Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Jooksuga jalad suureks?

    Pole sa ainuke, kel selg haige, Laiem jalgade asend peaks aitama.Minul igatahes aitas.
  2. treeningust pole kasu?

    Kui vanalt ratastooli jäid?
  3. Kaalust maha rasvaarvelt

    Kui mina kaalu alandasin, siis esimene kuu kaal langes ... ja siis 3-4kuud seisis paigal.Tekkis juba tunne, et minu oŕganismile piisab energiavarude täiendamiseks söögiga samas ruumis viibimisest ... kuniks kaal kolinal kukkuma hakkas.
  4. Abi kavaga!

    Kava üla- ja alakeha osas proportsioonidest väljas.Lisaks on harjutusi lihtsalt vähe, eriti suurtele lihasgruppidele.Kolmanda päeva trenn võtab aega ju mingid 15min max. Jõutõmmet ei ole ... söömine nagu Jumal juhatab ... Tea, kuskohast need tulemused tulema peaksidki? Võib valida tööriistade alt sobiva kava ja seda kohandada oma võimalustele.Söömist kohandada mööda voorumit ringi vaadates. Või siis tellida mõlemad kavad asjatundjalt.
  5. 15a paks neiu.

    Su klassikaaslased nägid sind iga päev, siis on muutusi tunduvalt raskem märgata ... eriti kui ei taheta märgata. Täiesti võimalik, et su sõbrannale üldsegi ei meeldinud muutused sinu juures, sealt võis tulla ka taoline reaktsioon. Ei maksa arvata, et kaalukaotus ja eriti välimuse paranemine mõjuvad ainult positiivselt suhetele lähedastega.Jõuvahekordade muutus suhetes just elukaaslaste, aga ka sõprade-sõbrannade puhul võib anda täiesti ootamatuid tulemusi.Seda väidan just isiklike kogemuste põhjal.
  6. Soovitusi hommikusöögiks (?)

    Mis värk selle munakolesterooliga jälle on, et munakollast süüa ei tohi?
  7. Lollid vead jõusaalis

    Ei tule.Ntx mina omandasin kükitehnika peale esimest seljavigastust.Ei olnud kannatust toda päris välja ravida ja hakkasin kükkima ... ja siis selgus, et ilma valuta saab kükkida ainult teatud viisil ... ja et sel teatud viisil kükkides on kang miskipärast tunduvalt kergem ...
  8. Kaalust maha rasvaarvelt

    No ei rääkinud.Ma lihtsalt näitasin, milleni võib viia teooria mitte-mõistuspärane kasutamine. Ehk siis, sinu teooria järgi pidanuks ma kaotama rohkem lihasmassi, kui mul üldse oli ... ,
  9. Kaalust maha rasvaarvelt

    Lugesid ikka läbi kah, mida kokku kirjutasid, Mille kohta see üldse käis? Sulle ikka on kohale jõudnud, millest jutt käib või peab eelnevat HÄSTI SUURTE TÄHTEDEGA TSITEERIMA?
  10. Kaalust maha rasvaarvelt

    Et kui praktika ei vasta teooriale, siis teeme näo, et mittevastavat praktikat ei eksisteeri,
  11. Kaalust maha rasvaarvelt

    Ota ... mina kaotasin ~100kg nii ~aastaga.Kas ma peab järeldama, et 20kg sellest oli rasva ja 80kg lihast?
  12. Head lõppu ja sportlikku algust !

    Head viimast aastat kõigile. Pax vobiscum!
  13. Treeningkava algajale

    Teeb ikka, miks siis ei tee, ainlt et voorumist algajate kava ta enam küsima ei tule,
  14. Ise kokkupandud kava(nõu targematelt)

    Võta Smolovi kükikava(voorumis olemas - otsing abiks) ja treeni. Minul rangelt isiklik arvamus küki kohta - pretendeerimata absoluutsele tõele - tahad parandada küki tulemust, tuleb teha kükki.
  15. Treeningkava muutus

    e-ee ... mina teen vastupidi - HIIT->jõusaal. Miks ta mulle sobib - ei oskagi selgitada.Võib-olla mingi aja pärast ilmneb ka midagi negatiivset ...
  16. Treeningkava muutus

    Ma mingil juhul ei propageeri taolist asja.Nii et ettevaatust! Aga mulle tundub sobivat.
  17. Treeningkava muutus

    Täpselt nii.Nii kui rattalt tõusen, nii võtan kangi õlgadele.
  18. Treeningkava muutus

    Minul nii on ja 2X nädalas; veel enam, jalakava järgneb kohe HIIT'ile ilma mingi puhkepausita.4 kuud juba sedaviisi. Küki areng on ... muljetavaldav.
  19. Lahkus Põhja-Korea suur juht ja õpetaja Kim Jong-il

    Kodanikud, Suur Juht, kenjaalse Juche õpetuse rajaja, Kim II-sung suri aastal 1994. Praegu lahkus meie hulgast Armastatud Juht Kim Yong-ill ... ja (ilmselt) astub tema kohale Suur Pärija Kim Jong-un,
  20. treeningkava küsimus

    Ei ole õiget vastust.
  21. treeningkava küsimus

    Lõpeta jama.Kükki ei tehta "trenni lõpuks".Kükk on põhiharjutus!Ja mis krdi masinaid sul vaja on jalatrenniks?!Hack-kükiks vajad masinat?Väljaasteks masinat? Jõutõmmet samuti kavas ei ole ... Kuskohast see jõud-lihas sul tulema peab, kui ühte põhiharjutust sa ei tee, teist teed trenni lõpuks ja väga vähe, kui alaseljale harjutused puuduvad, jalga treenid üleüldse natuke trenni lõpuks ... samas on meeletu hulk harjutusi väikestele lihastele mitu korda nädalas?Kardad pingutada või? Arumaisaa ... kui inimesel vaja autoga sõita, siis ei alusta ta auto ehitamisest, omamata selleks mingeid teadmisi ... küll kujutavad aga osad seltsimehed ette, et jõusaalikava - see on imelihtne, mille koostamisega saab hakkama igaüks, Ole tubli, võta http://www.fitness.ee/treeningkavad mõni näidiskava, kohanda oludele ja treeni! Ja mõne aja pärast oled võimeline juba ise oma vajadustele vastavat kava koostama. Praegune on täielik jama.
  22. treeningkava küsimus

    Karm värk. Mitu aastat juba ratastoolis oled?
  23. kodune treening (isetehtud kava)

    Osta endale paarkümmend meetrit kas ekspandrikummi või/ja kummilinti.Nende ja ntx lõutõmbamiskangi ja redeli abil võib aretada praktiliselt suvaliste trenazhööride aseaineid.Hirmsalt lihasesse sa ei lähe, küll on see aga efektiivsem kui keharaskusega treening.Viimasega siuke lugu, et nõuab tulemuste saamiseks tunduvalt suuremaid teadmisi. P.S. Ei ole põhjuseid, välja arvatud meditsiiliste, et mingit lihasgruppi mitte treenida.Kordan veel kord - jooks, kui sa just HIIT'i ei tee, ei ole jalatrenn.
  24. kodune treening (isetehtud kava)

    Kle, siit sa oma jalgutreeninjooksuga-plämale takkakiitjaid ei lea.Kuna sa kedagi niikuinii ei kuula, tee midaiganes. Või ära tee.
  25. Vanamees teeb ka trenni :D

    No noored tüdrukud peavadki mitmekülgselt treenima ...,
×