Jump to content

LiblikAlice

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

LiblikAlice

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 27.08.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Not Telling
  1. Puusadelt pekk maha

    No mul on umbes sama palju seda pekki, peaks mainima et just mul puusadel kõhul ka natuke , aga dr OZ kuulsin et kõhurasva vähendab kui süüa umbes 7 oliivi äkki päevas ja pistaatsia pähklid, arvan et transrasvu ei tohiks palju tarbida, noh ise üritan ka sellest lahti saada, teen AB ripper X üle päeviti ja jooksen , see peaks ka aitama:) Ja söögitaldrikul on rohkem rohelist kui kartult või liha
  2. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    aga mis on sul nädistoidud näiteks =?
  3. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Aaa, ja lisan selle et suitsust loobusin ka, varem siis suitsetasin kuid lõpetasin nüüd päeva pealt, peaaegu kuu on möödunud ilma. Ja jalgadel on tänu sellele naha olukord tunduvalt muutunud
  4. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    No Tere, nüüd on põhimõtteliselt 1 kuu läbi, üritan toituda tervislikult ja teen üle päeviti Ab ripper x 339 Õhtuti käin ka jooksmas viimased 2 nädalat , alguseks võtsin maaks 3 km sörki siis, Kõhu olukord on natuke muutunud, n.ö sangad on väiksemaks jäänud , kuid kõhurasvaga vaja veel tööd teha, ja noh kõhunahast ei tasu rääkidagi see sai palju kahjustada Lisan siis pildid, väiksed muutused peaksid välja paistma
  5. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Vahepeal mõtlesin , ja tekkis küsimus kas keegi jõutegijatest suitsetab ka ? Endal on hetkel mahajätmis järk, loobun, ja mõned päevad olen suutnud juba hakkama saada, tunne jube hea, ja täiesti kindel soov sellest lahti saada :S Päikest Kõigile, imeline ilm õues
  6. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    ma tarbin ka nii edasi hetkel nagu programm näitab, kui vaja siis hiljem muudan seda natukene
  7. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Usun siiani et 20kg on lihtsam kui pea 40 Aga siiski väga tubli,hea kui naine ei jäta ennast peale lapse saamist unarusse, palju edu sulle (Y)
  8. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    No selle targa jutu vahele ei oska midagi öelda, aga ma treenin ka kella 14. paiku päeval vahest nihkub 1 tund.
  9. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Keeruline ... No ma harjutan , seni kui paika saan need asjad
  10. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Toitumissoovitus: Süsivesikud 55-60%, Rasvad 25-30%, Valgud 10-15% nii näitab see lehekülg mulle nutridata.
  11. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Kumb siis hullem kas palju valku või palju süsivesikut ?
  12. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    No ma just eri jõudu ei tee, ainult seda ripper x .i ja kõndimist ..
  13. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Kaalu langetamiseks pean tarbima päevas 1800kcal, umbes. sealhulgas siis 20% rasva 15% valku , valku tavaliselt saab palju rohkem kui 15 , ei teagi kas see halb või hea. See on mu eesmärk
  14. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    AGa kas neid peab olema 65 =? Neid ma ju täis sööma ei pea. Mis ma siis panen süsivesikud valgu arvele v
  15. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    saan aru et mul peaks olema 15% valku ja 20% rasva , millise toiduga seda kontrolli all nii hoida, ?
×