Jump to content

RedFlash

Kasutajad
  • Sisu loend

    32
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

RedFlash viimane päevavõit oli January 23 2013

RedFlash's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

31 Jagab matsu

RedFlash

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 28.08.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Järelpeo flaier Flaierid saadaval üritusel! https://www.facebook...283671031765107
  2. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Luristan praegu jube head peale-trenni jooki ja mõtlesin, et jagaks retsepti Kindlasti kõik siin foorumis on juba suured shake-fännid, aga mina alles avastan enda jaoks toidukordade asendamist. Erinevad asendajad aga tüütavad ära mingi aja pärast, see maitse hakkab jube korduma ja on selline tehislik ja jahune (minu jaoks vähemalt). Bod-e shake-i pole veel proovida saanud, kuna seda veel ei postitata, aga väidetavalt on nii hea, et ei vaja lisandeid, kuid seniks: 1 mõõdulusikatäis shokolaadimaitselist dieet-toidukorra-asendajat (selleks sobib mis iganes, ma pakun, dietmix, aminostar jne) 1 banaan klaas piima (võib ka madala rasvasusega piima kasutada, soja piima jne) pool teelusikatäit kaneeli (annab hea maitse ja muidu hea ja tervislik ja paljude positiivsete omadustega) peotäis jääd Kõik see blenderisse ja sodiks, siis klaasi ja naudi. Mina ise kasutan külmutatud banaane, kuna ämm ja äi käisid turul ja tõid meile 5 kg banaane (!!!) ja peale suurt ahastamist ma avastasin, et need saab ju juppeks lõigata ja siis sügavkülma panna, siis tuleb shake juba kohe hea külm, ei pea eriti jääd panemagi + ei pea muretsema, et kodus pole banaani Kõht on täis ja maitseb nagu maailmaparim magustoit
  3. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Midagi endale ka vaatamiseks ja meeldetuletamiseks, et enam kunagi nii ei teeks 2011 pildi leidmisega oli raskusi, kuna ma olin tuntud kaamerate vältija Niiet poolel teel siis praegu.
  4. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Eesmärk oleks praegusest 97st kg-st liikuda sinna 77 kg peale Ehk siis päris alguse 120st - 43kg. Kui proovida vaiksel liikuda, nii 3-4 kg kuus, siis peaks eesmärk saavutatud saama suveks. Trenni osas: eriti "päris" trenni pole jõudndu, aga hankisin omale koju ellipsi masina ja 3x nädalas sellel rühkides vast saab sama tulemuse, kui ma teeks seda spordiklubis, nädalavahetustel oleks lootust sinna ka jõuda isegi, aga viimase 3 kuu jookul olen käinud ainult 4x Kodus on rohkem trenni tehtud, + jala käimist on iga päev 3-5km, see on ka hea, väldin ühistransporti täielikult Toitumise osas: Algatasin FB-s ürituse: "Jaanuaris saia ei söö!" Millega on liitunud juba 40 inimest Sellega sain oma pühadesöömast lahti ja pidurdasin suurt võikude tarbimist, mis oli valdama hakanud. Ehk siis süsikad tagasi kontrolli alla! Olen juba suht saavutanud ka selle. Järgin seda sama bod-e süsteemi, mis ennegi, sest see tundus toimivat ja kui nüüd 25. jaanuarist saab ka neid uusi sheike eeltellida, siis proovin need ka ära, saab vahetoidukorrad tagasi ja odavamaks ja täisväärtuslikuks Praegu ma söön u 3-4x päevas, aga ilmselgelt võiks ilusti 5 korda tagasi tuua.
  5. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    A, ja mis veel Bod-e asjus. Mulle jubedalt meeldivad uued asjad ja uued asjad on praegu ka tulemas Mitu kuud juba kibelen ja vaatan videosid, tundub hea kraam olevat, kui hammas hinnale peale hakkab, siis kindlasti proovin ära http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oE77fb7FHFQ#! Rohkem infot siin: http://www.vemma.com/bode/overview.cfm
  6. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Ahoi, mina siin! Postitan siis lõpuks ka kauaoodatud BEFORE ja AFTER pildid ja kuulutame need viimased siis ka uuteks BEFORE piltideks, et siit jälle edasi liikuda. Diil oli, et mulle peab see särk selga minema, noh, ega ta ilus ei ole, aga käed lähevad varukatest nii läbi juba, et ei pitsita verd kinni Kui Arnold selle särgi andis mulle, siis Ott hüüatas: "See särk talle küll kuidagi selga ei lähe!" No, läks enam-vähem juba:) Aastalõpp oli hullumeelne tööde osas ja ka nüüd aasta algus, mitte, et nüüd midagi paremini on, aga ma hakkan juba kohanema, inimene harjub kõigega. Enne olin harjunud kodus 4-5h päevas tööd tegema, nüüd teen kontoris 10-11 Kaal on hetkel olnud suht stabiilne, jõuludesöömaga sain 3kg juurde (ok, terve detsembriga siis), aga nüüd jaanuari esimeste nädalatega jälle ilusti maha see sama 3kg, niiet olen seal, kuhu ma teid jätsin septembris Olen ennast uuesti kokku võtnud ja tegutsen nüüd edasi eesmärgi suunas.
  7. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Kui kellelgi vähegi aega või huvi on, siis täna kell 18 Shnelli hotellis jagan oma programmiläbimiskogemusi http://www.fitness.e...tav-ohtu-tasuta
  8. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Programm läbitud ja kaalulangus 12,5 kg!!! KMI: 28.96 (enne 33) cm-de kadu: WAIST: Original: 117" Current: 99" Total Lost: -18" HIP: Original: 132" Current: 118" Total Lost: -14" Lõpuspurt oli vinge, jätsin selle igapäev iga söögikord süsivesikud muidugi vahele, sõin lihtsalt iga päev natuke rohkem süsivesikuid ja tulemus -2,6 kg Kõik ootavad huviga pilte kindlasti, katsun pildid homme postitada, täna pole kahjuks kedagi, kes pilti teeks Meelitan homseks sõbranna koju endale Üleüldiselt olen Bod-e toodetega väga väga rahul! Soovitan kõigil proovida. Ma ise suhtusin küll alguses suhteliselt skeptiliselt sellesse programmi, kuna igasuguseid asju on proovitud ja tavaliselt kaob püsivus esimese paari nädalaga ja on juba tahmine oma tavaliste eluviiside juurde tagasi minna, aga see toode tundub tõesti töötavat. Ma pole endiselt päris jälile jõudnud, milles seisneb Burni kaalulangetuslik iseloom, aga mida ma omal nahal tunnen, siis see kohe kindlasti vähendab igasuguseid magusa- ja burxi-isusid, annab vajalikul hetkel energiat kehale ja isegi teeb väsinud pea selgemaks. Kui ma suutsin aasta algusest esimese poole aastaga omal käel langetada 10 kg, siis 3 kuuga 12,5 kg on ikka midagi hoopis muud Tahaks loota, et järgmine 3 kuud langeb kaal veel sama palju, vaatab, kuidas see ilma Bod-eta toimib. Bod-e on teinud minu jaoks lihtsamaks selle eluviisimuutuse- portsjonide vähendamise, trenni hulga suurendamise ja tasakaalustatud toitumise. Ma ei ütle, et see on imerohi, ise peab ka kõvasti pingutama, aga see kindlasti aitab kaasa, keha annab peale juba teistsuguseid signaale, pole vähesema toidukoguse juures pärast surmanälg ja õhtuseid õgimishooge või väsimust. Mina ise arvan, et see 12-nädalane väljakutse ongi selle jaoks, et ma saaks oma toitumise paika, et ise edasi minna ilma toote abita ja et see alguses ei kujuneks nii raskeks, et oleks kohe tahtmine käega lüüa, nagu tavaliselt Jätkan kindlasti ka peale programmi lõppu postitamist, et ise ennast joonepeal hoida ja teisi ka innustada. Kui kellelgi on programmi või toote kasutamise kohta küsimusi, siis võin kindlasti vastata oma kogemuse põhjal nii palju, kui ma oskan Praegu ei taha teema algusesse keridagi ja seda esimest pilti vaadata Postitan siis homme uued!
  9. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Eelviimane nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,6 kg, kokku 9,9 kg Ei ole päris 10 kg veel, aga peaaegu Nüüd käsil viimane nädal, mis on üleni süsikanädal, loodan, et sel nädalal tuleb ka ikkagi teatav langus, aga eks näis. Trenni olen teinud iga päev, lisaks kõndimisele siis ka BodyRock ja rattasõit, tunne on väga hea. Burniga olen nii ära harjunud, et ei teagi, kuidas nüüd edasi ilma hakkama saab, peab saama. Pidin ka burni konsentraadi kohta kirjutama: minu meelest see konsentraat on tõhusama-otsesema efektiga kangem kraam. Purgi burn ei anna otseselt kohe mingit muud tulemust, peale energia ja kõhutäitmise, aga konsentraadiga hakkab kohe kõhus urisema ja on tunda, et seedimine hakkab tööle, niiet olen vaadanud, et on hea hommikul konsentraati kasutada ja päeval siis purgi burni juua. Mõtlesin, et peaks sel nädalal kusagil ka kehakoostist mõõtma, et rasvaprotsenti vaadata, kevadel oli 27, et huvitav oleks, palju nüüd on. Ettepanekuid, kus saaks seda teha kõige lihtsamini?
  10. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Tere ilusat hommikut! Kümnes nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,7 kg, kokku 8,3 kg Väike motivatsioonipilt netist: Oleks tahtnud sünnipäevaks saada kaalunumbri 2 kohaliseks, aga päris üle oma varju ka ei saa hüpata Olen märganud, et nädalad käivad vahelduvalt- 1 nädal langus suurem, teine jälle väiksem natuke. Teine tähelepanek on see, et otsene rämpstoiduisu on ka nagu kadunud- mõtlesin, et luban endale sünnipäeva puhul väikse burksieine, aga isegi eriti ei ole isu, tegin putru hoopis ja jõin just ühe Burni Kartsin, et kui ma olen üksi kodus ja keegi ei näe, mida ma söön, siis ma langen mingisse rämpsusöömisauku, nagu on kunagi korduvalt juhtunud Et suur pakk krõpse ja siis liiter dipikastet ja pikali diivani peal terve päev, aga tundub, et Bodega on "halva toidu" isu kadunud. 2 nädalat veel programmi ja ootan huviga, kuidas organism peale programmi lõpetamist edasisele kaalulangusele reageerib, kõik eeldused edukaks progressiks on olemas
  11. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Üheksas nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,2 kg, kokku 7,6 kg Pidin juba eile postitama, aga ei jõudnud, tööd on nii palju... Samas on tore näha, et töötegemine ei sega kaalulangetamist Tulemusega täitsa rahul. Sain ka reede-laupäev BodyRocki lisaks kõndimisele kavasse mahutatud, järgmisest nädalast katsun iga hommik ka selle 20 min leida, et BodyRock läbi hüpata. Kuna mind jäätakse kuuks ajaks üksi koju, saan täielikult enda toitumisele ja treeningule pühenduda, las need tolmurullid veerevad vahelduseks natuke rohkem
  12. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Kaheksas nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,2 kg, kokku 6,4 kg Läks nii, nagu ka eelmise süsikanädalaga, et suurt langust ei tulnud, aga seda ma juba ootasin ette, cm-e on kahe kuuga kukkunud küll: vöö: -12 cm puus: -12 cm Kõht ei taha eriti kaduda kuhugi, aga see vist ongi viimane, mis läheb, kui läheb Trenn on viimasel nädalal asendunud 40-50 min jala käimisega olude sunnil, kuna tööd on jube palju. Katsun bodyrocki ka tagasi graafikusse mahutada, kui natuke vaibub see töötulv. See nädal jälle tavaline süsivesikuvaene periood, niiet kaal peaks ka jälle edukalt edasi liikuma hakkama, eriti ei morjendagi see, kui 1 nädal kaalunumber kilo väiksem ei ole, peamine on lõppeesmärk Olen avastanud, et päev läbi aktiivselt ringi rahmeldades, lisaks ka veel niisama otseselt jutti 2x 25 min marssimisele, läpakas seljas, läheb toss ikka päris välja, aga kui u kella 17-18 ajal teine burn ära juua, siis tuleb energia tagasi, niiet midagi selles joogis on Olen nüüd ka olude sunnil käinud iga päev linnas lõunat söömas, kuna olen töö asjus vanalinnas ja jube raske on leida normaalset toitu. Mitte, et kiusatusi oleks palju, vaid et saada kusagilt selline ports, mis ei ole mammutile mõeldud, on jube keeruline. Üks variant on solarises lidos salatilett, kus saab 2 euri eest endale ise salati komplekteerida, teine on Xpress Deli, kus saab võiku asemel kõik selle, mis võikuks käib ka salatina võtta. On kellelgi veel kogemusi, kus kesklinnas normi hinnaga parajaid süsikuvabu portse saab? Ja inimesed söövad jube palju korraga ikka, ei ole enne seda sellise pilguga jälginud- suhe on 1/10 salatit, 2/10 liha ja siis ülejäänu koosneb suurest friikakuhjast ja rasvasest koorekastmest + supp-magustoit-limonaad. Kas need inimesed teevad tõesti nii palju trenni, et ei ole veel hiigelsuureks paisunud?
  13. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Seitsmes nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 0,7 kg, kokku 6,2 kg Nädal on läinud täiesti rahulikult, rütm on sisse harjunud, ei kooki, ei alkoholi, ei rasvast toitu See nädal tuleb jälle süsivesiku nädal, iga päev saab süsikaid süüa Järgmine nädal on 2 kuud täis, siis jälle mõõtudest ja pildid!
  14. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Kuues nädal möödas ja kaalulangus sel nädalal 1,2 kg, kokku 5,5 kg Pool programmist juba läbi, aeg lendab. Kohe, kui nr 5 ette lööb, on parem tunne Alla viie on vähe, aga üle on juba palju. Kokku siis kaalulangus 15,5 kilo, kui arvestada aasta algusest saadik. Rütmiga olen täiesti ära harjunud, ei ole eriti mingeid lisaisusid, rohkem moe pärast olen öelnud inimestele, kes jäätist ja kooki söövad kõrval, et "tahaks ka", muidu äkki tundub kahtlane See, et ei saa grüünes peesitades siidrit juua on muidugi suve puhul raskendav asjaolu, aga alkoholist olen ka nüüd juba 4,5 nädalat täiesti mööda vaadanud ja tulemus on ka kohe olemas. Sain selle kuu Bod-e kastiga ka Burni konsentraati, mida ei olegi veel proovinud, proovin selle ka ära õhtul. Ma oletan, et see on samasugune, nagu tavaline Burn, ainult et ilma mullideta, ise tuleb vett juurde panna, sama, mis Bod-e Cleance ja Bod-e Restigagi. Vasakul konsentraat ja paremal tavaline Burn Alustan sel nädalal teist Cleance kuuri, mida on soovitatud ka 1x kuus läbi viia 7 päeva järjest.
×