Jump to content

DannuDannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by DannuDannu


  1. Kuulge :D ma pole suht algaja :D ma olen käind jõukas juba 1.8kuud ja tean neid lihastüüpe kavasid ja mis taastumine on nii nagu aga lihtsalt uurimise pärast tulin siia kas on mul sama arvamusi nagu teistel . Aga muidu olen proovind personaaltreeneriga rääkind ja minu tulemus oli temalt pask toitumine ja kavasid vms .. No mul on ülakeha lihased kasvand ja on suured kah ,aga ma imestan kirp2 on ägedad biitsesid ja triitsepsid peal . Aga usun et pulbreid nagu kasutas selleks saavutada paremaks . Aga ma olen nii vähelise ajal kasutand vadakujooke ja oli nii kava et päevas aint kogu keha ja teiselpäeval puhkus ja kolmanda päeval kogu keha..Aga tulemus on enam vähem. Aga võtsin mis kirp2 kavale meeldis sellist siukest http://www.fitness.ee/treeningkavad/57 Vaatsin ka ise ka meeldis mulle suht nagu ka praegu :) oktoobri kuus hakkan käima linnas jõusaalis trennis . Praegune hetkel kava seis on http://www.fitness.ee/treeningkavad/38 . Mul kodus on jõusaal varustused mida saab sellist kava võtta . 1päev kava saan teha kodus . 2päevKava (Alatõmme trenazööril, kitsas haare) sellist masin mul kodus pole. 4päev kava (Trosside ristamine plokksüsteemil) seda masinat pole Jalgade trenn mis saan kasutada hantleid ja kangit kükk vms.... Aga ainusasi mis ma ei teadnud mitte midagi oli see vadakujook ja süsivesikute jook ehk Hera80+dextor kokku nagu tasub juua ja õigeid piisavalt toitumine . Siis peaks kogu keha kasvama veel paremaks .


  2. Selgepilt Kui siia lisasin oma kasutajat siis proovisin siit abi saada Aga muidu tulemus oli tõesti abi saanud :)

    Kirp2 ma mõtlesin et miks muidu ei tohi välja mõelda trennikavasid teha kui kasutan õiget tüüpe kui tahan seljalihas kasvatata siis võtan nagu ise nt: tõmbed plokil,kukla taha siukest asju mis ma ennem ülesse kirjutasin oma treeningukava. Kui need trenni tegemist kokku ei klappi nagu 100% siis lihaste taastumine on raske ja halb ? kui võtan fitnessilt kavad ja siis need klapivad kokku siis lihaste taastumine on nagu parem ja kasvatab jõudu rohkem kui teen väga täpselt järjekorras kavas ?


  3. kui toitumine siis

    hommik : kõrbemüslid koos jogurtiga mustikaid kokku midagi 600-700g /kodujuust 300g ja kanaliha 200g / kaerahelbed kausitäis 500g / 5munad (2kollast ja 5valkevedelikud )

    vahelpeal: õunad/banaanid/kuivikud banaanid / rosinad.

    Lõuna:Praad: kartulid 5pallid,sealiha 1/2 suurt ring,hapukapsad ja 250ml piima / Riis 400g ja kanaliha 200g ja kurgisalatid/Vrap Kanaliha,kurgid,lehtsalatid,juustud,sibulad,ketsup/Kanasupp/börsisupp.

    vahelpeal: õunad/banaanid/kuivikud banaanid / rosinad / 6kana sigarid,võileivad kanalihaga / kohupiim rosinatega 250g

    /

    Õhtusöök:kodujuust 250g ja kanakoivad 3tk / kohupiim rosinatega 250g ja 6kanasigarid ja piim 250ml / börss / kanasupp /roheline salat ja kanaliha 200g

    Nii palju erinevaid sorte söön aga ma muidu ise vaatan mis isuäratav päevi on peal siis võtan nagu ja söön .. Need märgid mis / ,et ma ei söö nagu neid korraga vaid mõni päev seda ja mõni päev teist söök .....

    Avalda arvamused :)


  4. toidulisand . mõtlen Massilisandajat Serious Mass selle koostis on nii palju erinevaid vitamiine,rauda, muud asju http://www.fitsport.ee/?p=4&folder=2&product=90&is_sub=&lk=&sort= Aga nagu too suht ei kahjusta südamele ja närvisüsteemidele ? Ma ei saand aru et paljud väidavad et rikuvad südant ja veresoont ,mõni kultuuristidel on ülepingutand laval siis kukkus kokku .... Jõukadmehed väidavad et ta ei tee mitte midagi .vaid kasvatab sulle massi vms..


  5. ok kirjutan täpsemalt harjutused siia .

    Esmaspäeval:

    Esimene soojendamine on 5-10minti hüppenööriga hüppamine.

    kui soojendust valmis siis alustan seljatrenniga.

    Seljalihas:

    Tõmbed plokil ,ülalt ette 2x20 35-40kg

    Tõmbed käsikuga ,ettekallutatult 2x20 20.5kg

    Rinnakas:

    Kangi surumine lamades 2x20 45kg

    Käsikute surumine 2x20 hantlid14x2kg

    Õlad:

    Kangi surumine kukla tagant 2x20 25kg

    Kätetõstmine kõrvale trenazööril 2x20 35-40kg

    Trapets:

    Allasurumised plokil pealthaardes 3x25 40kg

    Küünarvarte sirutamine ,istudes käsikuga 2x20 25kg

    Biitseps:

    Küünarvarte kõverdamine ,istudes käsikutega 2x20 15kgx2

    küünarvarte kõverdamine althaardes, seistes kangiga 3x20 30kg

    Kõhulihased :

    õlavöö tõsted selililamangus max 2

    Istessetõusud max 2

    ja teen sama kavaga kas alles kolmapäeviti või neljapäeviti ja järgmises reedeti või laupäeviti või on max 2 korda nädalas teha trenni sellist kavat ?

    Keegi oskab anda nõu ? Tahtsin küsida et ühte lihastüüpi trenni tegemist on max 2korda nädalas või võib ka 3korda nädalas teha ?

    Ma vabandan väga et algusesse kirjutasin sassi juttu ....


  6. Tervist

    Ma lugesin raamatust paarpäeva tagasi Kulturism&Fitness. Kas see on tõsi jutt ,et kui võtan kaks korda nädalas üht lihastüüpi trenni 16seeriat (2x20küünarvarte kõverdamine trenazööril ja küünarvarte kõverdamine istudes käsikutega 2x20 = kokku siis võtab 80kordust ja nädalas siis 160kordust ) nädalas siis taastumine parem kui pidev ülepäevi trenni tegemist kui võtan 3-4korda nädalas trenni ?

    Raamatust võtsin selle juttu:

    Kommentaariks: ühe lihase treening kaks

    korda nädalas on sageduse ülemisel piiril ja võib

    põhjustada probleeme taastumisega

×