks see jääbki. kahju:P
 9. kui palju on liiga palju

  Paljud inimesed väidavad, et pingutad end le ja pingutad end üle. Aga tuleks mõelda, kui palj need inimesed ise sporti harrastavad, kes seda räägivad.. Hmmm, minu tutvusringkonnast väga vähesed. Arvatavasti on oma sisetudele kõige õigem kindlaks jääda. Kui aga tõesti esinevad ülevsimuse tunnused, siis on vist aeg pausi pidada:)
 10. jooksmine

  Kas on mõtet käia jooksmas ka siis, kui päevas on juba muud trenni tehtud? Ja kui pika maa umbes peaksin valima? Tunne tihti, et jõudu jääb liiga palju üle. Ehk hoopis minutite järgi joosta? Või kuidas...
 11. SL õhtulehes toidukava

  Selline vanuse järgi lihtsalt kava tegemine. Minuarust, peaks kõikvõimalikud kavad arvestama isiksusega. Nagu ei sobi iga dieet kõigile, siis iga kava ka ei sobi ju? Arvestama peab eesmärke jnjne. Mina san vähemalt nii asjast aru..
 12. Esinemisvajadus?:D

  Igati tänuväärt asi siis ju:)
 13. Esinemisvajadus?:D

  mis alad on?
 14. Esinemisvajadus?:D

  Aeg-ajalt tuleb tahtmine milleski võistelda. Aga olen kõigega nagu veidi hiljaks jäänud:( Millega teie oma esinemisvajadust rahuldate, on teil üldse selline asi??? Fitnessi jätan kah enda jaoks kõrvale:)
 15. nüüd siis ongi käes

  Aga hea on süüa:) Ikka mõnuga! Lemmiktegevus mul vist.
×