Jump to content

Titaan

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Titaan postitused

  1. Uus tiitel

    just need läbustajatele või mõtetutele võiks küll panna:D
  2. Magusaisu...

    mul tekivad ka Aga kuskilt toitu ei oska öelda mis sisaldab kroomi???
  3. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    ma närisin sellel ajal porgandit
  4. Küsimus poes müüdavate odavate kaupade kohta

    ma tegin selveri kliendi kaardi ära saab päris head soodust seal. Fat purnerit saab 15ga
  5. Maailma tugevaim poiss

    Lahe ju Iga suguseid siin ilmas
  6. Mis klubides käite?

    Reval Sport on nüüd gardroobi poolest uues kuues Hea klubi
  7. Jup need kuus punkti vastvad tõele Õnneks üks inimene pani mulle aru pähe ,nüüd ei tapa ennast nii palju sellega ennast ,nüüd vötan mönuga. VÖTAME MÖNUGA!!!
  8. Kui paljud kasutavad?

    ma kasutan ratast,sörkjooksu
  9. Kulturism

    paljudel kaob peale dieeti võistlemis isu ära ma pakun pooled siit ei kujutagi ette mida see range dieet endast kujutab
  10. Kindad

    Ise vahest panen mingid tavaliselt riide või naha lapid peopesse näiteks jõutõmbe aeg ,muidu kui ei pane siis tõmbab selle naha vahele ja see pole ültse hea aga nu ma olen näinud kuidas tavaliste töökinnastsega teevad trenni
  11. Toit

    Farmi rasvatakodujuust üle prahi asi
  12. Lihasmassi suurendamine

    vitamiinid ja mineraalid ka
  13. Kõige seksikam mees Eestis???

    mis minu viga:D Sexikus ise:
  14. Juubeliõnnitlused Marek Kalmusele

    suured õnne soovid minu poolt jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks
  15. Palju õnne Rebane

    palju palju õnne sulle:D
  16. Kust ma saan endale soetada Butterly abs

    Toakaaslasel oli. Ei tea patareid olid tühjad kui sai selle:D Igatahes pärast pani arvuti biossipatarei sinna ei teinud midagi ,lase kellegile endal väiksemal lihastel peal hüpata peaks vist sama välja tegema
  17. Probleem valgupulbriga:S

    kuskilt lugesin ,et valguga liialdades pidid tekkima vinnid.Vbl sul valgust nii palju energiat ,et teen trennis rohkem trenni ja higistad rohkem nii ,et arvan võimalusi on palju.
  18. on tõsi?

    Mul onu käis ka jõukas noorest peast ta rääkis ka ,et söögi isu oli peale treeningute lõpetamist ikka sama sugune ,lihtsalt ei kasuta seda kaloreid ära ja sööd ennast sardelliks siis võiks hakata jooksmas käima ta vähemalt soovitas. Ikka päris heas vormis on kuigi jõusaalis ei käi.
  19. päevamenüü

    Kalmusega ühel nõul!!! olen kuulnud ,et Valgud ja kaerahelbed kiirendavad mingil määral aine vahetust. Kui kaalu alandada tahad siis varu kannatust!!!
  20. Selja lailihas

    Mul on ka selja lihasega probleeme.Treenin selga kaks korda nädalas!!! Kava on sedasi koostatud ,et selg saaks rohkem koormust. 1päev Selg.trapets ja kõht. 2päev rind triits kõht. 3päev jalga ja säär. 4päev õlg ja biits,kõht 5päev puhkepäev. 6päev selg ja trapets. 7päev puhkepäev. siis jälle otsast peale. Sedasi olen saanud selja endale proportsiooni endam vähem. Selja harjutused on mul endal. 1.lõuatõmed 3 x max 2.jõutõmme 4 x 15-8 3.kangi tõmbed vastu kõhtu 4 x 12-6 4.ploki tõmbed vastu kukalt 4 x 12-6 5.plokitõmbed vastu kõhtu 4 x 12-6
  21. kreatiini liigtarbimine

    Hakkab välja ajama ja lihtsalt oma raha raiskamine
  22. Jõusaalil omad võlud ja mõjud
  23. Kuskil naistega saunas vist ühe kõrvaga kuulsin ka ,et suitsetamisega ei pidanud kaltsium hästi imenduma!!!
  24. Stepper

    võtad lapse sülle ja teed sääre tõsteid!!!
  25. Oksendamine peale treeningut

    Ega see on rõve.Mul oli ka dieedi aeg tegin super seeriaid jalale siis hakkas jummala vastu!!! See tuleb rämedast pingutusest.
×