Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Millest sa räägid? Ei ole aega süüa? Kaupluses käid? Osta kodujuustu, porgandit, grillkanakoiba, kapsast. Nuga on - lõika väiksemaks-suhu? Lusikas? Kasuta.

    Seda juhul, kui tõesti ei ole aega "kokata" (mida ma ka ei suuda uskuda). Ja lisaks - märgid mitu korda, et oled ema. Sa ei valmista lapsele toitu? Tema kõrvalt omale ka paar kartulit pannile, tatart potti - ei jõua mitte?


  2. Hmm, aga see võib teatud olukorras isegi positiivne olla. Oleneb taustast.

    Peaksin siis proovima kalorsust vähendada, huvi on liigagi suur muidu.

    Jahah, aga miks oled nii kindel, et siin seos testo vähenemisega, mitte mujal? Teooria on küll selline, et langus = huvi ei ole, aga siiski seda on sama moodi teoorias võimalik muuga seletada.

    Oled mõõtnud, ja näha drastiline muutus?


  3. Jah, mul on korduvalt olnud jalatalla lihaste ülekoormus, sääre luuümbrise põletik, seda vaatamata suht olematule jooksukoormusele. Need põletikud tekivad nii äkki, et arugi ei saa.

    Aga nagu ma varemgi öelnud olen, siis iga inimene peab oma õppetunnid ise läbi elama, ega muidu targaks ei saa.

    Kui need põletikud tekivad suhteliselt olematule jooksukoormusele vaatamata , äkki on hoopis asi niipidi, et et teke ei ole jooksmisega seotud? Vaid hüpotees.


  4. Nunnu.

    Vabandust, aga kui nett on pahna täis, mis alust oleks arvata, et hale foorum on see õige koht?

    Meil on veel spetsialiste kogunenud - telegrammi kommentaariumis, delfi naistekas, facebookis on ka kommuun "samaanid ja ravitsejad".

    Loogika puudub täielikult.

    Loomulikult peab eksisteerima heatahtlik suunamine, aga kuskilt läheb piir. Ja ma kordan, Holgeril on pisut enamat mängus, kui lihtsalt hea kommionu reputatsioon, kes annab positiivse laksu, et noor saaks 'jalad alla'. Mitte, et ta seda muidu ei teeks, aga kindlasti käivituks ilma selle motivaatorita natuke teistsugused refleksid kiiremini.


  5. Kirjas ju - sibulamahla juua.

    Aga üldiselt, ma ei usu, et see siiski midagi väga mõjutav tegur on. Eostatakse mitte vähem munarakke, kui 40datel, eluiga on pikenenud; vaevalt, et ka muud tervisenäitajad KESKMISELT palju langenud on.

    Ühte, tundub, ka selle näite põhjal on muutnud see - inimeste arusaamisvõimet, mõtlemist ;)


  6. Oot, sa oled 17 a vana, tõenäoliselt tead väga hästi, mis asju plikadega ajada saab.. ja sa ei oska internetti kasutada? Mis teete päevad läbi seal siis? Ainult mängud?

    " kui ma saaks ja leiaks infot ma teeks seda. Kuid kuna ma seda ei saanud. " = " Õpitud abitust kultiveerid teadlikult? "


  7. Suur tänu. Kindlasti kasu neist ka. Jälgin küll analoogseid asju Cressey postitustest aga erivatest ideedest nopib kokku paketti.

    Lähimalasuv füsioterapeut...njaah, neid on kogu riigis paar tükki, kellelt reaalselt tuntavat abi saada võib, lisaks abile 30 eur ilmajäämises :)

    Oled ise ka FT? Lisa materjal/pildid - oodatud.


  8. Marxengel see on osa paletist :) Mis on guaraanaga? Lutigoldi ostsin sugulasele. piretlangsepp, käisin tollis, lihtsam on seal ankeet ära täita ja lasta tollitädidel teha kui hakata ise jebima netis.

    "Super Gua...." on näha - aju ei toonud muid seoseid antud sõnaalgusega näppudeni, mis trükkisid . Guacamolet sa ju ikka purgiga ei tellli välismaalt :D

    * Kas püha johni sodi mõjub meeleolu tõstvalt sulle?

×