Jump to content

hardcore666

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hardcore666

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.06.1990

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.facebook.com/oto.olen.3

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. diabeet ja kulturism

    kõik oleneb ka inimesest
  2. diabeet ja kulturism

    OK
  3. diabeet ja kulturism

    Mul on hüposid olnud ka öösiti une pealt, hüpo ei tapa kunas maksas olevad suhkrut lähevad kohe verre ja hüpo tagajärjel ärkad sa kõrge veresuhkruga ja sul on halb olla. Ma olen isegi hüpo läbi elanud ärkvel olles, kukkusin kokku ja kutsuti kiirabi hüpo puhul tekib madalaveresuhkru kooma vms kunas aju ei saa enam verest toitaineid ehk sukruid kätte ja lülitub välja kui veresuhkru normaal tase on taastund hakkab kõik toimima, jah vahel on vaja kiirabi sekkumist aga mitte alati. See mis on surmav on liiga kõrge veresuhkur. 15a haige olnud pole veel 0 tasemega ära surnud
  4. diabeet ja kulturism

    glükoos jõuab lihastesse ka ilma insuliinita, lugesin ühelt inglise keelsel saidil, et treeningu ajal diabeetikutel lihased imevad verest suhkrud kõik endasse sellepärast peab olema diabeetikul alati trennis magus jook või sokolaad kaasas.
  5. diabeet ja kulturism

    Ma olen ise diabeetik järelikult ei saa ma sellesse ära surra kui ma vajan seda.
  6. diabeet ja kulturism

    selge
  7. diabeet ja kulturism

    Just seda mõtlesingi.
  8. diabeet ja kulturism

    Heameelega kuulaks.
  9. diabeet ja kulturism

    Küsimus siis spetsialistidele. Kas diabeet mõjutab kuidagi lihaste kasvatamist ja kas diabeediga on see raskem või kergem ? Tegu on esimest tüüpi diabeediga insuliinisõltuv, olen kuulnud ka, et insuliin kuulub dopingu alla.
×