Jump to content

Siram

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Siram

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.01.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    tänan julgustamast
  2. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    jaa mõistlik ongi vist alustada kuskil 2020 kaloraaži pealt ja siis järjest vähendada vajadusel:) aga aitäh kõigile kaasaräägijatele, anna tulemusest kindlasti teada
  3. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    Aga kaloraaž ütleme 2021 päevas tundub ok, või peaks kohe alguses võtma juba väiksema kaloraaži? 1900 näiteks?
  4. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    kaalun kõik toidud köögikaaluga ära ja sisestan andmed nutridata programmi jah. ning peegelpilt võiks vähe kobedam olla jah
  5. Tere Oleks küsimus päevase kaloraaži kohta, olen siis erinevates foorumites ja kodulehtedel arvutan, et minul( naine, 27a,pikkus 159, kaal hetkel 58) peaks see olema 2021-2030(erinevad kalkulaatorid annavad erinevad tulemusi), trenni teen 5 korda nädalas(erinevad rühmatrennid, pump,combat,attac), küsimus olekski, et kas selline päevane kaloraaž on liiga suur, kui on soov kaalu langetada ~5 kg võrra. Kui palju oleks siis mõistlik päevast kaloraaži langetada, et ka kaal langema hakkaks? Kõik ettepanekud väga teretulnud Päikest Maris
  6. Batoonid

    Ühesõnaga tuleks siis ikka eelistada Fast High Protein Bar batoone
  7. Batoonid

    Kas keegi oskab kommenteerida mis vahe on All Stars Pro Plex batoonil ja Fast High Protein Bar batoonil? Kas ainult tootja vahe?
  8. Batoonid

    Proovin vist alustuseks siis need Protein Bar batoonid ära, need hinna poolest ka kõige normaalsemad
  9. Batoonid

    Tere Tunneks huvi, et milliseid batoone eelistate/soovitate magusaisu rahuldamiseks(et ei söök shokolaadi), otsustasin, et prooviks siis erinevaid batoone, sest soov on ikkagi kaalu langetada:) jaa olgu öeldud, et samas jätkan ka igapäevaseid treeninguid:) Fitshopi lehelt leidsin kaks sobivat, mis tundusid meelepärased Fast High Protein Bar ja Fast Sports Protein bar , oskab keegi kommenteerida kumb parem/kasulikum? või valida hoopis mingi teise firma batoonid. Kõik soovitused ja ettepanekud on oodatud:) Päikest Siram:)
  10. Proteiini ja Reco2 koos kasutamine

    Tahaks lihaseid natuke juurde kasvatada ja mõtlesin, et proteiini lisamine juu peaks soodustama seda:) või see vale arusaam?
  11. Tere Mul selline küsimus, et kui muidu kasutan peale treeninguid Reco2 ja sooviksin sellele lisada juurde nüüd Cook-Bake-Cake Protein`i et kas peaksin vähendama siis Reco2(tavaliselt kuskil 65g) kogust ja selle arvelt lisama siis protiini 30 g või tuleb ikka 65g+30g? Tervitades Siram
  12. Sea-ja veiseliha asendamine toitumiskavas

    Aga kas liha peaks asendama sama kogusega, et kui on ette nähtud 100g sealiha siis asnedan selle 100g kodujuustu või 100g munaga näiteks?
  13. Tere, tellisin kuskil 4 kuud tagasi toitumiskava ja olen seda ka edukalt jälginud. Kuid nüüd on tekkinud väike mure, et ei suuda enam süüa sea-ja veiseliha(ei ole seda ka ennem palju söönud aga sundisin ennast seda need 4 kuud lihtsalt sööma), kuid nüüd lihtsalt ei lähe alla enam. Küsimus oleks, et mis oleks sea-ja veiseliha alternatiiv, kas ainult kanaliha või saab ka millegi muuga asendada? Olen kuulnud, et kodujuustuga, kas see müüt?
  14. Taastajad pärast trenni

    Aitäh, lähen uurin neid tooteid kindlasti fitshopist
  15. Olen 25 aastane neiu, käin 4x nädalas erinevates rühmatreenigutes( bodypump, bodyattac ja bodycombat). Kuna treeningud on suhteliselt intensiivsed siis tunnen, et keha hakkab kuidagi väsima. Võhma nagu on aga keha on väsinud peal trenni. Mõtlesin, et prooviksin siis mõnda treeningujärgset taastajat( praegu olen vahel joonud Artic Sport jooke peale trenni, kuid see ei ole kindlasti nii tõhus), kuid kuna neid on nii palju siis ei osańud kohe ühtegi sobivat neist välja valida. Kas keegi oskab nõu anda, milline oleks esmakordsele kasutajale sobilik toode(treeningujärgne taastaja)? Ette tänades
×