Jump to content

pidgin

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pidgin

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.06.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. http://www.fitness.ee/treeningkavad/49 Oleks soov esimene, kolmas ja kuues harjutus vahetada, kuna puudub kang. Hantlid olemas, on mingi variant?
  2. Dilemma, jooksmine või jõusaal, või mõlemad?

    Kui ma praegu käin 4 korda nädalas jooksmas, siis kas seda peaks alandama, 4x nädalas jõuka trenn ja 2 jooksu näiteks=?
  3. Dilemma, jooksmine või jõusaal, või mõlemad?

    ma kirjutan kuidas ma hetkel toitun: hommik: 1) kiirkaerahelbepuder + banaan 2) 2 praetud muna + 2 tosta mitmevilja röstsaia (peal viil juustu + kanasink) lõuna: 1) pruun riis (125g kott) + tallegg kanafilee (300g, praetud) + külmutatud juurviljad praetult 2) makaronid/spagetid + tomatikastmes praetud räimed (konserv 240g) 3) keedukartul/ahjukartul + lehtsalat + heeringafilee (240g) Hommikusööki söön vaheldumisi, kord 1, kord 2, nädala jooksul ütleme 4x number 2 ja 3x number 1 Üldiselt on lõuna ja õhtusöök mul sama, nädala jooksul söön umbes nii: 1, 2, 3, 1, 2, 3 ja ühel päeval söön miskit muud, kas pitsa, rosolje, kartulisalat või nii. Söögikordade vahepeal päeva jooksul 1 tops jogurtit, 380g. Hetkel on mul umbes selline rutiin siis. Mida võiks muuta, lisada? Ise mõtlen et hakata tervet kana ahjus tegema, saaks mitu päeva sellest süüa ja rohkem valke kokkuvõttes
  4. Hei 2-3 aastat tagasi oli vorm päris korrast ära, pidevast istumisest. Kaalusin siis 82 kilo, pikkus 182, lihaseid vähevõitu, rasva oli paari aasta istumisega kogunenud palju. Võtsin siis kätte ja hakkasin regulaarselt jooksmas käima ja parandasin toitumist, nüüdseks siis ~2 aastat hiljem pekist lahti saanud pea täielikult, kaalun vaid 68 kilo. Jalgu ma kunagi varem treeninud ei olnud enne jooksma hakkamist ja seega olid jalad ülevalt jämedad ja alt kitsad, nagu naistel juba Nüüdseks olen jalgadega pea täitsa rahul, reitel veel pekki on, ent kõvasti vähem ja sääred palju paremas vormis. Reitelt ja perselt ikka üliraske maha saada seda pekki btw. Nüüd on aga selline dilemma mul, et kuna jalgadega enamvähem rahul, siis kas peaks minema üle jõuka treeningule? Tahaks ülakeha ka natuke võimsamaks saada (enne olin ülakehaga enamvähem rahul, aga nüüd konstantsest jooksmisest olen lisaks rasvale ka lihaseid kaotanud). Jõutrenni teinud ei ole (enne jooksma hakkamist tegin, aga jalgadele mitte - retarded, ma tean ) Dilemma selline siis, et kuidas peaks tegutsema, et nüüd kui üritaks lihaseid kasvatada, ei hakkaks pekk jälle reitele kogunema. Muide praegu ma jalgadele eraldi trenni ei tee, peale jooksmise. Küsimus siis, et kuidas jätkama peaks, et ülakeha vorm ei tuleks jalgade vormi arvelt? Vanus 22 Mees
×