Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Sinu tulemused?

    Täna tuli Smolov'i kava sees 3X265kg.Kahe nädala pärast saab kava otsa ja loodetavasti tuleb 300kg ära kah.
  2. Mida arvate jõunäitajatest?

    Asi väga paigast ära.Kükk--jõutõmme lihtsalt nõrgad surumisega võrreldes, peaks olema ~50-60kg rohkem. Soovitaks Smolov'i kükikava.
  3. probleem kaalutõstmisega

    Jama. Korras toitumist ei asenda miski.
  4. Jooksmine.

    Ja mis mõte on siis üleüldse maitsestama kohupiimal, kui ise temast kaloripomm valmis miksida? Massilisaja või?
  5. Jooksmine.

    Mida iganes.
  6. Jooksmine.

    Ära aja jama. Solk on igasugune maitsetu või halva maitsega löga, mida eriti just naised armastavad kui kaalu alandavat.Et kui maitsetu, või vastik, siis kasulik. Eriti on mulle arusaamatu maitsestama kohupiima fetisheerimine;kuna see saepurutaoline ollus muidu alla minna ei taha, siis kallatakse ta üle suhkrute-mooside-hapukoorte-rosinatega ... või kõigega korraga ... ja kujutatakse ette, et käib 'irmus kaalualandamine ...
  7. Jooksmine.

    Korras toitumine ei tähenda solgi söömist.
  8. 1.Peeglist.Endomorfina on seal pea kohe näha, kui söömisega midagi valesti. 2.Kava tulebki aeg-ajalt muuta, samuti ka kava ülesehitust.
  9. Jooksmine.

    Taolise menüüga kipub rasvaprotsent kasvama jah.
  10. Treening kava ning muu sellega seonduv

    Kutsu sõber kaasa, las tema teeb kava, sina mõistuse piires harjutusi, mida tead. Kevadel vaadake ...,
  11. Kui sööd, siis söö teadlikult !

    Räägi palun teistele kah, mida halba on võis, hapukoores, rasvases kohupiimas ... 'irmsasti tahaks teada, miks siukeste asjade vältimine tervislik on,
  12. Kui sööd, siis söö teadlikult !

    Ahahh. Nagu ma aru saan, on siis peamine, et toit oleks võimalikult maitsetu ja rasvavaba.Sel juhul soovitaks teema-algatajele kuiva saepuru ... Mina ise eelistan rasvast rosinatega kohupiima, võimalikult rasvast hapukoort, samuti ka võid - eriti just praadimiseks - ja soovitan neid kõigile, kel ülekaal ja soovivad sellest vabaneda.
  13. Kõikvõimas KÜKK

    Just nii ongi. Lisaks võiks teha kükki jalad rohkem laiali - väheneb koormus nii põlvedele kui alaseljale, koormust saavad rohkem lihased reie tagaosas ja siseküljel,samuti tuharalihas.Nii et ümberõppimine võtab veidi aega. Ja "ass to grass" nii muidugi ei küki, Mis puutub poolkükki, siis hullemat põlvelõhkujat mina küll ei ta ...,
  14. Mida pigem piirata, kas rasvu või süsivesikuid?

    Ära jama.Ntx minu puhul tähendaks see kas istumist poonäljas või kehakaalu kiiret tõusu. Protsendid minu puhul siis orienteeruvalt 30-35%;35-50% ja 20-35% - vastavalt vajadusele.Seleta nüüd mulle ära, miks peaksin äkki süsivesikuid hoogsalt laadima hakkama?
  15. tõusev kaalunumber...

    Pole probleemi - lisa avokadot salatile.
  16. tõusev kaalunumber...

    Kangesti tahaks teada, mida on üle keskmise positiivset praktiliselt rasvavabas menüüs? Kas on ilmunud mingi uuring, mis väidab, et rasvad tuleb menüüst eemaldada?
  17. 23a kaalust juurde

    Kaalu saab juurde süües ...,
  18. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

    A sa telhhvi naistekas oled oma muret kurtnud - naised on suurema empaativõimega, vat võtavad asja käsile ja ... ,
  19. Kõhulihaste tehnika

    Mul tekkis täpselt sama küsimus - kuidas saab lihas, mida pingutatakse, olla vabalt,
  20. Kaalust alla kiiresti.

    Saab ikka, kui vaja.Sina aga pööra tähelepanu sellele, et rahvas aru saaks, millest sa üldse räägid, siis enam stiil või ütleja isik ei loe ... kuniks - ega niiviisi see inimesest staatuseks muutumine käibki - sind hakatakse tsiteerima kui autoriteeti ...,
  21. Kaalust alla kiiresti.

    Su sõimule isiklikult minu aadressil ei vasta. Mis puutub sellesse, et sinuga ei nõustuta ... jaaa ... ,mulle tundub kah, et kui sa väidaksid, et lumi on valge, siis peagi oleks 90% voorumlastest arvamusel, et küllap on lumi ükskõik mis värvi, ainult mitte valge, Sa kas ei oska või ei taha selgitida asju nii, et mitteasjatundjad aru saaksid.Ja kui sinust ei saada aru, siis sa ärritud, hakkad sõimama ... A tglt mul suva.Ei viitsi rohkem. Quid ad rem ...,
  22. Kaalust alla kiiresti.

    Jajaa.Kuidas sinu aju töötab - seda pole isegi uurida vaja, see on niigi selge. See, kes sinuga nõus ei ole - see on loll mis loll. Ja peamisteks argumentideks on sõim, räuskamine, kriiskamine, et kui tark oled sina ja kui lollid on kõik teised.Sest sina loed uuringuid, Tüüpiline tatti pritsiv wannabe - on kusagilt midagi lugenud ja nüüd lõugab. Vata, Fred Antson on sellepärast Fred Antson, et ta oma väiteid argumenteerib ja selgitab nii, et ka mittespetsialist saab aru, millest jutt.Sinul puuduvad selleks teadmised ja oskused.Sellepärast tema ongi Fred Antson, sina aga sõimlev tühikargajast wannabe. Jõudis kohale?
  23. Kaalust alla kiiresti.

    No siis oleme me lausa õnnega koos:meil on voorumis inime, kes on targem kui kõige respekteerituim ja targeim inimene mingis valdkonnas, kes suudab hinnata, millal kõige respekteerituim ja targeim inimene mingis valdkonnas räägib õiget juttu, mil ajab suust välja totaalsest lollust. Nii saame ka meie, tavainimesed, teada, milline uuring on õige, milline jama. Ainult et ... mida krdit need uurijad üldse oma uuringutega jamavad, miks nad kohe sinu poole ei pöördu ja ei küsi, et kuidas asjad tegelikult käivad?
  24. Ka mina ootan kannatamatult seda pilti; arnoldi rinnaga kodanik kurejalgadel - jalatrenni ju kavas ikka ei olnud. Peaks selle siis kohe voorumi avalehele riputama, hoituseks noortele keenjustele, et milliseks värdjaks saab isiklikust lollusest end muuta ...,
×