Jump to content

mash

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mash

  • Tase
    Vaatleja
  1. rasva % mõõtmine

    to greenu hetkel käsil kreatiini kuur , st vett on tarbitud kõvasti ilmselt sealt see arv tuli! (tänud kõigile)
  2. rasva % mõõtmine

    vanus 22, kaal 81kg, pikkus 178
  3. rasva % mõõtmine

    tere Kas keegi on kursis nende rasva % mõõtmis vahenditega, kus pannakse kirja sinu kaal, pikkus ja vanus, täna huvipärast lasin endal sellega r % mõõta ja masin näitas mingi 18% , selle peale soovitas protsessi tegija mul oma toitumine korda seada ja trenni teha kuna minu vanuses ei tohiks selllised näitajad olla. Imelik on see, et olen u 2,5 aastat regulaarselt jõusaalitrenni teinud ja mingit Üleliigset rasva kyll rippumas pole, kas on võimalik et tegu on mingi sisemise NÄITAJAGA ja kas saab seda Jaapani masinat yldse usaldada???
  4. probleemne selg

    tere on probleeme seljaga nimelt on selg mingil määral kõver. tahaks teada, kas on võimalik mindagi ettevõtta nt kas tuleb spetsiaalne kava teha seljale? olen jõusaalis k2inud u 1,5 aastat!! kõik kellel on teadmisi ja kogemusi sellel alal võiksid aidata!!!
  5. piimapulber

    tere>olen kuulnud et kasutatakse valgu saamise eesmargil piimapulbrit kuna valgu sisaldus on seal paris suur.teab keegi raakida kas sellest on tolku ka voi pole??
×