Jump to content

Titaan

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Titaan postitused

  1. kui vanalt oleks normaalne alustada?

    keegi ei keela sul käia ju seal.Ise ka käisin 7 aastaselt jõusaalis aga see oli paras pulli tegemine seal sellise vanuse juures.Keegi pole sulle vanuse piirangut pannud ju!!!
  2. My Diet

    ma ise pole jõudnud neid süüa aga näitajad on head saaksid pakikesest oma vajalikud ained kätte ja sa kaotad aru kaotamatta kaalu pekki ühe sõnaga!!! Aga proovimise asi ka!!! Praegult hea võimalus sul neid proovida ka saaksid sootslalt neid kätte!!!
  3. toidulisandid

    Ise soovitaks GP Whey Drink-i seal on vitamiine ja süsivesikuid piisavalt ja rasva põletajad sees ja see taastab ilusti ära Tarvitamine: 4 mõõtlusikatäit (100g) päevas, pool sellest enne jaülejäänu kohe treeningu järel. 100g toodet sisaldab: Energiasisaldus 1633kJ Süsivesikuid 30,6% Valku 57,3% (millest Glutamiinpeptiidi 10%) Rasva 3,7% Niiskust 4,4% Tuhka 4,0% L-Karnitiini 217mg Kreatiini 5000mg C-vitamiini 202mg Kaaliumit 128mg Niatsiini 59mg E-vitamiini 40mg Vitamiini B6 7,5mg Vitamiini B1 5,0mg Mangaani 2,8mg Boori 1,7mg Kroomi 100mikrog Vitamiini B12 10mikrog WW pasaadis on praegult naistele väga hea võimalus saada my diet tooteid sootsalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minu arust need tooted on väga head siin asendama sinu toidu kordi ja saad kõik vajaliku kätte Aga võid siia vaatama tulla siis saad rohkem siin informeerida nende toodete kohta
  4. Jõusaalid

    Revalis käin ise ja soovitan ka seda
  5. Massiperiood.

    kui võistlemas ja suveks rannaks ei valmistu siis pole reljeefi aega vaja Ikka massi ja jõudu täiega
  6. TORMIHOIATUS!

    Päris hea
  7. WW Passazi (Aia tn.3)

    kuulsid valesti
  8. WW Passazi (Aia tn.3)

    INIMESED VIIMASED !!!!ALL STARI TOOTED ON ALLES KIIREMATEL JOOSTA!!! Viimane see hapupiimane
  9. Kas keegi oskab aidata mis muusika oli Ronnie Colemanil vabakavas mingi räp oli kuidagi ei taha meelde tulla selle nimi.Nii palju mäletan ,et mingi vahepeal hakkasid ta vabakava ajal politsei alarm ja möll Äkki keegi aitab meenutada
  10. oskab keegi muusikaga aidata?

    suur tänu
  11. võimsad mehed on Ise vaikselt revalis nurgas piilun ja kadetsen neid mehi Suured on küll nad uskuge mind!!!!!!!!
  12. Paljudel teist on kodus hantlid?

    ma investeerisin kooli jõusaali need Aga olemas on ise tegin veel treisin
  13. Kui palju kaloreid?

    Nii palju kulutad ühe trenniga siis võid päris palju süüa päevas ju Mingi norm on umbes 2500 kcal aga sa võid ikka sinna oma puraka panna ju sa nigunii kulutad trennis nii palju ära ju
  14. TORMIHOIATUS!

    Muc kas see 10% soodustus kehtib pühapäevani? Tuttavatel vaba ndl vahetus ja tahavad ostma tulla ???
  15. Toitumine tööl

    välismaal panevad penskarid juba tavalist valgu seiki ja kui sa ikka seda seiki jooksid
  16. Toitumine tööl

    soovitan neid kaseiini ja soja valkusid sinna mingi kelloks või kaerahelbe puder sisse ajada siis tuleb ikka päris hea valgu koks ka ja kõht punnis ja pole raske ju seda seiki kaasas kanda aga kui väike poweriks kreatiini ka lisada mõnda koksi siis hea vastupidavus ka tööjuures kui raske füüsiline töö on
  17. valu seljas

    Sellest on ka nõme ,et süda ka sealt selja pealt annab tunda!
  18. puhkepaus

    Ikka tunde järgi. Oleneb kui tugev sul see aeroobne põhi on sellest saad ise aru kuna saad tegema hakata aga muidu neid raskusi topid nigunii juurde või võtad ära oma minuti
  19. Kahe kuuga vormi?

    Soija90 seda võid ka proovida s55 asemel
  20. Kahe kuuga vormi?

    kuna ise pean dieeti ja kolan ja uurin tavalisest rohkem toitu ankeete ja olen tervise ajakirju lugema hakanud. Lihtsalt vaadata siis siis poes śilmad lahti teha ja seal on vähe rasvaseid ja tervslikke toite millega annab alla võtta. Juurikad ja singiksed ja vorstikesi vähe rasvaseid on igas suuremas poes. ilusad ilmasid on ka päris palju siis saad aeroopset väljas käia ja kui isu siis võid klubisse minna ja mõnele treenerile käpapeale panna nad tavaliselt oskavad head nõud anda.Näost näkku on ikka selliseid asju paremin rääkida Siis saab ette kujutuse mida ja kust maha võtta. Aga vaata mõni tervise ajakirjale ka pilk peale seal soovitavad ka häid tooteid ja võimalusi vormi saada. See S55 on päris hea kaalu alandamiseks aga sellega ei saa asendada tavatoitu
  21. Dennise pilte

    http://www.u-pop.ee/fotoline/picslist/1619/ loodame ,et vana teema juba pole Aga head sirvimist.
  22. Vot siuke tore uudis

    Need kes neid kivimürakaid tassisid sõid sul küüslaugu suppi ja neid orju kärbas seal oma jagu:S Seal pole mingist asjadest rääkida ega vaevalt orjadele sellist kraami anti ja miks muidu need juudid seal nahhui tõmbasid:D
  23. Süda

    oleneb kuidas kellegil see on ja treenitusest.Kui alles alustasid selle aeroopsega siis võib tõesti nii madal olla aga pikapeale tõuseb.Aga seda taset on päris raske nii sama teada saada.Ma ise olen käinud koormus testi tegemas Tartu Maarjamõisa haiglas.Sealt saad ikka parema ja täpsema taseme!!! Peast on seda raske arvutada ju!!!
  24. T-särk

    Kui keegi ajab lolli juttu, siis teate, et see on alessandro! Nii tahtsid öelda v? ok nali! Minu arust suuremad jutupaunikud jäävad ikka silma Aga vbl peksavad sult selle õige nime välja ma ei riskiks valetada
  25. E- Pood

    Siis kui reede õhta tellid siis jah tuleb esmaspäeval või teisipäeval see kraam kohale.
×