Jump to content

topolina

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

topolina

  • Tase
    Vaatleja
  1. Motivatsioon ja enese taasleidmine????

    Tere Kadri! Olen 28a. 164cm pikk, praegu 60kg. Olen keskmise kehaehitusega, "suurekondiline ". 6 aastat tagasi langetasin kaalu 15kg võrra 54kg-ni ja püsisin selle juures kõik need aastad (eelmise aasta suveni ) sporti ma kah nagu ei teinud - sõin kõike mida tahtsin - ei mingit probleemi. Nüüd on asi raskem, kaal ei taha nii kergesti enam langeda. Mul on istuv arvutitöö. ( Päev algab 5.30, töö istuvas asendis 8.00-17.00, lõuna 12.00-13.00 ). Olen käinud jooksmas, siis koduvideo järgi võimelnud, dieeti pidanud - kavandasin treeningud enda jaoks ise ( treenides tuli mõni kilo hoopiski juurde ), hakkasin kartes, et teen midagi valesti, lõpetasin treenimise. Viimasel ajal olen hakanud rohkem vett jooma ja valgurikast sööki sööma. Tunnen end oma 60kg juures väga ebamugavalt, tsellu, rasvakiht oleks just kui üle kogu keha juurde tulnud, tahaks trimmida kogu keha, raskusi on eriti alakõhuga. Kuidas pean toimima endise 54kg tagasi saamiseks ( see siis 6kg kergemaks) ja selle kaalu hoidmiseks???? Kodus on ka mini-batuut, oman ka vööanduriga pulsikella. Niisiis, palun asjatundja nõu - kust pean alustama ( trenn-mida, kuna ja kui palju aega,-kordi??; söök ja jook - mida, kuna ja kui palju koguseliselt, kas pean tarbima mingeid toidulisandeid rasvapõletamiseks või siis mingist söögist üldse loobuma??). Kui järgin täpselt ettekirjutisi, siis kui kiiresti peaksid tulemused olema nähtavad, et teaksin kui kaua umbes läheb ja ei looks enneaegseid illusioone? Personaaltreenereid meie piirkonnas kui selliseid pole, seepärast pöördusingi Kadri siia. Mul on kindel plaan 54kg tagasi saada, kuid seekord vajan asjatundja abi - tean et see motiveerib mind rohkem kui isetegevus... Kadri, ootan ja loodan väga su abile..
×