Jump to content

gmaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    6 050
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    51

Koik gmaster postitused

  1. Epikondiliit

    Olen üsna paljude sellistega tegelenud ja võin konsulteerida. Viimasel ortopeedide konverentsil räägiti samuti, et kortisooni pigem mitte, aga kui siis max 3 korda. Plasmal on tõesti uuringute järgi paremad tulemused. Loomulikult on erandeid, kellele võib aidata. Aga kui ikkagi on mingid tegevused, millega seda üle koormatakse siis on jama. Sellisel juhul on loomulikult ka opi efektiivsus pikemas perspektiivis kaheldav:)
  2. Toitumine ja treening

    Selle pead juba endale ise kirjandusega selgeks tegema, kui just kelleltki kava ei telli. See võib alguses mõistlikum olla.
  3. Toitumine ja treening

    Siin on treeningkavad olemas. Trenni saab teha ka väga elementaarsete vahenditega. Niiet soovitan näiteks kangile keskenduda ja end tugevamaks treenida. Arvan et siiski väga tohutut erinevust lihaskasvus pole, seda enam et nii noor oled. Pigem vb oli enne rasvaprotsent madalamal, ja vb lihastoonus kõrgemal, sest loopisid hantleid tihedamalt. Õpi tehnikat, tee trenni, saa tugevamaks ja aarvesta, et lihaskasv käib väga harva kuudega.
  4. Miks sellel batoonil plaaster peal on?
  5. Kas keha jääb uut kaalu hoidma?

    Mida kauem mingi kaalu juures oled, seda lihtsam on seda hoida. Ehk mõnes mõttes pikapeale tekib equilibrium jah.
  6. Kust leida trenniks püksid?

    Oleneb sättumustest
  7. Kust leida trenniks püksid?

    Kui mingi tavapoe a la croppi püksid ei istu siis GASP. Samas sugu ei täpsustanud
  8. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Surujad panevad oma lihastele väga suured koormused, ja tavaliselt on alguses tegemist valusündroomiga, mis paraneb koormuse timmimisega. Lisaks on abiks lihashooldus ja nõrkade kohtade järgi aitamine. Pikalt sellist asja eirates võib tekkida nt tendinopaatia. Tihti olen näinud ka seda, et õlaesiosaga surujatel on delta esiosa valu põhjustajaks.
  9. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Artikkel minuga Postimehe terviselehes. Kahju, et nii lühikeseks kärbiti. Ehk kunagi teeme pikemalt.
  10. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Minu varasemale venitusvideole taustaks juttu, mida klientidele alati juurde räägin. Isegi töös ette tulevad näited on samasugused, nagu esimeses videos.
  11. Kirjuta ja mine kohale konkreetsesse poodi, tihti on tootetestreid.
  12. BCAA ja valk ning muud toitained

    "Mul jäi taastusjook maha, kas mul on mõtet täna trenni teha?"
  13. Ma teen analüüsi teemal "SPORDI JOOK BCAA".

    Ei saand täpselt sisust aru jah. Et kas oli mõeldud mingit konkreetset jooki mis sisaldab ainult BCAAsid või käivad valgujoogid ka sinna alla. Info saamiseks pead täpselt defineerima, mida sa silmas pead.
  14. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Apteekides on Mölleri kalamaksaõli. Kapslites on kala- ja kalamaksaõli segu. Eks laborid saaks seda kasu, et näitavad, et puhtust on võimalik testida (kuigi eraisiku jaoks ilmselt suure summa eest). Küll aga võiks seda promo kasutada lisanditootjad, kes saaks valideerida oma toote puhtust.
  15. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Lihtne juhis seljavalutajatele
  16. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Toidulisandifanaatikutel soovitan vaadata seda dokkarit. Usun et mitmed asjad on AlanBstard approved, mõned jälle mitte arutlemise koht. https://www.youtube.com/watch?v=SmFu8GA-elc Tean, et hr Biokeemik heidib sünteetilist E-d, millest räägitakse ka dokkaris. Ise olen oma FB postitustes puudutanud kalaõlikapslite toksilisust, millest samuti selles dokkaris räägitakse. Huvitav fakt on see, et Mölleri kalaõli maaletooja ütles et neil seda väga levinud oksüdatsiooni pole, ja et seda kontrollitakse pidevalt. Veidi juttu ka Linus Paulingist. Igatahes vaatamist nii lisandiarmastajatele kui vihkajatele. Igaüks teeb omad järeldused ise.
  17. Õlaprobleemid

    Minu poole võib pöörduda selliste konsultatsioonide ja trenni tagasi pöördumise osas. Vaatame, mis sinu jaoks need parimad harjutused oleks.
  18. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Vaadake mu tegemisi Töörööbikute järelvaatamisest! ETV Töörööbikud
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Lugesin mõne artikli peale kokku et olid kaelas stressimõrad/murrud ja tehti fusioon ehk maakeeli kokku keevitamine. Kui keegi teab ümber lükata v täpsemat infot siis andke minna. Iseenesest suurt häda kuskil silma ei hakanud, niiet on paisumislootust, aga see on kõik närvisüsteemi taga kinni.
  20. BCAA ja valk ning muud toitained

    Mitmekesine valgu allikas teeb BCAAle iga nurga alt ära.
  21. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Tundub mitmetahuline probleem. Ei saa ilma nägemata midagi öelda.
  22. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Leidsin ägeda video mu varasemat videot täiendama. Ehk tarka juttu minu võimlemise juurde
  23. Põlv

    Menisk kindlasti ei "ragise", ja tavaliselt tahab menisk vigastamiseks ikkagi sääre rotatsiooniga kukkumist. Sinu jutu järgi see asi sul vaikselt paraneb niiet lase kehal paraneda
×