Jump to content

piretlangsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

piretlangsepp

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 12.03.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female

Viimase Profiili Külastajad

3 480 profile views
  1. Alice missioonil: offseason!

    Hei! Kuidas see ePrisma on muidu kui juurikaid ja puuvilju tellida- kas need on okeid värsked ja liha puhul kuupäevad ja kõik ok?
  2. Henrikix blogi

    Sefiir ja moos on nagu parem variant jep
  3. Henrikix blogi

    "- Trenni ajal - 43g Haribo Strawberry Sour komme" ma sõin ükskord sefiirikorvikesi trennis hahaha
  4. Aga pikemaajaliselt puhtalt kaloraashi vähendamise dieet- how low can you go?
  5. Annika Pärteli BLOGI

    CEP teemal, ise kasutan haiglas öövahetuses, hoiab ära säärelihaste krambitamise ja jalad ei väsi nii kiiresti
  6. Intermittent fasting

    JungaTroll, nüüd kus sa mainid siis olen ka seda külmatunnet täheldanud, eriti kui mingil põhjusel on 1 toidukord päevas olnud, aga isegi kahe toidukorraga tekib. Mulle pole fasting väga mingi piin või väljakannatamatu asi, kuna enamasti söön niikuinii ainult rasvu ja valku, selle peal on lihtne päeva õhtusse saata vahepeal söömata, ma ei oska ainult öelda kuidas oleks kui oleks rohkem süskarite ja valgu peal..
  7. Intermittent fasting

    Ma enamuse ajast hoian söömise "akna" circa 7h peal, söön hommikust 11-12 aeg ja õhtust 6-7 aeg ja kõik.. peamiselt mugavuse pärast, tööl on kiire koguaeg ja pole aega iga 2-3h tagant käia nosimas.. Kask- täheldan sama, hommikul keskendumisvõime palju parem tööl ja trennid on ka paremad, oled nagu rohkem kohal ja fokusseeritud. mingit nälga hommikul ei ole. aga must kohv läheb küll mul sinna fastingu sisse:-)
  8. Peep Reinart - Minu tegemised

    Edu!! jälgin pilte&blogi ja supervorm on
  9. Olimp Team - Tatjana Kurilova

    Super vorm, vaatasin alguse pilte ja näha on, et geneetika on laksu näkku saand- õlavööde on tubli arengu teinud (ma usun et sellele keskendusid kõige rohkem?) edu!
  10. Martinkink blogi

    jep mul kapp täisteramakarone, riisi ja tuunikala konserve täis juhuks kui ei jõua poodi minna ja vaja kiirelt fixida midagi
  11. head pick-up-line palun

    whats cookin good lookin
  12. Tagumik trimmi

    Tee kasvõi kummilindiga, otsi googlest harjutusi exercise band glutes vms, annab natukesegi rohkem koormust kui täitsa ilma raskuseta teha
  13. Toidulisandid internetist

    Lihtne, telli euroliidust väljastpoolt pakk kogusummas üle 21.98 eur ja ilma gift märgita muidu internetis deklareerimist ei soovitaks ilmselt vaenlasele ka..
  14. Toidulisandid internetist

    deklareerisid ise netis v tegi toll/dhl ära?
×