Jump to content

Titaan

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Titaan postitused

  1. Peale trenni.

    Minu arust soetoit läheb libedamini alla
  2. kui palju on liiga palju

    Tee tunde järgi.Kui uni hakkab peale peale pressima siis võta aegmaha ja puhka.Soovitaks peale trenni valgu ja süsivesiku rikast sööki süüa kui nii plaju trenni teed
  3. Kui just raha käepärast pole siis elastikside aitab välja ja lase raskusi väiksemaks ja tee aeglasemalt ja pumpamavalt harjutusi ,et tiss ikka punni jookseks verest siis kui sul areng ka pidama läinud siis võid kaldpingi või negatiivkalde pingi peale üleminna siis saab rind vaheldust siis toimub areng jälle:) Aga jah elastikside peaks esialgu aitama mingil määral!
  4. toiduasendaja pikaks võistluseks

    Ise olen ka orjnteerumisel pikal käinud.Siis olen müslibatoonikesi ja soolaleivakesi kaasa võtnud põhi asjad. Need riisi geletid on head kerged kaasas kanda ja värska vesi oleks soovitav. Aga soolasi vaata ikka sellise pika maapeal. Mul endal oli peale 30 km läbimist ikka väiksed krambid See WDGP oleks parem sinna lisada veel malto süsivesikuid siis saad rohkem vajalikke aineid kätte!!!
  5. Aidake pulsisagedusega

    l-karnitiini sisaldavad joogid on ka okey:)
  6. EKV 2006 - tulekul !

    to Tank: tuled käsi ka määrima?
  7. Koormus treeningul ?

    ma sain aru kui max. välja võtta siis ikka läheb taastumiseks 3 päeva vähemalt. Aga mida rohkem pingutad seda paremad tulemused tulevad loomulikult aga siis on oht vigastada end kui võtad alati maksimaalset.Võta tehnika korda ja kui tehnika korralikult teha ja rahulikult siis tõmbab ka ikka trenn ikka päris kuivale
  8. Kes mida sööb siis?

    Muidu olen kõige sööja. Aga vahest dieedi jaoks on vaja ohvreid tuua siis glutamiini ,kreatiini ja no1,whey gold 100% Aga lemmik ikka kaerahelbepuder nisukliidega segatult kodujuustu ja munaga
  9. krambid

    Kas jood johvi ka? Dieedi ajal rikuvad ka krambid mõnusa une ära:S Ma söön magneesiumi tab.ka nüüd kaks korda päevas ja vahest kui juba krambid hulluks lähevad siis panen hommikult pudrupeale soola lihtsalt.Ja kui kohvi jood meelsasti siis soovitan mineraal vett ja loomulikult tavalist vett ka palju tarbida. Vett vett oma jagu juua
  10. Kreatiinikuur

    Ega see puls on üks pull asi. Kui vahepeal sai selle suuskamisega tegeldud siis oli taastumine päris hea. Nüüd vahepeal ei teinud viskas jalapäeval pildi uduseks küll.
  11. Käed

    proovi triitseps,bitseps,ranne nädala peale ära jaotada. sedasi teha 3 nädalat siis proovi ühepäeva peale lükata käed.Ise arendasin selga endal ,et panin nädala algusesse oma seljapäeva ja tegin paasharjutusi ja päev enne selja treeningut puhkasin hiljem tegin seljale kaks korda nädalas teha.Nii muutsin ja puurisin enda selja kallal sain juurde küll raske vaevaga Aga proovi ja uuri siin neid kavasin küll aga hoia käte üle treeningu eest muidu kannatavad teised lihas grupid käte ületreeningu all!!! AGA VARU KANNATUST!!! Igal asjal oma aeg.
  12. glükoos

    Kui kuskil võistled siis võib sellest jama ka tulla Usu suu kaudu manustamine on mugavam!!!
  13. Proteiin + aeroobne?

    Kui oled vahetustega sprinti vaadanud siis lasevad paljud suusatajad seal vahepeal proteiini sehiki!
  14. aeroobne- ehk liiast?

    Minu arust oleneb kuidas sa seda aeroopset teed. Kui mingi rahulikult teed seda trenni siis norm. Nigunii varsti väsid ära nii palju tegemisest siis võtad hoomaha. Tee tunde järgi.
  15. Foorumi külastajate kokkutulek!

    võiks ka peale karika võistlust olla Peale selle vahet poleks kuna
  16. Mul siis selline

    Asja peab ikka nautima. Soovitaks hommikuk jogurtit koos müsliga ja kodujuustu võid ka süüa. Siis kala ka soovitan süüa seal vähe kaloreid ja valgukogus ka piisav.(heigifilee küllalt ja hea) Riisi kui maitseb siis miks mitte aga lase vahest juurviljadel ka hea maitsta. Aga naudi trenni ,kui sundima hakkad siis on midagi JAMA!!!
  17. Argo kas sa teed sellist kava ka dieedi ajal?
  18. Maitsvad proteiinipulbrid

    Glutamiin paljalt on üks rõvedamaid mida olen saanud
  19. Ainult valk + rasv

    jube ju sellline dieet:S
  20. jooksmine

    algul soovitan ülepäevi hakata tegema ja pehme pinnase peal joosta.Tõuse tasuks ka võtta. Enne trenni mingi 45min ei tasuks süüa muidu tekivad mingid head kõrvetised.
  21. Maitsvad proteiinipulbrid

    Ostsin endale nüüd prooviks endale sokolaadi NO1 ja see oli hämmastav mis maitse oli ja lahustuvusega on ka head tööd tehtud.Jäin No1 rahule võrreldes mõne aastaste taguste tulemustega.
  22. Vend Vähi treeningkava

    MInd ennast paneb ka mõtlema kuidas Imre ültse vastu peab sellise koormusega.Sõjaväes sõbrad räägivad ,et käivad ja trambivad igapäev ringi ja päris raske pidi olema:S Kas sa Imre igapäev pääded jõusaali või vahest pead leppima kätekõverduste ja kõhulihaste tegemisega?
  23. Imre äkki räägiks oma toitumisest lähemalt? Päris heas vormis oled
  24. Palju steroide

    See oli liiga rõve
  25. Kohupiim

    Head maias mokad siin ikka Läheb veega ja petiga lahjendatult väga hästi alla!!!
×