Jump to content

siisike

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

siisike viimane päevavõit oli March 28 2012

siisike's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

3 Neutraalne

siisike

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 16.09.1966

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    Leidsin ühe artikli. http://paikesetoit.ee/richard-blackman-12-aastat-puuviljadel/
  2. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    Selline vastus: B12: idandatud nisu, merevetikad, maitsepärm, spinat, munakollane (kes Elaval toidul ja sööb toorelt) jt. Rauda on teatavasti kahe- ja kolmevalentset. Kumba neist puudu ja kust saada, peab ühiselt uurima: D-vitamiini puudust kuulen esmakordselt. Piisavalt päikeselise suvega (kui ikka ka päikest peale lasta) varub organism seda järgmise suveni
  3. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    Sain sellise vastuse ja soovin kommentaari.. : kui inimene sööb enamjaolt taimetoitu kuumtöödelduna, sealhulgas põhilselt teravilju, siis võib see juhtuda küll. aga kui toituda tooretest juurviljadest ja puuviljadest ja rohelisest, siis vereliblede tervis paraneb, hulk suureneb, organismi mineraalide tasakaal normaliseerub, luud muutuvad tugevamaks, kaob väsimus ja suureneb füüsiline suutlikkus.
  4. Tuharalihas

    Ohh ja ahhh See pekk on nii visa lihaseks ümber formeeruma
  5. Tuharalihas

    Milliseid harjutusi sisaldab tugev lihastreening?
  6. Tuharalihas

    Kusjuures lisaks tuharale hakkab harkküki ajal tööle ka suurepäraselt reite sisekülg
  7. Tuharalihas

    Tänan samuil hea nõuande eest
  8. Tuharalihas

    Täitsa nõus aga kui see lödiseb ja lötendab siis pole see visuaalselt kuigi nauditav...
  9. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Hehh... alati on keegi kes ilusa peab ära rikkuma Aga õnneks on artikli tõlkija olnud kas lohakas või pole ka algkeeles midagi mõruduse kohta öeldud ja seega jätan endale vabaduse magusast piimašokolaadist edaspidigi lugu pidada
  10. Uskumatud tegelased

    Leidsin ühe hea pildi Facebook lehelt. Ainult ma ei tea kas see siin avaneb. Igatahes kes näeb see näeb.... Pmst suurpärane stiimul... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=377205048966770&set=a.182925691728041.39931.100000318336790&type=1&theater
  11. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    šokolaadi hääst mõjust mõõduka tarvitamise puhul on ennegi juttu olnud Mõjub leevendavalt kui stressad või muidu närviline olla või hirm nahas.... Loomulikult kui kilode kaupa süüa siis on kõht küll magusat täis aga organism toitmata ning näljas ja hakkab siis varusid tallele panema Aga eks jälle see teema, et inimesed on erinevad. ja mõõdukusest kinni pidamisega kipub raskusi olema. Sageli antakse alla maitsemeele käsule ikka rohkem ja rohkem magusat manustada selle asemel et keha vajadusi kuulata ja korralikku ning mitmekesist koduvalmistatud toitu süüa.
  12. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Vabandust, nüüd ma solgin natuke teemat aga mõned päevad tagasi jäi silma üks artikkel mis mulle kohe väga meelepärane oli http://www.maaleht.ee/news/tarbija/tervis/sokolaadi-soomine-vahendab-kehakaalu.d?id=64138385
  13. Tuharalihas

    hmmm Seda on hea kuulda.. siin enne küsimuse esitamist oma lihaste liikumist uurides jõudsin ma samuti selle harkkükini. Aitäh vastuse eest. Sain kindlustunnet juurde
  14. Tuharalihas

    Sama mure siingi.... Muidu on vorm üsna hea aga Tagumik on na vedelavõitu ja samamoodi reite ülaosa seestpoolt. Tõelisele spordivõõrale oleks iga nõuanne või harjutuste soovitus tuharatale, reite sise- tagaosale teretulnud.
  15. Milliseid jalatseid kannate?

    Nii naljaga pooleks... Suurema osa teadlikust elus jalatseid kontsaga alates 8cm. Kuna mitte mingisugust trenni ei tee siis pole ka trennijalatseid
×