Jump to content

Silvar Fast

Kasutajad
  • Sisu loend

    98
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik Silvar Fast postitused

  1. Silvar Rückenberg

    Ott andis oma sportlaste ettevalmistumisega alustamise kaardistamisega pildis hea idee.Plaan siis panna ka oma inimesed enne jõulu poseerima ja vaadata üle vorm ning algne stardiplatvorm.Ja mis võiks olla parim aeg , kui enne jõulupidustusi.Pärast hea ennast sportlastel isegi analüüsida, kui palju sai aastalõpuga patustatud ;-)
  2. Silvar Rückenberg

    Esimesed päkapikud Fast toidulisandite näol on kohal.Oras on olnud hea sportlane ja et see ka nii jääks, annabFasti päkapikk mehele tuult tiibadesse, et see ka peale jõulu ja aastavahetuse söömisorgiaid sama lennukalt jätkuks.Orast aitab selles Fast Weight Loser ja Fast trennieelne erguti Boom!
  3. Silvar Rückenberg

    Homme plan jälle spordilainel tegus olla, Estaga ja Edmundiga uus ka a teha.Nuunioride uue mehe Danieliga poseerimine, kindlasti panen huvilistele sellest ka mõne paremad pildid.Lisaks teen ka esimese korraliku poseerimise naise Evaga. Kindlasti sellest ka paremad palad toon teieni, et saaksite anda hinnangut, kas toome ka lavale ;-) Juba esmaspäeval tuleb Fasti kaup, et saab teami sportlastel ka musid magusaks teha või kellele mis kehale vajalik.Näiteks Hr Kristjan Orast tuleb kostitada Fast Weight Loseriga, et juba varakult mees ke adisteks võistlusteks joonele saada.Fast Weight Loser väldib, et meest kogemata jõulupõssa pähe lauale ei aetaks :-D Jne jne kellele mis Fast sussi sisse toob, aga naeratuse luban kõigile nägudele tuua ;-) Homse pildistamiseni siis ;-)
  4. Silvar Rückenberg

    Minu Ingel! Täna aasta tagasi sai minu elu valgust ja selgust täis.
  5. Silvar Rückenberg

    Nagu lubatud sa proovisin täna ära Oti proteini kohupiimakreemi.Kiidan mõlema käega heaks, vahelduseks jaeturul väärt asi. Mitte ainult kõrge valgu sisaltus ei tee asja heaks vaid ka vähene süsivesikute kogus.Minu jaoks tegi eriti meeldivaks asja see, et väheseid süsivesikuid ei olnud asendatud magusainetega.Soovitan soojalt mitte ainult tervisetootena, vaid ka võistlusdieedi vahepalana või õhtuseks süütuks magustoiduks maiasmokkadele. Ilma liialdamata väga positiivne üllatus!
  6. Silvar Rückenberg

    Tänase päeva prioriteet on ära maitsta tervislikud ja kõrge valgusisaldusega Oti kohupiimakreemid. Reklaam ja jutt on küll väga ahvatlevad.Ootused on kõrged ;-) loodame, et saab uue na maitsva toote lisada oma toidusedelile ;-)
  7. Silvar Rückenberg

    Enda isiklikust treeningust nii palju, et trenn 4 korda nädalas.3 korda nädalas õlga, 2 korda nädalas selga ja rinda ja korra nädalas jalga. Väljaarvatud jala päeval, treenin 3 lihasgruppi treeningul.Aeroobne on 4 korda nädalas.Oma nõrkusest ja tagasilöökidest olen väva hästi taastunud. Lisanditest hetkel kehas Olimp Tribusteron ja raud.Lisaks veel asparkam.Loomulikult vahepaladena Fast Protein Water ja õhtuseks maiuseks Fast Pudding. Fast Bcaaga on kitsas käes, aga viimased korrad on veel olemas, nii, et peab vastu, sest Eleri lubas nädalalõpul Fitshopist suure Fast toidulisandite jõululaadungi teele panna;-) ja mis võiks olla veel parem vahepala raskele jõulusöögile, kui maitsvad ja tervislikud Fast toidulisandid.
  8. Silvar Rückenberg

    Tegemistezt nii palju, et eile sai Meinartiga üheskoos trennis olla, mees kasvab nii, et mühiseb ja erinevalt " klassikalistest" massikogujatest, pole tema oma kuivuses järgi andnud.Mehe kaal 78 kg ja hetkel käsil jõu tsükkel.Nagu ka ise, olen kasvatanud väärilise järglase, kes januneb Fast Bcaa järgi.Fitshopist on kaup tellitud ja Meinart sa ei pea enam kaua ootama ;-) Nädalavahetusel plaan kohtuda Esta ja Edmundiga, et plaan paika panna na sihipärast tööd alustada.Estaga on plaan teha väikseid korrektuure, natuke siit ja sealt ning puhkuse ja töö vahekord paika.Estal lihtsalt kogemust ja tehtud tööd juba nii palju tehtud, et suurimad võidud tulevadki nüansside muutmistega aga need tulevad.Edmundile tahaks uues kavas esitada korraliku väljakutse, et mees saaks nautida nii keha, kui ka vaimu piitsutamist;-) Tü Aski aastatega tekinud tuumikuga tahaks veel enne jõule teha ühise heateo vereandmise näol ning väike ja mõnus lõõvastav koosviibimine, sest koos oleme me tugevad.
  9. Silvar Rückenberg

    Aga kui ma selle kapsarauaga kellegile üle küüru annan, kas siis rotid veel midagi ära viivad. Jõuluvana vist neile enam ei tule ;-)
  10. Silvar Rückenberg

    Hoolimata rahu ja pühade ajast, algasid need mulle natuke kurvalt tõdemusega, et inimesed ei ole ilusad ja head.Keegi rajakas on keldriboksi sisse murdnud.Naljakas, et murdja peab olema oma maja inimene, sest kelder korraliku turvaukse taga aga seest boksi taba purustatud.Ei ole agressivne, aga selliste puhul kui kätte saaks teeksin omakohust! Selline kena advent. Helgema küle pealt toob advent ja jõuluaeg meelde magusaid mälestusi Fast Piparkoogi puddingust.
  11. Silvar Rückenberg

    Kena ja karget esimest adventi kulturismi ja fitnessi sõpradele!Ärge piparkoogidega üle pingutage ja esimese advendi puhul oleks mõistlik üks korralik ja tugev treening.
  12. Silvar Rückenberg

    Reede puhul ja Janari pideva muretsemise tõttu valmistas naine mulle Fasti Proteini puddingust pudingu-marja piruka. Nüüd võib vend ka rahus hingata, sest tõestus,et minu laual on puhas tervis on suisa pildis.Soovitan ma teistel proovida ja katsetada tervislike komponentidega muidu mitte nii tervislikke retsepte ;-)
  13. Silvar Rückenberg

    Täna siis tegus päev seljataga,enda treening, poseerimine ja vormi kontroll. Danieliga, kes astub üles kevade juunioride klassis sai tund aega keha väänatud ja poose õigeks seatud.Juba vaikselt hakkab asi ilmet võtma, hindeks 2, et arenguruumi oleks.Naljakas on ikka ja jälle näha uusi mehi, kes ei suuda imestust ja hämmingut variata, kui raske see poseerimine on :-) Lavalt paistab kõik nii lihtne ja mehed veel naeratavad ka :-) Punkt üks; raske peabki olema ja punkt kaks ; harjutamine teeb meistriks.Kulturism ja fitness on illusioonide ala ;-) Teiseks sai tehtud vormikontroll ja algne poseerimine Hr Savisaarega, et alustada lahingu ettevalmistust ;-) Mees on teinud korralike järelaitamisi jalgadele(jutt käib Siimust, mitte Edgarist) ja õlale.Järgmine nädal istume pikemalt maha, et valmistada ette strateegia, kuidas viia parim vorm ja kompositsioon lavale.Sellest juba pikemalt tulevikus ;-)
  14. Taavi Merisalu Blogi

    Kreatiin kreatiiniks, aga mina ootan ja loodan, et Siim saab kevadel koos Taaviga lahingut lüüa. Taavil jäi minu silmajärgi 2 kilo sama kuivuse juures reaalse võistluskaalu varu. Dieet natuke veel targemalt ja keha kuulavamalt teha, oi kus oleks kevadel mida oodata :-)
  15. Isegi plaanin juba sünnipäevaks lapsele raamatu osta, omasid tuleb ikka toetada, eriti kui tegemist on hea asjaga ja kasu mõlemapoole. Sul jah karm ja pikk hooaeg, aga ala armastajana ootan põnevusega sinu kevadist hooaega.Näha oma meest suurimatel kommerts võistlustel ja kõrges konkurentsis oleks vägagi meeli kõditav ;-) Edu lahinguarsenali ülesehitamisel!
  16. Silvar Rückenberg

    Tuleb ausalt tunnistada, et paar jõulu lisakilo on aastaringselt mõnusaks kaaslaseks ;-) Kuidas sul on hirmudega soko hunt :-D
  17. Silvar Rückenberg

    Kuna Reede õhtu ja täna trenni vaba päev siis sai tehtud selle aasta esimesed piparkoogid. Mitte lihtsalt selle aasta esimesed, vaid esimesed piparkoogid,mis sai kalli tütrega esimest korda koos meisterdatud.Peale raputame lumevaibaks piparkoogikestele Fast Protein Puddingut, et oleks veel väike tervislik nüanss ka kirsiks tordil :-) Jõulud ja peretraditsioonid alaku:-)
  18. Silvar Rückenberg

    Suurepärane uudis Fitshopi on tulnud taas jälle pika ootamise peale müüki Fast Bcaa.Peale selle, et on tõhus abivahend korrmustest taastumiseks ja lihase ehituseks, on ta ka suupärane sellepärast, et tabletid ei ole liiga suured ja ei jää söögitorusse kinni nagu enamike toidulisandite puhul :-)
  19. Silvar Rückenberg

    ;-D
  20. Silvar Rückenberg

    Ja ometi on meie peres Janar see ilus mees, keda on pärjatud voorusega nagu seda on ilu :-D
  21. Silvar Rückenberg

    http://naine24.postimees.ee/3402095/vaata-ja-opi-seitsme-lihtsa-jousaaliharjutusega-parimasse-vormi Nii tuli kaanepoisi roll juba varases nooruses minu peale :-) Ja teenin rasket kaanepoisi leiba :-) Aga kui vaja siis tuleb ka modelli tööd teha, nii, et olen avatud pakkumistele ;-) Siivutute pakumistega mis Otile ja Imrele tehtud on , ma vast kaasa ei tuleks...no kuna lihtsalt pole nii ilus mees meesinterneti aktideks ;-)
  22. Silvar Rückenberg

    Loomulikult suured tänud kõigile sportlastele, EKFL-le, treeneritele, Fitshopile, Fastile ja teistele sponsoritele, kes ala edasi viivad ja arndavad ning hea käekäigu eest hea seisavad.2015 aastal saadud medalid on kõigi medalid, kes on asjasse oma panused andnud nii füüsiliselt, kui vaimselt. Loodame, et tulevane 2016 aasta tuleb sama edukas, et vastasseisud oleks ausamad ja dopingust puutumata ning, et hindamised üheselt mõistetavamad ja subjektiivsusest liigutaks sammukenegi objektiivsuse suunas.Püüe selle poole oleks juba võit;-) Kõigile sportlastele veelkord tänu, jõulud on ukse ees, kuid kevad pole ka enam kaugel :-D
  23. Õnnitlused kõigile sportlastele, kõik olite tublid ja olete kuhjaga ära teeninud aplausi ja puhkuse ;-) Sest jõulud on ukse ees ja kevad pole enam mägedetaga:-)
  24. Silvar Rückenberg

    Loomulikult on ka olnud tagasilööke, mis on selle niivõrd subjektiivse ala puhul täiesti normaalne.Tihti ei sõltu tulemus ainult heast vormist, vaid sellest, kellele mis meeldib ja kuidas käesoleva aasta trend ette näeb. Kõige parem meel on mul uute huviliste ja võitlejate tuleku üle. Näen, et kevadiseks lahinguks on väed tihenenud ja rünnakurühm on arvukas.Kui sügisel võitsime kvaliteedis ehk siis 4 EMV tiitlit, siis kevadel tuleb lisaks kvaliteedile ka massi ;-)
×