Jump to content

Marianna

Kasutajad
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutraalne

About Marianna

 • Rank
  Kasutaja

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. CrossFit

  Ma olin isiklikult seal kohal ja vaatasin live super elamus!
 2. Ega saagi. Sellepärast ei saa mina aru, miks ollakse koos selliste inimestega, kes enda tervisest ei hooli ning samas ka üritavad teisi samamoodi allamäge veeretada. Seega need inimesed, kes eelpool kirjutasid, et nende kaasad keelavad neil trenni teha, peaksid tõsiselt järele mõtlema, mis seisus nende suhe tegelikult on. Veel üks asi siin teema juures on armukadedus. On naisi, kes on nii armukadedad ja ei taha sellepärast oma mehi saali lubada, et mehed teisi (vormis) naisi ei piiluks.
 3. Minu arvamus on selline, et iga inimene peaks mingil määral trenni tegema, mitte ainult välimuse jaoks, vaid just nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks/parandamiseks. Kas selles suhtes saab üldse olla tõelist armastust ja hoolimist kui üks on egoist ning ei hooli oma kaasa tervisest?
 4. Toitumine

  Ütled, et oled juba täiskasvanud inimene ja ise tead millal sööd. ;-)
 5. Minu mees käib trennis 6 päeva nädalas. 5 korda nädalas crossfit 2-3h päevas ja pühapäeviti pikk jooks 1-2h. Ma olen väga rahul sellega. Keha poolest on ta hästi sale, pole grammigi rasva pm. ja pole ka suuri lihaseid. Täpselt selline nagu mulle meeldib. Mina teen trenni 3 korda nädalas 2h crossfit ja iga päev rattasõit transpordina ja ka mees on väga rahul sellega. Meil pole kummalgi mehega mingeid pretensioone teineteisele trenni suhtes siiani. Probleem oleks aga kindlasti majas kui kumbki trennitegemise maha jätaks.
 6. ''Allergikul konsulteerida arstiga''

  Kõige puhtamad tooted, mida olen leidnud ja mida meie peres kasutatakse on Vega http://shop.myvega.com/sequel-estore-us/Performance_2/vega_sport_performance_protein_tub_vanilla_usa Ja Sunwarrior http://www.sunwarrior.com/product-info/ Äkki on võimalik neti teel tellida.
 7. Sündinud kulturistiks

  Mustanahalistel üldiselt on küll väike eelis valgete ees lihasmassi suuruse ja jõu poolest. Siin on nt. 1 uuring: http://www.ncbi.nlm....pubmed/2946652/ Ja siis on erinevate uuringute järgi avastatud, et mustanahalistel on üldiselt pikemad kannakõõlused kui valgetel ja see teeb neist jällegi paremad jooksjad ja hüppajad.
 8. Günekomastia

  Hormoonsüsteem on niivõrd kompleksne, et teadlased ja arstid ei tea siiani mismoodi kõik täpselt toimib. Kindlasti mõjutab hormonaalsüsteemi lisaks inimese haigustele, ravimitele ja muudele keskkonnafaktoritele ka toitumine. Sellele ei vaidle vastu mitte ükski teadlane ega arst. Aga siin on teaduslik uurimus, mis kinnitab minu eelpool kirjutatut: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19383540
 9. Günekomastia

  Teeme nii, et pole vaja jälle isiklikuks minna. Inimene eelpool küsis toidu ja günekomastia seosest ja mitte ühtegi vastust sellele pole tulnud siiani. Asi ei ole kartmises, asi on reaalsetes põhjustes ja tagajärgedes. Sinule see pole ehk probleem praegu (kuigi ega tulevikku me ei tea ju eks), aga siin on inimestel tõsine mure. Kui miski aitab leevendada probleemi, siis on see ju igati teretulnud info. Aga jällegi, ega sa enne aru ei saa kui ise probleemiga silmitsi pole
 10. Günekomastia

  Günekomastia ehk rindade suurenemine meestel on põhjustatud mees- ja naissuguhormoonide tasakaalu häirest organismis. Kui põhjuseks pole mingid ravimid või tervisehädad (nt. maks või kilpnääre või kasvajad), siis tasuks üle vaadata toitumine. Kindlasti tuleks välistada narkootikumid, steroidid, alkohol, kofeiin, sojatooted, kikerherned, yucca, piimatooted. Kuni 80% toidust saadud naissuguhormoone saab täiskasvanud inimene tänapäeval piimatoodetest. Mees- ja naissuguhormoonide tasakaalu aitavad taastada brokkoli, lillkapsas, kapsas, kaltsiumirikkad aiasaadused: kähar lehtkapsas, spinat, lehtkapsas, lehtpeet, kress–salat, nõges. Kaltsium (kuid piimatooted ei sobi) ja tsink aitavad võidelda günekomastia vastu. Tsinki saab nisukliidest, päevalilleseemnetest, leivast, kaerahelvestest. Lugeda ja uurida: http://www.livestron...w&utm_medium=a1 http://www.estrogendominanceguide.com Hippocrates - "Let food be thy medicine and medicine be thy food"
 11. Ikka teadlased pole vastust leidnud veel.
 12. Rasvarakkude suremise teemal huvitavat lugemist: http://www.nytimes.com/2008/05/05/health/research/05fat.html?_r=0
 13. Lõuatõmme + praegune kava

  Tal ongi vaja lõuatõmbeid arendada. Need on tal rasked nagunii, kirjutas ju esimeses postituses, et ei jaksa isegi ühte seeriat 8 kordust teha. Sellepärast soovitangi teha pigem lõuatõmbeid kohe treeningu alguses, sest need nõuavad tal ikka maksimum–jõupingutust. Rinna jm. lihaste treenimsel saab raskuseid reguleerida vastavalt vajadusele. Minu meelest hea treeningtase on see kui mees suudab vähemalt 20 lõuatõmmet järjest teha.
 14. Lõuatõmme + praegune kava

  Ma soovitaks ikkagi trenni kõige alguses lõuatõmbed ära teha ka sel päeval, siis kui veel värske oled.
 15. Lõuatõmme + praegune kava

  Jah, ma mõtlesingi, et ikka trennipäeval teed nii lõuatõmbeharjutused kui ka teist kava. Kui sul tavakava oleks nt. mitu päeva järjest (erinevad lihasgrupid), siis oleks jama, aga praegu kuna mõlemad kavad on sul E, K, R, siis sobib ilusti, puhkepäevad ju vahel taastumiseks. Selle biitsepsi tee kava järgi ja ära muretse, lõuatõmme on sul ju tõmme plokil ülalt ette harjutuse asemel ja seal samuti biitseps töötaks. Aga soovitan lõuatõmbeharjutused teha lihtsalt trenni alguses kohe peale soojendust. Ja siis muud harjutused teise kava järgi otsa.
×