Jump to content

urmasg

Kasutajad
 • Content count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

urmasg last won the day on August 9 2012

urmasg had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutraalne

About urmasg

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/07/1971

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://urmasgratshkov.vemmaeurope.com/
 • Skype
  urmas.gratshkov

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

  Bod-e shake nüüd eeltellitav! http://fitshop.vemmaeurope.com/
 2. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

  Oodatud Bod-e shake'i saab 15.veebruarist eeltellida. Oli endal võimalus möödunud nädalavahetusel Bod-e shake'i maitsta ja võin öelda, et ma polnud varem, nii head shake'i maitsta saanud. Rääkimata toote sisust ja kvaliteedist.
 3. Kyäni

  Tore ju. Mulle meeldivad ka marjad, vägagi. Ja keemilise maitsega vedelikke ei maksa osta.
 4. Kyäni

  Suht mõttetu on asetada ühele pulgale mingi valmistoote ja hunniku erinevate marjade kasutamist. Värsked marjad võivad olla ju paremad, aga tulemus sõltub lõppkokkuvõttes ikkagi sellest, kas Sa neid endale ka igapäevaselt sisse sööd. Enamik inimesi suudab heal juhul muuta harjumuseks mingi toote igapäevast tarbimist, aga kindlasti ei hakata igapäevaselt endale külmutatud marju näost sisse ajama. Ei loe, mis on teoreetiliselt võimalik, vaid mida tegelikult tehakse. Ei näe siin erilist seost kadaklusega, lihtsalt samaväärseid tooteid kohalikust toorainest ei ole. Ise Kyänit ei tarbi, kuid ei imesta üldse, et tarbijate vastuvõtlikkus külmetushaigustele väheneb.
 5. Piim on kole, milk is evil, mkay?

  Minu arust on oluline, et inimene õpib oma organismi tundma, kuulama ja aru saama, mis talle sobib ja milmääral.
 6. Lihtsalt kaalus juurde vaja

  Tavaliselt tuleb kaal kergemini juurde, kui süüa süsivesikuid ja rasvu korraga samal toidukorral. Eelpool mainitud tume šokolaad kuulub siia kategooriasse. Oled proovinud näiteks halvaad süüa? Sisaldab palju rasvu, süsivesikuid aga ka proteiine. Mulle endale maitseb üks leedukate valmistatud halvaa, mis läbipaistvas pakendis. 300grammine pakk annab ca 1500kcal ja see päeva jooksul ära süüa, ei valmista minule küll mingeid probleeme. Seda küll igas poes pole saadaval. Vähemalt Keila Rõõmukaubamajas on seda alati. Ei ole hullult magus, parema maitsega kui Marmitoni omad ja sisaldab valke ka minu teada rohkem. Olen endale teinud harjumuseks igal hommikul korra ka kaalu pealt läbi käia. Kui eelmisel päeval on endale üks halvaa laks lisaks lubatud, siis see avaldub kohe ka kaalunumbris.
 7. Magusaisu

  Lühiajaliselt võid ju tahtejõuga keha reaktsioone alla suruda, aga pika-ajaliselt ei ole see mõistlik. Tasub ikka selgusele jõuda, miks sellised soovid tekivad ja siis põhjused kõrvaldada. Magusaisul võib lisaks toitumisele olla ka emotsionaalsed põhjused. Ebakindlus, rahutus, mingid hirmud jne panevad otsima asendustegevust, mis paneks ennast hästi tundma ja süsivesikurikkad toidud täidavad oma rolli väga hästi. Kui see ainult kehakaalule ei hakkaks mõjuma . Olles emotsionaalselt tasakaalus ja toites oma keha mitmekesiselt, selliseid isusid naljalt ei teki.
 8. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

  Loodetavalt varsti siia postitus ka tuleb. Laura on tööde kuhja alla mattunud. Vahepeal võib vaadata Chris Powelli, Bod-e programmi looja 9 videot Cut Your Carb Cravings in One Week , mis ta dr.Oz'iga koos tegi.
 9. Vitamiinid

  Eks siin ole vahe sees, kuhu need uuringule saadetakse. Kõik ei saa endale kahtlast mängu lubada. Hea nimi maksab ka midagi. Tasub labori tausta uurida. Samuti on minu teada umbes 10% USA toidulisandeid tootvatest firmadest andnud ennast riikliku kontrolli alla. Et korra aastas tulevad riiklikud kontrollid sisse ja kontrollivad kogu tootmistsükli üle alustades toorainest kuni lõpptoodanguni välja. Kui ajada kvaliteeti taga, siis tasub eelnevalt kodutööd teha. Ja vaevalt ka kõige odavamaid tooteid eelistades kõige parema kvaliteedi saad. Kuigi ainult hind ei pruugi ka näitaja olla.
 10. Metabolismi käivitamine

  Põhimõtteliselt rääkisid samast loogikast, mille alusele on ka Bod-e programm üles ehitatud. Süsivesikupäevi on küll 2tk nädalas - iga 3. päev ja kõrge süsivesiku nädal on iga neljas nädal. Tundub, et Bode- burn aitab protsessile tuntavalt kaasa. Selline kasutajate kogemus.
 11. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

  Kõik, kes Bod-e programmi läbi teinud, saavad saata oma andmed ja nende vahel loositakse välja põnevaid auhindu. Kaalulangetajate Euroopa finaalis on ka kaks eestlast. Kliki pildil, otsi nad üles ja anna oma hääl nende eest! Meil on ju hea meel, kui keegi on midagi väärtuslikku (loe: tervist) saavutanud ja saab selle eest auhindu
 12. Metabolismi käivitamine

  Selleks, et kaalulangemine kinni ei jookseks, kasutatakse näiteks süsivesikute tsüklilist tarbimist. Uuri Bod-e programmi ja loe Laura blogi ja saad pildi ette, kuidas programm toimib. Seda, et programm toimib, saab näha ka siit piltidelt: http://vemmabode.com/challenge/finalists Seal ka kaks eestlast, kelle poolt võib hääletada
 13. Kõrge vererõhk

  Võin oma praktika alusel lisada, et Vemma tõmbab mõnuga vererõhu alla, kellel see kõrge on. Ja võib suht lühikese ajaga. Seda vaja eriti jälgida, kui võetakse vererõhu alandajaid.
 14. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

  Üks lugu sellise muutuse kohta. ABC kanali pealt USA's näeb Extreme Makeover Weight Loss edition'it, mida Chris Powell veab.
 15. Kõhukinnisus vitamiinidest

  Lihtsalt kasuta toidulisandit, mis hoiab ka seedimise korras ja annab sama-aegselt kõik vajalikud vitamiinid. Tabad 2 kärbest ühe hoobiga.
×